Тема: Вода Т1
Показать сообщение отдельно
Старый 17.06.2017, 02:16   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,360
По умолчанию Вода Т1

« Отговор #32 -: Юни 19, 2012, 09:54:58 am »

bofara: Аз лично имам стъклено шише /без никакви надписи и етикети, само чисто стъкло/ - цялото съм го разписал /без гърлото естествено, защото не е удобно/ с матрицата П:

АИТ
ВЮО
ОНЯ


с различен размер /цвят взех какъвто ми попадне/ и дебелина маркери - съответно различни по големина матрици по цялото шише. Различни размери матрици, за да се образуват различни размери водни клъстери /поне лично аз така го разбирам/. Тук-там, на празните между матриците места написах /с ментална команда да се копира по време на написването/ "Т1". Цялото шише го обвивам с няколко слоя прозрачно тиксо, за да не се цапа и да не се трият матриците. За всеки случай след облепването на тиксото повторих командата. И така - впоследствие вече няма нужда да се повтаря, просто Клетъчният облак на Матрицата П си помни, какво трябва да прави /аз лично от време на време, като наливам нова вода му 'напомням'/. На майка ми съм направил такова шише с матрицата 1.0L. За препоръчване е /особено ако не сте носили гривни с матрици П, или поне картонче в джоба с матрицата П, известно време да изчакате да се копира първият път за цялата нощ. На сутринта се пие.
-----------

По този начин може да се зарежда вода само на Панацея. Изписва се матрицата на Панацея, но не се копира Т1.

Може да се зарежда вода и на 3.0.

Да се започне употреба на вода Т1, Панацея и 3.0 в малки количества с цел да се избегне претоварване и очистителни процеси - по лъжичка на ден и постепенно да се увеличава приеманото количество.

След наливане на водата в шишето, е нужно около 4-5 часа за да се копира Т1, Панацея или 3.0.

Вода Т1 не е природна а клетъчна вода ( ако не бъркам, правилна вода за работата на клетките ). Синтезирана е изкуствено и притежава ред уникални свойства. Повишава енергетиката, адаптивността и имунитета. Помага за по-бързо оздравяване при заболявания.

Вода Т1 може да се дава на живодни.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием