QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.06.2017, 02:16   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Вода Т1

« Отговор #32 -: Юни 19, 2012, 09:54:58 am »

bofara: Аз лично имам стъклено шише /без никакви надписи и етикети, само чисто стъкло/ - цялото съм го разписал /без гърлото естествено, защото не е удобно/ с матрицата П:

АИТ
ВЮО
ОНЯ


с различен размер /цвят взех какъвто ми попадне/ и дебелина маркери - съответно различни по големина матрици по цялото шише. Различни размери матрици, за да се образуват различни размери водни клъстери /поне лично аз така го разбирам/. Тук-там, на празните между матриците места написах /с ментална команда да се копира по време на написването/ "Т1". Цялото шише го обвивам с няколко слоя прозрачно тиксо, за да не се цапа и да не се трият матриците. За всеки случай след облепването на тиксото повторих командата. И така - впоследствие вече няма нужда да се повтаря, просто Клетъчният облак на Матрицата П си помни, какво трябва да прави /аз лично от време на време, като наливам нова вода му 'напомням'/. На майка ми съм направил такова шише с матрицата 1.0L. За препоръчване е /особено ако не сте носили гривни с матрици П, или поне картонче в джоба с матрицата П, известно време да изчакате да се копира първият път за цялата нощ. На сутринта се пие.
-----------

По този начин може да се зарежда вода само на Панацея. Изписва се матрицата на Панацея, но не се копира Т1.

Може да се зарежда вода и на 3.0.

Да се започне употреба на вода Т1, Панацея и 3.0 в малки количества с цел да се избегне претоварване и очистителни процеси - по лъжичка на ден и постепенно да се увеличава приеманото количество.

След наливане на водата в шишето, е нужно около 4-5 часа за да се копира Т1, Панацея или 3.0.

Вода Т1 не е природна а клетъчна вода ( ако не бъркам, правилна вода за работата на клетките ). Синтезирана е изкуствено и притежава ред уникални свойства. Повишава енергетиката, адаптивността и имунитета. Помага за по-бързо оздравяване при заболявания.

Вода Т1 може да се дава на живодни.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2017, 02:21   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: Вода Т1

proly: Аз досега си пиех вода заредена с Панацея Младост, като матрицата е написана на лист
под бутилката. Вкуса на водата се променя само от една матрица. А какво ли би било ,ако
го направя като Бофара?

bofara: Проли, пробвай вариантите и прецени. Водата Т1 в бутилката се променя значително, в сравнение с вода от друга, обикновена бутилка. Разбира се, че може на бутилката и без тиксо, а с нетриещ се маркер или друго средство. Например едни от най-силните ми гривни са дървени, като матриците по тях са разписани с лак за нокти - доста добре се получава при мен.

bofara: Когато човек придобие известен опит - може доста успешно вместо Т1 да си копира и записва витамини, различни хомеопатични средства на информационно ниво върху водата по горецитирания начин. Даже аз лично съм се настройвал по четене на информация за даден препарат от сайта производител /без никога да съм го държал в ръцете си даже, просто по информацията/ и пак се получава копиране на свойствата, естествено в една или друга степен, в зависимост от опита и личната сила.

emo_G: Как да си копираме върху вода свойствата на определен обект

Обектът може да бъде напълно произволен – лекарство, витамини, хранителна добавка, билки, структурирана по специален начин вода и т.н. докъдето Ви стига въображението.

Ефектът зависи от личната сила на иницииралия процеса, ни при всички случаи резултат има, просто с различна големина. При всички случаи е добър начин за тренировка на собствените способности. Подобен ефект може да се постигне и с модул "Копир свойств в структуре”, но той изисква продължително концентриране на вниманието върху това, което се копира.


Действаме по следната методика:

1 Избираме си съд, с помощта на който ще копираме свойства върху водата. Формата и материалът не са от особено значение. Може би масата на обекта има най-голямо значение, но това не са съществени фактори. Вместимостта също е по избор.

2 Надпиваме предмета с матрици Панацея от всички възможни страни. Големината и гъстотата на матриците са по собствена преценка.

3 Правим снимка на надписания съд с устройство, от което можем да качим снимката на компютър.

4 Набавяме си снмка на обекта, чиито свойства ща копираме. За целта отново използваме устройство за снимане или интернет-търсачка.

5 Съставяме колаж/монтаж от снимките на съда и на обекта за копиране. За целта използваме произволна програма за редактиране на изображения.

6 Върху получения колаж налагаме изображенията и матриците на Панацея с Генератора на изображения. От раздела на Панацея избираме горните 3 квадратчета (без панацея-молодост).

7 Правим си word-текстов документ и вмъкваме вътре изображението на колажа с наложените матрици. В документа записваме командата към матрицата на Панацея да копира свойствата на необходимия ни обект върху водата в съда на снимката. В началото и края на текстовия документ сме записали буквената и цифровата П-матрици.

Това е пример как се получва текстовия документ с изображението.

8 За „записването” на Панацея върху съда са нужни поне 4 часа, така че е добре да го оставим на страна за известно време, преди да започнем да го използваме. Когато напълним съда с вода, допълнително даваме команда на самия предмет и на КО (клетъчен облак) да копира желаните от нас свойства на водата. Желаелно е тази ментална команда да се дава всеки път.

9 Изчакваме поне 4 часа за копиране върху водата и след това можем да я използваме за целите, които сме предвидили.


ПС Докато се опитвах да напиша тази публикация, браузерът ми крашна. След рестартирането на браузера продължих да пиша, но ми се рестартира компютъра. Когато се включи отново, реших първо да си напиша нещата в word-документ и тогава да ги публикувам, но и word-a ми крашна. :020: Някъде по време на проблемите с техниката и една кукумявка се появи около дома ми и издаваше нептиятните си крясъци. Изведнъж се сетих за модул „зеркало” (огледало), активирах го заедно с "охрана техники" и "стабилизатор" и продължих да си пиша, като за всеки случай през 2-3 изречения натисках бутончето “save”. Нямах повече неприятни изненади.


Отговор #204 -: Ноември 13, 2013, 01:07:38 pm

bofara: Хехехе, аз вече за н-ти път пиша отговор на Бисо. И понеже сега се настроих наистина да се публикува - можеш да ползваш гривната така както си е, без допълнителна 'обработка'.
А по методиката на emo_G си копирайте свойствата на някой много сериозен специалист от вашата професия, не е изключено да останете /а и не само вие, но и висшестоящите над вас/ много приятно изненадани .... от себе си.. след известно време.


Отговор #205 -: Ноември 13, 2013, 02:30:09 pm

Цитат на: bofara в Ноември 13, 2013, 01:07:38 pm
А по методиката на emo_G си копирайте свойствата на някой много сериозен специалист от вашата професия...

emo_G: Това лято се бях амбицирал да усвоя правилно техниките на плуване и по горната методика се настроих на един олимпийски шампион. Резултатът беше доста добър в сравнение с това, което можех преди настройката, но е мноооого далеч от олимпийски постижения. Може би е необходимо и повече време... моите наблюдения са за около 2 месеца. Но все пак някакъв ефект имаше още през първата седмица.


Отговор #206 -: Ноември 13, 2013, 02:50:45 pm

bofara: Два месеца е добър срок. А след година-две /ако се остави 'просто така' - тази 'програма' продължава да си работи върху тънкоматериалните тела, но за въплъщението на желаните качества е добре да се 'работи' и във физическия свят, т.е. да се вършат необходимите дейстия, да се решават нужните задачи и т.н./..

Цитат на: Biso в Декември 13, 2013, 10:03:03 pm

Тези дни се зачетох по-подробно за ПК и си извадих някои важни моменти...
2. Засилва работата на всички изделия след ментална команда, които имат програма...


emo_G: Аз пък, докато си четях за ПК и се сетих за този пост. Доколкото аз успях да разбера, се получава усилване на изделията, на които сме задали команда да правят нещо "по-специфично". Например: копирането определени качества върху вода с помощта на Панацея. За да се усили действието на програмирания предмет е достатъчно да се постави върху ПК (или ПК върху него).
Смятам да изпробвам като поставя принтирана картинка под шишенцето с вода.


Отговор #268 -: Януари 28, 2014, 01:36:49 pm

Цитат на: emo_G в Януари 28, 2014, 01:49:04 am

..ПК..се получава усилване на изделията, на които сме задали команда да правят нещо "по-специфично"..

bofara: И не само. Можеш просто да наложиш ПК посредством генератора върху снимка на конкретния обект.


Отговор #365 -: Юни 07, 2014, 07:37:15 am

proly: Моята бутилка е стъклена, цялата изписана със Панацея лаит. Наливам водата и поставям задача да копира Т1 на водата.
Пия от нея вода вече 2 години, като почиствам бутиката регулярно. Такива мириси на желязо не съм имала


Отговор #366 -: Юни 07, 2014, 08:04:53 am

emo_G: Зависи и от материала на бутилката, и от качеството на водата, която е сипана вътре. Ако сипваш от чешмата е нормално да има колебания във вкуса и мириса.

Вчера си обработих едно мазило през генератора на изображения с Панацея и П-молодост.
Можете да си заредите с Панацея/П-молодост/1.0L крем за лице или мазило за травми/контузии. Ефектите са интересни.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 15:31. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot