Тема: Алфа-Вит
Показать сообщение отдельно
Старый 17.06.2017, 00:07   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,353
По умолчанию Re: Алфа-Вит

Biso: Спомних си, че преди известно време с един познат обсъждахме работата с Алфа-Вит. Той сподели, че на листа с желание (условно карта номер 9) описвал няколко цели, по които работел едновременно.

Обръщам внимание, че с една колода Алфа-Вит може да се работи за реализиране само на едно желание или цел. След приключване работата (след девет разбърквания на колодата), колодата се деактивира и веднага може да се започне работа за реализиране на друго желание или цел.

Можете да използвате две и повече колоди и по този начин да работите едновременно за реализиране на две и повече цели.

На кратко: Една колода - едно желание или цел - девет разбърквания - деактиваране на колодата.

Rosi: Да споделя последните ми впечатления. Biso,ако не е за тук, премести я където прецениш.
Нося непрекъснато Панацея и отвреме на време 3.0
От няколко дена съм и с Пандора-Блейк, но не ми е непрекъснато в джоба.
Преди два дни реших да активирам Алфа-вит, за ускоряване процеса намиране на работа.
И така с Алфа-вит в дамската чанта , Пандора-Блек в джоба и Панацея на ръката излязох да се разхождам. В един момент започна да ми прилошава, имах чувството че ще припадна някъде. Незнаех дали ми е паднало кръвното или съм яла нещо развалено. Побързах да се прибера и още щом слязох от автобуса започнах да повръщам. Не знам как съм се прибрала и как изобщо в това състояние се сетих да деактивирам Алфа-вит, но го направих. На следващия ден бях като изпразнена от съдържание и спах часове наред. Панацея, която дори не се сещам за нея, ми създаваше усещането че ме стяга, явно ми е отдавала енергия, за да ме стимулира. Така поне си го обяснявам. Днес все едно нищо не е било.
Ако не бях активирала Алфа-вит, нямаше да ми мине през ума да свържа състоянието си с изделията. Може да няма никаква връзка, а може и да има. Просто реших да споделя.

Biso: Здравей Rosi,

Интересна случка!

Допускам, че гривните, Пандора-блек от два-три дена и работата по цел с Алфа-вит е стартирало процес на очистване - нещо в теб е трябвало да бъде изчистено и процеса е преминал много бурно.

Може да е просто съвпадение. Но си мисля, че първото обяснение е по-вероятно.

Rosi: Да...и забравих да спомена, че на втория ден ми предложиха работа.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием