Тема: БЖ 3.0L/3.0N
Показать сообщение отдельно
Старый 19.05.2018, 15:45   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: БЖ 3.0L/3.0N

« Отговор #17 -: Октомври 14, 2017, 06:38:18 am »

bofara: Песента по произход е ирландска. Доколкото знам много стара. Изпълнителката е Наталия О'Ший - рускиня, омъжена за ирландец, която е и специалист по келтски езици.

Когато преди години за пръв път слушах тази песен /още по времето, когато се запознавах с форума на Михаил/ даже и не съм си представял, че след време ще живея в Ирландия /без да го искам - то от само себе си стана/. Това е като един вид отзив от всички практики с гривните на живота /и най-вече от съвместните практики с Личния Свят/.

Относно песента. Доста стара, доколкото съм чел в интернет. Какво е примерно "silver line" - "сребърната нишка", която се образува когато се зачева нов живот. И т.н. Доста интересни и, вълнуващи, лично за мен неща, ако сядам да се замисля над тях. Защо именно Майстор на Вятъра? Или защо 4 вятъра? Вятърът живо същество, със собствено съзнание ли е? "The Blackness" - Пустотата или Бездната е? "gold at the end for each of us" - това мистичното злато ли е, което са търсили толкова много алхимиците?

Някога по тези земи са живели друидите /съгласно легендите - ученици на елфите/. Тук е имало вековни гори, които са били изсечени по време на английската колонизация. Известният, предполагам на всички, Мерлин, според легендите е бил по тези места. Много, много интересни неща.

В една песен - толкова много мистични, на пръв поглед, понятия, които, естествено, биха вълнували далеч не всички.

Състоянието 3.0 преди всичко е Творчество. Във всичките му аспекти и проявления /примерно за друидите - учениците на елфите - сътворчество с природата, казано накратко/. Защото хората, като деца на Твореца, имаме същите като него възможности.

« Отговор #19 -: Май 16, 2018, 07:19:23 pm »

bofara: начин за изготвяне на 3.0 - принтираме мандала 2, след това върху нея принтираме мандала 3 и след това върху вече полученото изображение принтираме мандала 1. След това ламинираме, като в ламината слагаме известно количество много малки частички бисмут.

Размера на мандалите е голям и ще трябва малко да си поиграете и да ги намалите с цел крайното изделие да бъде с размер удобен за носене.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием