Показать сообщение отдельно
Старый 29.09.2017, 15:29   #8
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,353
По умолчанию Re: Пандора-блек

Отговор #31 -: Септември 11, 2017, 03:45:47 pm

А. Патрушев има една много хубава формулировка за работа с Проводник. Също така тази формулировка може да се използва като задачка към подсъзнанието и безсъзнателната ни мъдрост преди лягане. Формулировката гласи следното:

Аз се обръщам към моето подсъзнание и го моля да избере тази част от мен, която най-много в настоящия момент се нуждае от промяна (работи неефективно, ограничава ме в избора ми, причинява ми болка и страдания) и да й помогне да се промени по най-добрия за мен начин. Или на кратко: Аз се доверявам на своята безсъзнателна мъдрост да промени това, което е остаряло, работи неефективно и носи болка и страдания на мен и моите близки.

С тази формулировка може да се създаде програма за Пандора ( или Пандора да използва всички свои възможности както и възможностите на карта Мъжко или Женско Начало - който ги има) по време на сън да избере тази част от мен, която най-много в настоящия момент се нуждае от промяна (работи неефективно, ограничава ме в избора ми, причинява ми болка и страдания) и меко и постепенно/максимално ефективно да й помогне да се промени по най-добрия за мен начин. Задавайки тази програма със настройка за максимално ефективно, трябва да сте готови да не спите много добре.

Оригиналния текст на формулировката на А. Патрушев: Я, например, когда работаю с Проводником (я делаю это регулярно раз в три месяца), то обращаюсь к своему подсознанию и прошу выбрать какую-то часть меня, которая больше всего, в настоящий момент, нуждается в изменениях (пока работает не эффективно, ограничена в выборах, доставляет мне боль и страдания), и помочь ей измениться самым наилучшим для меня образом. Этим я признаю наличие у себя глубокой Божественной мудрости, которой я отдаю право вести себя по жизни. Или кратко: "я доверяю своей глубинной мудрости изменить то, что устарело, работает не эффективно и приносит боль и страдания мне и моим близким".
Бисо вне форума   Ответить с цитированием