Тема: Активатор
Показать сообщение отдельно
Старый 21.06.2018, 18:39   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: Активатор

Чрез Активатор и котва може да се зададе на подсьзнанието да активира определени модули.

Котва 01:
Поръчвам на моето подсъзние ежедневно да реализира/изпълнява следния списък в команди:

- въздействие върху мен с модул Включение хронопунктура - сила, време, продължителност и направление на въздействието по усмотрение на подсъзнанието;
- въздействие върху мен с модули Корекция и диагностика, Триначално включение хронопунктура, Чистка диска земли - сила, време, продължителност и направление на въздействието по усмотрение на подсъзнанието;
- вечерно време да въздейства върху мен с модул Кольца плотина - сила, продължителност и направление на въздействието по усмотрение на подсъзнанието и оптимално в краткосрочна и дългосрочна перспектива;
- въздействие върху мен с модул Зависимости - сила, време, продължителност и направление на въздействието по усмотрение на подсъзнанието;
- въздействие върху мен с модули Еталон, Подхранване подсъзнанието с енергия и Пророк - сила, време, продължителност и направление по усмотрение на подсъзнанието;

Алгоритъма за въздействие с модулите се реализира от подсъзнанието по най-добрия начин, оптимално в краткосрочна и дългосрочна перспектива, оптимално съчетавайки въздействието с всички останали житейски фактори, въздействия и влияния.

Котвата може да се постави с развитие или творчество.

p.s. По мои усещания, подобна програма за активиране на модули може да се бъде доста натоварваща и съответно за сила да се посочи меко или щядящо - но по този начин ще пострада ефективността на въздействието. (меко/щадящо въздействие върху мен с модул Включение хронопункптура - време, продължителност и направление на въздействието по усмотрение на подсъзнанието)

Ако задавате такава програма е хубаво винаги да носите гривна или висулка Панацея, 2.1 или 2.х1.

p.s.s. По същия начин може да се зададе програма за подсъзнанието: Моля/поръчвам моето подсъзнание да използва всички мои възможности, родова и лична мъдрост и всички възможности и функционал на моите гривни БЖ, Пандора-блек, Активатор, Усилител, СК1 и др. по най-оптимален начин с цел моя живот да протича оптимално, в хармонично и благополучно съчетание с всички аспекти на моя живот в краткосрочна и дългосрочна перспектива. Реализиране на дадената задача без значима вреда и за сметка на безопасността, здравето и други значими аспекти на моя живот, за мен и за моите близки.

Важно е да се отбележи, че оптимално според вас и според вашето подсъзнание може да са две напълно различни неща. Реалността може да бъде прекрасна, но различна от очакваното.

Последний раз редактировалось Бисо; 21.06.2018 в 18:45.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием