QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 13.10.2017, 15:48   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Перото на Ангела

Перото на Ангела - самостоятелно изготвяне



Приложение:

- очистване на пространството/ЕИП*/ситуации/връзки**
- всякакви въздействия, където трябва да се премахнат следи от енергийно замърсяване
- хармонични въздействия, които трябва допълнително да се подхранят
- в много други ситуации по усмотрение на ползвателя

За разлика от други изделия, Перото на Ангела концентрира огромен потенциал в една точка от пространството и времето. Този потенциал се излива върху зададената цел. Моля да се разбере, че това действие очиства от замърсяване и ако вашата цел не е много екологична, а вие изгаряте перо, тогава процеса няма да сработи.

Изделието има сходство с Пандора-блек и другите платени версии на Пандора.

Ограничения:

Да не се използва ежедневно, ако не сте в ситуация когато всичко се разпада, това е средство за екстрена помощ, а не вода от чешмата.

Изготвяне:

Принтирате този файл по възможност на лазерен принтер в мащаб А4 и получавате шест пера. Изрязвате шестте отделни пера (не е нужно да се изрязва по самото очертание на перото) и получавате шест готови за употреба пера.

Начин на използване:

Изгаряте едно перо, като го запалвате от долния край (острия край).

Внимание: Да не се забравят мерките за пожарна безопасност.

* ЕИП - енергоинформационен пашкул
** Връзки в смисъл описание изделие Конструктор Связей (Конструктор Връзки)

p.s. Файла за принтиране е във формат pdf. В скоро време ще има и във формат png.


Приложение - допълнение

Концентрираме се върху проблема и изгаряме перото?

Може и така, но аз бих казал, че просто да се концентрирате върху проблема е малко екстремално (няма формулировка за безопасност). По-добре преди това да свършите малко работа и да разберете, каква е първопричината за проблема и после за справяне с първопричината да използвате перото.

Просто аз рабирам, че ако проблема е просто нещо чисто негативно - в този случай всичко еднозначно ще сработи. А ако проблема е вашето неправилно и едностранно възприемане на ситуацията?

Като цяло това е инструмент, който чисти и разкъсва лоши/вредни/нехармонични енерговръзки + помага за деактивиране на всякакви проблеми, които се премахват в информирано потапяне (ведомые погружения), включително връзки.

Тоест, не приемайте този инструмент като машинка за изпълнение на желания. Възприемайте го като скалпел в ръцете на хирурга или като средство за филтриране на въздуха в помещението - функционала е прост и примитивен, но ефективен.

До някаква степен перото има собственно съзнание, но то няма да обмисля вашите задания - неговата задача е да чисти наоколо. Тази работа по почистване може да се направлява.
****

Може ли да се използва (разбира се разумно и след индивидуален опит, тоест работа със себе си), за почистване причините за операторствуване/управление на територия?

За територия може. Изделието ще сработва ментално - многоразово (става въпрос за платената версия). Самоделното изделие е най-добре да се изгаря, тук живия огън стартира определени механизми. Може да си поиграете с качеството на огъня - да го запалите с лупа мисля, че е добра идея, със слънчева светлина.
****

Днес се допочиствах от исляма и един езотерически егрегор, даже от първия път се получи доста добре (усещане все едно от главата си изваждаш гира), но трябва още да се усвоява, навиците за сега са малко. Потенциала е много голям, с едно перо стигна даже за почистване на пространството в жилището. Мощен инструмент, благодаря за подаръка!
****

Даже менталното изгаряне дава отклик.
А самия лист с принтираните изображения предизвиква пулсации в ЕИП.

Аз вече казах, силнодействащо ......
****

Днес почиствах в къщи. И изведнъж ми стана много топло, че даже само по тениска останах (а обикновенно ми е хладно). Понеже прочитайки и настройвайки се на Перото на Ангела, започнах ментално да работя с него. Добре се почисти според мен от останалите неща.
****

Аз когато с перото почиствах жилището, след изгарянето имах усещане, че в жилището се разля свежест. Все едно задуха лек ветрец. Просто красота!
****

Последний раз редактировалось Бисо; 13.10.2017 в 23:13.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.12.2017, 23:32   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Перото на Ангела

« Отговор #2 -: Октомври 13, 2017, 11:31:43 pm »

eliat: Бисо,къде хвърляме пепелта от изгореното?

« Отговор #3 -: Октомври 14, 2017, 12:41:53 am »

Магьосница: А какво правим с останалите 5 перца, кога трябва да ги изгорим, или просто си ги съхраняваме като ни потрябват?
Какво имаш предвид под "ментално изгаряне"?
Ако искам да лекувам друго пространство, извън дома, там ли да запаля перцето или може у дома? Някак ми се вижда твърде екстремно да пална един огън в офиса.... Само ще влоша положението
Като видях перцето, в първия момент ми се дощя да оцветя тези пламъци в жълто-оранжево.....
С нетърпение чакам да го направя, но ако има още указания, ще ги изчакам и тогава.
Благодаря, Biso !

« Отговор #4 -: Октомври 14, 2017, 01:11:31 am »

Цитат на: eliat в Октомври 13, 2017, 11:31:43 pm

Бисо,къде хвърляме пепелта от изгореното?

Biso: В мивката или тоалетната.

« Отговор #5 -: Октомври 14, 2017, 01:30:11 am »

Цитат на: Магьосница в Октомври 14, 2017, 12:41:53 am

А какво правим с останалите 5 перца, кога трябва да ги изгорим, или просто си ги съхраняваме като ни потрябват?
Какво имаш предвид под "ментално изгаряне"?
Ако искам да лекувам друго пространство, извън дома, там ли да запаля перцето или може у дома? Някак ми се вижда твърде екстремно да пална един огън в офиса.... Само ще влоша положението
Като видях перцето, в първия момент ми се дощя да оцветя тези пламъци в жълто-оранжево.....


Biso: Всяко едно перо е отделно изделие. Съхраняваме ги докато ни потрябват.

Представяш си ментално/визуализираш как изгаряш перото.

Ментално поставяш задача да се почисти това помещение, независимо, че ти не се намираш там. Пандора-блек също ще ти свърши чудесна работа за почистване на офиса, когато се намираш там или дистанционно. Но ако помещението е много голямо и имаш само една Пандора-блек, тогава ще отнеме повече време. Можеш да оставиш една Пандора-блек в офиса и да и дадеш задача постоянно да почиства помешението.

Можеш да пренарисуваш перото на ръка, но ще работи по-слабо - зависи от твоите способности.

« Отговор #8 -: Октомври 14, 2017, 02:36:19 pm »

Цитат на: Магьосница в Октомври 14, 2017, 01:39:34 pm

На кое казваш остър край на перото? Откъм дръжката ли?

Biso: Да. Когато отвориш файла за принтиране, имаш долен (остър) и горен край на перото.

« Отговор #11 -: Октомври 20, 2017, 08:35:48 pm »

Цитат на: Nichy в Октомври 19, 2017, 08:32:23 pm

Ха това ми се вижда интересно. Ще го пробвам. Доста стрес ми се понатрупа е работата напоследък.

Biso: Надявам се, че от описанието и споделения опит на другите си разбрал, че в твоя случай не трябва да се бориш със самия стрес, а с първопричините които ти причиняват стрес. Или с тези процеси в работата ти, които не върват гладко и създават стрес за всички. Не забравяй и другите изделия, с които може да се работи за хармонизиране на процесите или те да бъдат променени и да вървят както ти би искал.

« Отговор #13 -: Октомври 21, 2017, 11:34:24 pm »

Цитат на: xsandriq в Октомври 21, 2017, 05:30:29 pm

Искам да попитам перото може ли да се използва за други хора и ситуации свързани с други хора?

Biso: Ако искате да помогнете да се разреши проблем или ситуация на друг човек, то тогава трябва да сте напълно сигурни за първопричините довели до това положение: "По-добре преди това да свършите малко работа и да разберете, каква е първопричината за проблема и после за справяне с първопричината да използвате перото."

Ако прървопричината за проблема се явява друг човек, тогава трябва да се опитате да разберете какво кара човека да реагира или да се държи по този начин. В този случай не съм уверен, че перото е най-правилния инструмент който да приложите. Алфа-вит, Активатор и Пандора-блек (ЛС за участвалите в семинара) са по-правилния избор според мен. Усмивката на Чеширския Котарак също. Също 3.0 и 2.61 ако можете да работите с тях. Съвместното използване на няколко изделия би било най-правилно в този случай.

« Отговор #14 -: Октомври 29, 2017, 10:08:44 am »

Nichy: Благодаря за напомнянето Бисо, да изгорих го вчера, съсредоточена върху причините, които предизвикват стресовите ситуации. Надявам се на някакво облекчение, защото е толкова тегаво, че не знам до кога ще издържа. А да издържа трябва...така се нагласих че много неща ми зависят от тази работа в момента.
Сменихме си системата във фирмата и толкова бози и проблеми излязоха. Засегнати са и бизнес партньори, всеки иска от мен да оправя бозите в моя отдел, а аз не мога- отварям инциденти, чакам други хора, междувременно колеги и партньори ми се жалват и ми държат отговорност, други колеги не съдействат изобщо и са се пуснали по инерция. Под такова напрежение съм в работата, че днес ми се гади, като знам че утре е понеделник. Чисто физически ми се гади вече. Поплаках си.

« Отговор #15 -: Октомври 29, 2017, 11:32:45 am »

Цитат на: Nichy в Октомври 29, 2017, 10:08:44 am

Сменихме си системата във фирмата и толкова бози и проблеми излязоха. Засегнати са и бизнес партньори, всеки иска от мен да оправя бозите в моя отдел, а аз не мога- отварям инциденти, чакам други хора, междувременно колеги и партньори ми се жалват и ми държат отговорност, други колеги не съдействат изобщо и са се пуснали по инерция.

Biso: Всяка една проблемна ситуация може да бъде разгледана и като придобиване на опит и даваща възможност за развитие. При вас в момента се вижда кой върши работа и кой не. Дори твоите ръководители да не виждат твоите усилия, аз съм сигурен, че на друго "място" това се вижда и се оценява по достойнство.

Замени "аз не мога" с "аз искам". Променяйки отношението си към обстоятелствата, ние променяме самите обстоятелства.

И по отношение на клиентите, нещо, което при мен винаги е работило добре - след решаването на някакъв проблем или както при теб "отвяряне на инцидент", аз съм се обаждал на клиента след няколко дена и съм се инетерсувал дали не е останало нещо нерешено и искренно съм изразявал съжаление, че изобщо се е стигнало до проблема. Това се възприема много добре, значително смекчава натрупания негатив и създава други отношения с киента.

« Отговор #16 -: Декември 24, 2017, 08:31:47 pm »

troya: Здравейте !
Много е полезно , по - подробно ,предстои ми разрешаване на деликатни ситуации и задавам точната цел .визуализирам ситуацията в мислите си и изгарям перцето и резултата се разрешава дори по - добре от очакваният резултат , по най - хармоничния начин .
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:40. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot