Тема: БЖ 3.0L/3.0N
Показать сообщение отдельно
Старый 16.06.2017, 23:52   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: БЖ 3.0L/3.0N

« Отговор #745 -: Септември 14, 2016, 05:26:03 pm »

Цитат на: Nichy в Септември 09, 2016, 07:40:36 pm

А и първи въпрос, гледам че за версия 3 не се препоръчва шофиране. Аз зареждам с 1, така поне мисля...от първия пост файлчетата. Като съвсем нов шофьор, който "смело" ползва колата всеки ден...дали гривната може по някакъв начин да е пречка. Мога ли докато карам да я държа примерно в чантата?


bofara ме подсети, че 3.0 може ментално да се изключи. Така гривната може да си стои на ръката ти докато шофираш.

Аз никога не съм изключвал моите 3.0 и бях забравил за тази възможност - когато не се ползва, се забравя! Но се сещам, че някъде назад в темата сме коментирали тази възможност.

p.s. Ако не сте сигурни, че можете да изключите гривната ментално (въпреки, че не би трябвало да представлява проблем), тогава гривната се сваля от ръката и се слага някъде на страни - на съседната седалка или в жабката.

« Отговор #746 -: Септември 14, 2016, 05:34:05 pm »

Цитат на: Rosi в Септември 14, 2016, 01:04:36 pm

Всъщност не си спомням да съм навлизала в 3.0 състояние. Освен ако не си пребивавам в него, без да знам :020:


Не си пребиваваш в състояние 3.0. Ако това състояние се активира при теб, то то се задържа за много кратко време. Даже в началото не е състояние 3.0 а отглас от него. ( все едно чуваш шума от двигателя на автомобила в далечината, но не виждаш самия автомобил. ) В началото докато разбереш, че нещо се е променило и състоянието е изчезнало. С практика и време, състоянието започва да се задържа все по-дълго. Състоянието може да се архивира, както с модул за Панацея, така и с Пандора ( с безплатна Пандора си мисля, че няма да стане ) и след това да се извиква по желание, но не винаги се получава извикването.

За подпомагане увояването на състояние 3.0

Прослушване на аудио файла от зарядна система 3.0N дава по-дълбока сънастройка и подпомага усвояването или по-скоро възраждането на състояние творец. Файла може да се "слуша" и със слушалки в джоба.

Прослушване и дълбока сънастройка с тази песен: http://openmagic.org/m/01.mp3

Песента е на Manowar - Мaster of the wind в изпълнение на руска група. За конкретната цел трябва да се ползва песента на руската група, а не оригинала (независимо, че и той е разтърсващ, особенно за разбиращите английски език. ИМХО).

bofara - Master of the Wind, изпълнител Наталия О'Шей, творчески псевдоним Хелависа, фолк-рок група "Мельница". Просто се слуша песента, без да се включва логическата част от Вас /подсъзнанието много добре борави с архетипите, и не само/.

Master Of The Wind

Текст: Manowar
Музыка: Manowar
Аранжировка: Мельница

In the silence of the darkness when all are fast
Asleep I live inside a dream calling to your spirit
As a sail calls the wind, hear the angels sing

Far beyond the sun across the western sky
Reach into the blackness find a silver line
In a voice I whisper a candle in the night
We'll carry all our dreams in a single dream of light

Close your eyes, look into the dream
Winds of change will winds of fortune bring

Fly away to a rainbow in the sky gold is at the end for each of us to find
There the road begins where another one will end
Here the four winds know who will break and who will bend
All to be the master of the wind

Falling stars now light my way
My life was written on the wind
Clouds above, clouds below
High ascend the dream within

When the wind fills the sky the clouds will move aside
And there will be the road to all our dreams
For any day that stings two better days it brings
Nothing is as bad as it seems

Close your eyes, look into the dream
Wins of change will winds of fortune bring

Fly away to a rainbow in the sky gold is at the end for each of us to find
There the road begins where another one will end
Here the four winds know who will break and who will bend
All to be the master of the wind


eliat: Бисо и Бофара,пак моля за помощ.Вчера заредих БЖ3.0 ,но на 4етап съм направила несъзнателна грешка _най_отвън се оказа,че съм сложила мандала трета с буквите вместо мандала първа.При това положение може ли да се счита,че гривните ми са заредени на 3.0или трябва да повторя упражнениетс отново от 1 до 4 етап,или трябва да се пита Михаил ? Заредих си и 1 шише за вода с изписана буквена матрица на Панацея и ментална команда да копира Т1/по идея на Бофара/ Направих си и Конструктор Связей/по съвет на Михаил в отг.на въпрос с какво да започне човек,който има твърди блокажи/Нося на двете си ръце буквената матрица на 1.0L написана на хартия,закрепена с ластик / докато се обзаведа с гривни/ от 2 седмици.И БЛАГОДАРЯ за труда ,търпението и времето,които влагате в тази тема!!!

bofara: Най-добре всичко наново, в смисъл всички стъпки по зареждането на 3.0N - от първата до последната. Какво значи "твърди блокажи"?
След известно време /скоро/ ще има възможност /даже не знам да пиша ли вече пожеланията си официално тук във форума или да си мълча по-добре, защото взеха нещо много бързо да се случват да се провеждат на български /аз лично, с много голяма вероятност, няма да искам да се занимавам с това, ако се реша да мина темата за "погружения", засега съм 50на50, т.е. в процес на вземане на решение дали въобще да изкарвам тази семинарска тема/. Ако все пак изкарам семинара, вероятно няма да искам и на много близки приятели да ги направя, просто "особености на характера"/ "ведомые погружения", т.е. ако правилно разбирам смисъла на словосъчетанието "твърди блокажи" с голяма вероятност ще могат да се махат.

eliat: В моите житейски разбирания при лошо функционираща зона във физическото тяло има проблем в подсъзнанието свързано с някаква емоционална травма/без значение дали от тази инкарнация или от предишни инкарнации довлачени/Тази емоционална травма е като замръзнала енергийна топка,която пречи на останалата енергия да се движи в правилната посока.С помоща на разни енергийни техники/ТЕС,техники за прошка,натрупване на енергия,регресия и т.н./проработваме емоц. си травма и енергията отново си върви правилно по каналите.Знам някаква част от травмите си и съм опитвала разни техники,но не съм доволна от резултатите,т.е.блокажа в подсъзнанието не е трансформиран.Михаил казва,че блокажите са многопластови и са излезли извън пашкула и за това проработването им не става бързо и лесно.Това съм го нарекла твърд блокаж_ виждаш,разбираш,работиш,оп тваш разни подходи,но резултат........И му вярвам на Михаил,защото виждам от форумите му,че от доста години се занимава с тази тънка матирия.Благодаря ти пак за указанията_помощ!!

Biso: Възможно е физическа травма или физическа травма+някои допълнения от предишно прераждане да дава сериозно отражение сега и даден орган или зона на тялото да не функционират добре.

Възможно е енергията да среща блокове по пътя си, които пречат на правилното и движение. Поради увеличения поток енергия, тези блокове "излизат на повърхността" и създават неудобство докато не се проработят. На база лични наблюдения мога да кажа, че и обратното е възможно - поради недостатъчно енергия, дадена зона да се усеща като проблемна и да има болки или неудобство на физическо ниво.

Също така е възможно физически травми от предишни прераждания да са проявени сега под формата на родилни петна.

eliat: Да,чета в руския форум,че има такива казуси./Но той е така голям,че се нуждая от време докато го изчета./ При мен е по_скоро недостатъчна енергия в някои зони.Това е мотива да си направя няколко изделия и понеже са самоделки сработват по_бавно/по отговори от Михаил/.Мисля да успея дя си помогна с тези изделия.Толкова хора са доволни оттази помощ.От това,което съм прочела,оставам с впечатлението,че недоволните не спазват достатъчно инструкциите за безопасност и се хвърлят през глава да отчитат външни резултати/възможно е и нещо да не съм разбрала верно/.

Физическата травма е пак продукт на подсъзнанието независимо дали влиза или не в плана на инкарнацията.В книгата си"Храбри души" Р.Шварц разказва за такъв случай.

Biso: Дали са самоделни или не е отделен въпрос. Много хора са постигнали значими резултати само със самоделни изделия.

Много пъти е коментирано да не се чака само на изделията на Михаил, а да се предприемат комплексни мерки. Ако при теб основно е липса на енергия - гимнастика Хермес или Изцеляващ Импулс на В. Вукста - Голтис ( ИИ е система за цялостно оздравяване и подмладяване на организма чрез физически упражнения и по-правилно хранене). Иначе се получава както в приказката: - Учителю, дълго ли ще чакаме? - Ако само чакате, ще е дълго!

Не трябва да се забравя храненето и общото състояние на организма! (Погледни темата за здраве и дълголетие.)

"Физическата травма е пак продукт на подсъзнанието независимо дали влиза или не в плана на инкарнацията."

Тук отиваме в посока кое се е появило първо: яйцети или кокошката?

Имаш травма, която ти пречи да се развиваш. Ако искаш, вземи се в ръце и работи по въпроса ежедневно. Ако искаш чакай въпроса да се реши някога сам. Погледни темата за Пандора-блек - там има интересни моменти в тази връзка.

Biso: Препоръчвам всеки, който ползва БЖ3.0 да даде ментално съгласие, 3.0 да извърши нужните промени в него. По този начин ще се преодолее ако има някаква подсъзнателна съпротива и ще се подпомогне усвояването на 3.0.

При даване на съгласие 3.0 да извърши нужните промени е възможно кратковременно претоварване.

« Отговор #351 -: Май 29, 2014, 08:30:19 pm »

Въпросите ми възникнаха, опитвайки се да си изясня, как се работи с 3.0 и попаднах на следното:

Михаил – „чисти намерения, какво и как трябва да се случи с уговорка за оптимален резултат във времето!” „да се прояви фантазия и творчество и да не се ограничават!”

Симорон техника самообгон ( самоизпреварване ) – Представи си детайлно, какво искаш да се случи! По скоро мечтай, какво искаш да се случи! Не се ограничавай от възможно-невъзможно! Сами създайте изхода (крайния резултат), който ви устрйва!

Според мен, двете описания са изключително сходни. Не трябва да забравяме, че 3.0 е състояние на съзнанието. А самообгон е техника за визуализация, която може да бъде използвана напълно самостоятелно.

« Отговор #352 -: Май 29, 2014, 08:45:50 pm »

Преди време коментирахме възможността за изключване на 3.0. Тогава информацията беше от ползвател на 3.0. В последствие попаднах на коментар от Михаил в тази връзка:

"Кстати, прошу учесть, что хоть на руке 3.0 и работает сильнее, но в целом он начинает работать всегда, когда попадает в зону кокона (в кармане тоже), поэтому просто снять не достаточно, нужно дать команду выкл. Хорошей новостью является то, что при реальной перегрузке он выключится сам (что проверено на нескольких случаях ............."

Отговор #328 -: Май 03, 2014, 10:28:06 pm

Biso: Както вече писах, първата ми гривна 3.0N, заредена от Панацея се оказа грешка и трябваше да си направя нова. Така че първия месец носене на 3.0 не го броя. Втория месец с 3.0N чиста, мога да кажа, че гривната се усети много силно ( и различно от първата ) почти веднага след слагането, и през следващите 45 минути си беше интересно преживяване. Слушам Проводник и Мелница за по-бързо усвояване на 3.0. За през нощта си слагам на дясната ръка допълнително и една гривна 3.0L.

По време на прослушването на Проводник имам чувството, че гривните направо "излитат", много ясно и силно се усещат на ръцете. А и ръце ми за кратко след края на Проводник, са като изтръпнали и схванати.

Преди няколко нощи дадох една задачка на 3.0 и реакцията беше, като че бръкнах в контакта и ме хвана слаб ток. Усетих го по цялото си тяло!

Както преди време споделих учудването си, че нямам първоначално неприятни усещания от носенето на 3.0 въпреки очакванията ми, така вчера сам се „хвърлих в оркестъра”!

Попаднах на информация, че може мислено да се даде разрешение на 3.0 да извърши необходимите промени в ползвателя, което и направих.

В следващите десетина часа изпаднах в силно ИСС, съпоставимо с леко алкохолно опиянение, неспособност да се концентрирам и усещане за главозамайване. Обикновени дейности ми отнемаха доста повече усилие за да ги свърша правилно ( писах и няколко ЛС в сайта, може и да си е проличала неадекватност ). Както казвахме на по-млади години, "качих се горе на черешата"! Даже бих казал, че ИСС леко ме държи и до момента!

Реших да изтърпя неудобството от неприятните усещания, за да не прекъсвам започнатия от гривната процес.

Разсъждавайки по въпроса, стигам до следните изводи:
- Преди разрешението, 3.0N е работила по-щадящо. Най-вероятно е щяла да извърши необходимите промени, но по-меко и по-бавно във времето.
- Въпреки моя опит от носене на гривните и непредубедено отношение, на подсъзнателно ниво е останала някаква „бариера” относно работата им и след разрешението нещата са си дошли на място.
- Дали не би било добре за всички версии на гривните, всеки да дава такова разрешение, за да се гарантира преодоляване на евентуални подсъзнателни бариери и оптимална работа на гривните? Ограниченията пред работата на гривните си поставяме сами, на съзнателно и подсъзнателно ниво. И макар в единични случай, това са най-големите и непреодолими пречки пред работата на гривните.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием