QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.06.2017, 03:13   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,351
По умолчанию АМБ

Гривни АМБ - самостоятелно изготвяне



Снимката е на гривна АМБ платена версия - ако се настройте на снимката, може да почувствате известно въздействие.

За самостоятелно изготвяне гривни АМБ е нужно да имате лазерен проектор (може и LCD монитoр на компютър, лаптоп или таблет), който да използвате за зареждането на гривните. Или за зареждане на други предмети - очила например.

Файлове за самостоятелно изготвяне на гривни АМБ тук.

Всички тези видео файлове се прожектират чрез проектора върху желания предмет в продължение на едно или две денонощия.

Внимание - Не всеки проектор може да издържи непрекъсната работа в продължение на едно или две денонощия. Препоръчително е да се използва проектор с технология DLP и источника на светлина да бъде лазер. Разделителна спосоност 1024х768.

Първо се прожектират файлове pico от 1 до 4, после initpk, после от 0 до 15 и последно ocean1. Тази последователност се повтаря непрекъснато в продължение на 24-48 часа.

За изготвяне на усилени самоделни гривни АМБ може да се използват тези гривни

До колкото видях в интернет, гривни Energy Armor се продават на доста места и предполагам, че доста от тях не са оригинални.

Внимание - Гривни Energy Armor не се препоръчва да се носят ако не са заредени на Панацея или АМБ. Ако не са заредени трябва да се носят едновременно с гривна Панацея.

При зареждане на гривни Energy Armor на Панацея се получава усилена Панацея.

Гривни АМБ - описание

АМБ - най-уникалната версия гривни, фактически не се явява БЖ. АМБ изключително силно бута човека в посока на възстановяване на своите способности и проявяване на операторски навици по отношение на заобикалящия ни свят.

Внимание! Изделието се явява мощен модификатор на установения начин на живот за много от неговите ползватели. Много пъти премислете, преди да изпозлвате АМБ. Понякога промяната в установения начин на живот протича чрез екстремални събития ( това не зависи от самите гривни АМБ, процеса се управлява от ващето подсъзнание, което избира най-краткия път за развитие ).

Внимание: Обърнете внимание на Отговор #791, Отговор #792 и Отговор #794 от 13.12.2016 г. тук. ( отговори 791, 792 и 794 са публикувани в едно от следващите съобщения. )

Да не се използва АМБ ако желаете да запазите установения си начин на живот! Или да се използва дозирано!

АМБ представлява хибрид от ПК и Панацея, със специална програма, аналогична на Панацея за възстановяване на ЕИП, но усилен ПК – върху всичко това е поставен набор от качества, които условно можем да наречем „човек деятелен”, тоест оптимален набор от качества, пригодни за дейности свързани с бизнес, активно творчество, начало на нови и придвижване на стари дейности и подобни. Също така има ред състояния свързани с повишаване на издръжливостта, работоспособността, комуникативността, има встроена версия на Панацея-младост с някои изменения от оригинала.

Технологична страна:
1. АМБ се създава по нестандартен начин.
2. АМБ представлява основана на принципа на ПК масив от опит и информация, създаващи около ползвателя достатъчно специфично обкръжение и обострящи спящите в него свръхспособности и това въздействие се усилва с времето – създава се тренд на възстановяване. АМБ не съдържа модули, както другите БЖ. АМБ съдържа специфично КО, свойствено на ПК. Това именно е масив от опит, който не влияе на ползвателя, но се намира до него и с лекота може да бъде използван.
3. АМБ с лекота си играе с реалността ( с ваша помощ разбира се ), подреждайки събитията и процесите и понякога ги обостря за да ни извади от хронически застой.
4. За разкила от ПК – АМБ може да се предава на друг ползвател. Принципа на буферната зона е същия, но няма привързване на изделието към буферната зона на ползвателя. При предаване на АМБ на друг ползвател, може да е нужно известно време за сънастройка на гривните с новия ползвател.
6. АМБ може да се превключи в други версии на БЖ освен 3.0-ОЗ-3.1. В частност АМБ може да бъде превключена в мощна Панацея или в 2.1 ( почти пълна емулация на тези изделия, но с по-голяма интензивност на работа ). ( А Панацея може да бъде превключена в 2.5, 2.6, 2.7 и 2.8. )
7. На този етап АМБ е най-меката БЖ, в смисъл на първоначално използване, претоварване и привикване..... и най-мощна, ако не се взима в предвид ВИП ПК (което не е съвсем БЖ). (В последствие е създадена гривна Вершител, която превишава по своята сила на работа АМБ. Вершител е продължение на 3.0)
8. АМБ може силно да смекчи различни тежки и трудни процеси, и в това число адаптацията към мощни изделия като У4 и по-високите версии на 3.0.
9. В АМБ широко и по-сложно е построена схемата на енерго взаимодействие със света, за сметка на съставляващи от ПК, също така и на наличието на вътрешен енергообмен.

Ефективността на АМБ се определя от вашия потенциал и стремеж към промяна, и най-вече промяна във вас самите, а не промяна на заобикалящия ви свят за вас. Много ползватели бъркат, смятайки, че искат промяна в себе си или са готови да приемат такава. Но в действителност желаят света сам да се промени така, че на тях да им бъде по-удобно в старата им кожа, но с нови усещания.

АМБ е просто ключ към собствените резерви на човека, които имаме всички ние. Но може и да отворите вратата и да останете да стоите на прага въпреки, че АМБ също и подбутва. Естествено винаги протичат изменения, но са дълбоки и стремителни, когато човек сам се бори и бута себе си в желаната посока с всички средства, а не очаква чудеса от АМБ.

АМБ е силно интерактивна и не се управлява от ползвателя, а просто реанимира/възстановява неговите спящи способности по най-бързия начин.

Мощността на АМБ е несравнима с други изделия, но може да се използва без предварителна подготовка или стаж с други гривни от БЖ.

АМБ усилва работата на всички останали БЖ. АМБ не заменя останалите БЖ.

В началото на използване, АМБ може да заработи като 2.1 или Панацея, но по-интензивно, динамично и бързо. Възможно е в процеса на използване, при нужда АМБ самостоятелно да се превключи в Панацея и след това отново да се превключи в АМБ.

Възможно е АМБ да обостри проработването на някои вътрешни, психически или енергийни проблеми.

Гривни АМБ - самостоятелно изготвяне продължение

За изготвяне на самоделни гривни АМБ може да се използва LCD монитoр на компютър, лаптоп или таблет.

При използването на лампов проектор гривните стават "по-твърди" като възденствие и първоначално може да ви претоварват. При използването на монитор, гривните стават "по-меки" като въздействие.

В процеса на зареждане на гривни АМБ да се използва Пандора-блек лайт със задача да екранира пространството около монитора и гривните. И самата Пандора-блек се оставя някъде на страна за времето на зареждане на гривните.

Последний раз редактировалось Бисо; 17.06.2017 в 12:27.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2017, 03:14   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,351
По умолчанию Re: АМБ

emo_G: Малък отзив след около месец носене на 2бр. самоделка AMB лайт. (Biso: ако не бъркам, за твоите АМБ са използвани Energy Armor и при изготвянето им е използван и прибор И2, което означава че са по-силни от нормални лайт. )

През първите седмици имаше леко "увисване" откъм събития и лека депресия, без особени сътресения. В момента около мен се случва нещо лееко странно... Хората от близкото ми обкръжение и колегите на работа започнаха по един особен начин да се държат с повишено уважение и признателност. Даже станах свидетел на лека закачка между началниците в чия смяна да бъда. :chudenka
Като цяло съм в едно такова блажено вътрешно състояние на непукизъм. На моменти се проявява състоянието "драйв". Аз бих го описал като спокойно, уверено сърфиране по/между различните потоци/варианти. Напомня ми донякъде на нагласата на Джак Спароу от Карибски пирати.

В допълнение към АМВ-лайт ползвам още доста артефакти, включително транслации. Но гореописаните събития отдавам на прибавянето на АМВ. От безплатните самоделки в допълнение постоянно нося Пандора-блек(ПБ) и тесте от десетина ПК. Отделно под възглавницата имам купчинка от около 50ПК и няколко ПБ. Ползвам и лайт Артефакт телефон (АТ) на всичките ми мобилни устройства.

Последний раз редактировалось Бисо; 17.06.2017 в 12:33.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2017, 12:25   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,351
По умолчанию Re: АМБ

Отговор #791 -: Декември 13, 2016, 12:43:48 am »

kapriz7: Здравейте , да споделя и аз моя опит с Пандора Блейк :Когато я написах и сглобих получих слабо ИС , :силно
ИС се появи чак когато я ламинирах ,1-2 часа ходих като зашеметена . Интуициата ми се засили , на работата на всеки въпрос или проблем намирах решение , без да зная защо и как .. Сутринта реших да програмирам Пандора Блейк лайт по указанията на Biso . На бял лист написах : Програма 1 за Пандора Блейк - всички процеси , които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива . Действие на програмата постоянно . Поставих Пандора върху листа З кратко време . Имах чувството след като в взех в ръка че вибрира .. И така сложих я в джоба и в много добро настроение отидох на работа . Още с започването на смяната ми се отвори Кутуята на Пандора , за 15 Мин едно след друго трима колеги ме ядосаха много , та чак ме блъсна главата , докато опитвах да се овладея и успокоя , последва следващата схватка с колежка , с нападки ... После отново с друга колежка на която и направих забележка , избухна срещу мен с обиди и нападки .... И вече ми дойде ама доста , така че на думите и че съм лош човек ..се почувствах толкова зле , и си казах че май наистина е така , и съм лоша , след като толкова хора ядосах за кратко и се разплаках . Но не съобразих да махна Пандора лайт от джоба си. И малко по късно избухна ожесточен спор с колежката която ме обиди , че чак и шефа се намеси .Много неприятна ситуация . Вече нямаше накъде и прибрах Пандора в чантата , далеч от мен . От тогава не е имало други кафги . Моята свръхчувствителност на думите лош човек остана , и чак към края на вечерта я преработих .
Направо съм шокирана , нали бях програмира Пандора Блейк за хармонични отношения в колектива , а то какво стана ...кошмарен ден. ... Впрочем листа го изгорих ...

Отговор #792 -: Декември 13, 2016, 10:30:20 am »

Biso: Здравей kapriz7,

Ти си задала следната програма: "всички процеси , които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива."

След това казваш: "нали бях програмира Пандора Блейк за хармонични отношения в колектива, ....."

За съжаление двете формулировки нямат нищо общо!!!

Защо смяташ, че една или няколко разправии в колектива не са хармонични и благополучни за теб в краткосрочна и дългосрочна перспектива? Ако тези разправии ти ПОКАЗВАТ НАГЛЕДНО, къде работиш, с какви хора и дали изобщо имате колелтив! И ако тази информация, това осъзнаване те подтикне в посока да търсиш друго работно място или други възможности за развитие - това няма ли да е благополучно за теб в краткосрочна и дългосрочна перспектива?

Тук е много важно да уточня следния момент, който е близък до логиката и е обсъждан в темата: хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива според вашата съзнателна преценка или според вашето подсъзнание, което отчита много други параметри, за които вие си нямате и представа!

Имаше една мъдра мисъл, че нуждата от радикални промени се осъзнава само чрез сътресения и катаклизми! ( малко перефразирам, но смисъла е този! ) Когато ти си потънала в привидния комфорт на ежедневието и рутината, кога ще озъзнаеш, че трябва да променяш нещо и да се развиваш?!?

Погледни моля те, това което обсъждахме с теб преди няколко дена на ЛС, и виж дали няма нещо общо със случилото се с Пандора-блек!

Аз осъзнавам, че и аз имам вина за случилото се с теб, защото давайки препоръка за конкретната програма за Пандора, изрично не упоменах, че съзнание и подсъзнание имат различна оценка за хармонично и благополучно!

Поднасям извинения!

p.s. Аз бих се презастраховал и изрично бих дал команда за прекратяване действието на програмата за Пандора-блек.

Отговор #794 -: Декември 13, 2016, 10:54:46 am »

Biso: Допълнение към отговор до kapriz7:

Ето какво съм ти писал преди няколко дена:

"Въпросния човек е ползвал 3.0 и Панацея и всичко е било супер и под пълен контрол до момента на придобиване на две гривни АМБ. ................ След като е започнал да носи АМБ, всичко се е обърнало нагоре с краката! АМБ е показало на човека, че той се намира в пълна безизходица и на сегашното му работно място няма място за развитие и трябва да се маха от там, и това се е проявило под формата на хаос. В последствие човека се е отказал да носи АМБ и всичко си е дошло отново обратно на мястото според неговото съзнателно желание. Тук трябва да правим разлика между съзнателно желание и подсъзнателно желание! Михаил обясни, че АМБ е най-силното средство за личностно развитие и като такова е възможно да ни извади от зоната ни на конфорт, ако това не съответства на нашите вътрешни/подсъзнателни цели за развитие.

Най-вероятно точно това се случва и при теб. На настоящата ти работа ти се чувстваш удобно, но няма възможност за развитие според твоето подсъзнание. И чрез всички тези проблеми подсъзнанието ти ти показва, как стоят нещата в действителност."

p.s. А ето какво съм писал в описание за самоделни гривни АМБ:

Отговор #727 -: Юли 29, 2016, 04:18:39 pm

Внимание! Изделието се явява мощен модификатор на установения начин на живот за много от неговите ползватели. Много пъти премислете, преди да изпозлвате АМБ. Понякога промяната в установения начин на живот протича чрез екстремални събития ( това не зависи от самите гривни АМБ, процеса се управлява от ващето подсъзнание, което избира най-краткия път за развитие ).

При теб АМБ не са самоделни, което изисква допълнително внимание и обмисляне!
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.06.2017, 02:01   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,351
По умолчанию Re: АМБ

Оказва се, че модулите от 2.1 и Панацея може да се използват с АМБ.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.03.2023, 14:03   #5
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,351
По умолчанию Re: АМБ

AMБ: https://drive.google.com/drive/folde...9J9c5cuW2e9cNQ
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2023, 03:03   #6
emo_G
Пользователь
 
Регистрация: 06.07.2015
Адрес: UK/БГ
Сообщений: 28
По умолчанию Re: АМБ

Цитата:
Сообщение от Бисо Посмотреть сообщение

Линкът не работи при мен. Дава грешка при отваряне.
emo_G вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.04.2023, 10:45   #7
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,351
По умолчанию Re: АМБ

Да, не работи. Тогава през линка в това съобщение: https://mindmachine.ru/forum/viewtop...5253&start=800
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:10. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot