Показать сообщение отдельно
Старый 19.06.2017, 13:58   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: Информирано потапяне (Ведомые Погружения)

Отговор #3 -: Април 08, 2017, 06:12:56 pm

Biso: Вече няколко човека ме питаха и реших да отговоря и тук.

Сеанси по Информирано потапяне ( Ведомые Погружения ) ще се провеждат на български език от началото на месец Август 2017 г. ( до колкото разбирам, поне такива са плановете на този етап ).

За въпроси и получаване на координати за връзка с човека, моля да се обръщате в лично съобщение.

p.s. Ако в Общо описание и Информирано съгласие има нещо неясно, питайте за да бъдат коригирани.

Отговор #4 -: Април 18, 2017, 11:54:37 am

Отзив Василий,

И така, на два пъти вече участвах в сеанс. По собствено желание. Първия път исках по-добре да разбера някои аспекти, потенциално пречещи ми по моя път. Втория път да разгледам и по възможност, да разреша една конфликтна ситуация, в която се оказах въвлечен по стечение на обстоятелствата.

Първия път достатъчно детайлно се разходихме по някои моменти от мои предишни прераждания, намерихме някои неща, които ме дърпат в определено направление от много дълго време ( вероятно няколко хилядолетия ) и правят от мен до известна степен биоробот. С тези неща се занимавахме доста дълго, и аз и в това въплащение не исках да се разделям с тях, да не говорим за предишни въплащения. Но за това пък, в дълбокото минало се намериха ред необичайни навици и способности, които се опитахме да извадим на повърхността: сега моята задача е да ги овладея на осъзнато ниво в това въплащение - това ще бъде чудесно!

След това се захванахме с моите роднини, в часност намерихме доста неочаквани аспекти в миналото на моята майка, с които също внимателно се справихме.

От тогава минаха няколко седмици. За това време на първо място значително се подобриха отношенията с майка ми - за първи път в живота ми, тя спря да ме притиска и да ми казва, какво да правя. И отношенията ни станаха някакси по-душевни. На второ място се промениха много дълбоки вътрешни приоритети, които аз даже не съм забелязвал преди. Вече не съм толкова вглъбен в работата и не преживявам дреболиите, разбирайки какво е предизвиквало тези ми реакции и отношения. Започнах някак си по-добре, осъзнато и философски да се отнасям към живота. И най-странното, след това ситуацията в работата ми започна да се развива в нужното и по-добро за мен направление, още повече, че вече не ми отнема толкова сили и енергия.

Голямата изненада дойде при второто потапяне, когато разглеждахме една конфликтна ситуация, която до този момент се развиваше в крайно опасно направление. След потапянето, в което аз „лично” поговорих с всеки от участниците и със силите, стоящи зад тях, след известно време се изясни, че не всичко е толкова лошо и ситуацията от „крайно опасна” се превърна в „досадна ситуация, за която трябва да се отдели време”.

С две думи, който има възможност да опита - препоръчвам!
* * * * * *

Отзив Алекс,

Здравейте, ето, че реших да напиша и аз.
По резултатите от сеанса мога да кажа следното.

Крака ми се излекува напълно и вече не ме боли. Първия ден болката се местеше по различни части на коляното и после съвсем премина. Сега забелязвам, че вече функционират мускули на крака, които бяха повлияни от проблема в коляното.
Самия сеанс беше интересен и към края се изморих. Процеса на навлизане в работно състояние мина леко, аз даже се бях унесъл и се осъзнах когато ти приключи. Не мислех, че вътрешния ми цензур е толкова приказлив и неспокоен.
Какво ми хареса, е усещането от процеса, на физически план, мощни потоци енергия преминават през тялото след потапянето.

За по-конкретни изменения на този етап не мога да кажа.
* * * * * *

Отзив Евгени (втори),

1) Работата по скайп се оказа даже по-комфортна отколкото на живо. Използвах слушалки от мобилен телефон. Потапянето е пълно, състоянието се държи стабилно, обединихме пространството напълно.
2) При почистване на блокове и импланти на енерго-информационно ниво по време на потапянето, получиh напълно физически усещания по тялото - първо, това беше пълно повторение на сеanсите с дълбок висцералeн масаж и изправяне положението на бъбреците. Имам направени повече от 50 масажа и поради това си спомням много добре.
Второ ниво - това са транслациите, конкретно „Нормализация работата на мъжката отделителна и полова система”, която достатъчно дълго ми беше включена. Имах ясен резонанс на ниво усещания от първите дни на транслацията, когато всички впечатления са свежи и още не си им свикнал.
3) Също така преди сеанса беше зададен конкретен въпрос - работил ли съм в конкретна област и ако да, можа ли да се възстановят връзките с дадения опит? Успях да се върна там. Също така успях да уловя някакви признаци, че е имало такова нещо. Намах задачата да навлизам в детайли, просто запомних, че това е било някога.
След сеанса, след един час по горещи следи, се връщах там самостоятелно. И измъкнах знания, информация, които веднага използвах в новата програма. Програмата се прослушва освен от мен, и от още няколко човека, които изобщо не са в темата. Звученето се измени, ефекта е ярък. Значи не си въобразявам. Естественно в последствие ще се занимавам подробно.

И още.
Самооценката за времето. Спорем мен минаха 30-40 минути, а се оказа, че са минали 3 часа.
* * * * * *
Бисо вне форума   Ответить с цитированием