Показать сообщение отдельно
Старый 19.05.2018, 20:49   #13
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: Пандора-блек

« Отговор #51 -: Януари 04, 2018, 02:28:54 pm »

Цитат на: Biso в Ноември 18, 2017, 11:06:25 pm

2. Пандора-блек да подхрани с енергия вероятността аз да съм/да бъда/да успея/да постигна ......... на всичките 300% ( доволен, щастлив, вълшебен, богат, успешен, късметлия и т.н.) (или без 300% - по ваше усмотрение)

За пореден път: Внимавайте какво си пожелавате!


Цитат на: Магьосница в Януари 01, 2018, 02:32:57 am

Може ли да се зададе програма освен за защита, и за премахване на такива въздействия?


Ллерон:

Пандора-блек работи много лесно с вероятностите. Лекотата и бързината с която се извършва работата впечатлява. Но е нужно в момента на подхранване с енергия да се следи енергията да не бъде прекалено много, защото това може да окаже негативно въздействие върху желаната вероятност и тя да не се реализира. В сравнение с модулите за БЖ, Пандора-блек работи много по-твърдо и по-ефективно, като реактивен двигател. Много интересно е да се работи с нея в информирани потапяния, когато е нужно да се премахват различни странни структури. И когато вътре се обострят някакви психически блокове, а аз ги усещам като някакъв дискомфорт от вътре, и усещането е физическо, те много лесно се премахват с Пандора-блек, омотавам ги и ги изгарям, след което се променя отношението към някакво събитие или се преразглежда предишен опит и той повече не те травмира. Но се случва и някои неща да не можеш така лесно да премахнеш, понеже те са силно преплетени. А извън сеанс информирано потапяне ще бъде ли ефективно временно да се замръзяват или трябва веднага да се изгарят и да се почистват?

Михаил:

1: Относно да не се разлизира желаната вероятност, това по-скоро се отнася до оказаното въздействие и желаното да се реализира праволинейно и прекалено бързо да получим резултат. Т.е. прекалено силен натиск върху даден тренд примерно. Прост битов пример: с каменарски чук се опитваме да забием малък пирон в тухла с един удар. Най-вероятно от силния натист пирона ще се изкриви и ще стане негоден за употреба. А ако опитаме с няколко и по-леки, добре премерени удара - целта ще бъде постигната.
2: Извън сесия на информирано потапяне не винаги може ясно да разберем, какво е чуждо и какво не е, и какво изобщо какво е. Но като цяло може да се работи и така. Друг вариант - това е въплатено в Конструктор Връзки и неговите алгоритми, които са описани подробно - чуждите_структури_имат_вън ен_канал за включване/управление.

Ллерон:

Външните_канали може ли да се премахнат с Конструктор Връзки?

Михаил:

Почистване с Конструктор Връзки започва с премахване на всички_връзки/канали. Това отлично е описано в алгоритъма. И няма какво да се измисля по въпроса. А след това се прави_създаване_на_нужните_ ни_връзки. Но вече подлежащи на регулиране. Би трябвало това да е очевидно......


« Отговор #53 -: Януари 09, 2018, 12:59:22 am »

Цитат на: eliat в Януари 08, 2018, 11:15:54 pm

Бисо,при програма "авто"_ автомобила се води на мое име,но се управлявя от мъж ми/ходи на работа всеки ден/.Той има друг автомобил на негово име,но него го кара дъщеря ми.Аз се движа с градския транспорт,защото нямам шофьорска книжка.При такава ситуация как правилно да формулирам програма за Пандора блек,от мое име или от името на мъж ми?


Biso: Няма значение на чие име се води автомобила. Първо "да оставите поне една Пандора-блек в автомобила и да й зададете Пандора-блек да създаде КО с обема на явтомобила. Това ще отнеме някакво време - мисля, че една седмица, десет дена ще е достатъчно." След това активираш програма авто за конкретната Пандора.

Разбира се, би било хубаво човека, който ще управлява автомобила да знае за Пандора и да не я пипа.

Между другото за имам вече някакви впечатления от работата на тази програма. Няколко часа, може би 4-5 часа след активирането на програмата, автомобила усезаемо започна да върви по-пъргаво. Реално нищо друго не съм правил, което би могло да даде подобен резултат. Аз обикновенно зареждам резервоара догоре и в този ден не съм зареждал гориво. От резервоар бях изразходвал около 1/4 и колата беше паркирана. Тръгвайки, буквално първите 100 метра се усети, че колата върви по-пъргаво и аз даже се изненадах. Когато караш известно време един автомобил, ти свикваш с него, как се движи, как ускорява и една промяна се усеща веднага. Но няма гаранция, че по-пъргавото ускорение ще се прояви при всички или, че ще бъде достатъчно усезаемо.

Второто нещо е, че сд-плеъра започна да работи. Имаше проблем с него и не изваждаше до край диска - диска излизаше на 1-2 сантимерта и след това трябваше да го дърпам на ръка. Аз бях решил, че при първа възможност ще сменя цялото устройство с ново и не го бях пускал известно време. Преди няколко дена се оказа, че работи нормално и то с диска, които единтсвено е пускан от мен на този сд-плеър и винаги създаваше проблеми. Тук може да се каже, че някъде колата е минала през дупка и нещо се е разместило в сд-плеъра - нещата не са напълно еднозначни.

« Отговор #55 -: Януари 13, 2018, 08:30:47 pm »

Цитат на: Магьосница в Януари 03, 2018, 08:46:04 pm

Правих Пандора за друг човек, зададох програма, дадох му Пандората да си я носи.

bofara: И каква по-точно програма?
Надявам се, осъзнаваш, че като си я направила ти - ти си главния оператор, т.е. може и да си му дала да носи пандората, но само ти можеш да промениш или махнеш програмата, т.е. с твои ресурси. А човекът си е просто, де факто, консуматор на "последствията от тази програма".
Ако програмата е била, меко казано, нехармонична... Напълно е възможно да си получила това психоинформационно /да го наречем така/ натоварване. Или както със Спецчистката - ако е имало необходимост от голямо количество ресурс за стартирането и реализацията на програмата - това от оператора, до голяма степен, зависи.

« Отговор #56 -: Януари 13, 2018, 09:08:02 pm »

Магьосница: О, да, давам си сметка, че не мога така просто да решавам вместо другите хора и не е редно това, човекът стоеше до мен когато я правих, написах програма, прочете я, одобри я, дадох му двете квадратчета и си я активира лично. В никакъв случай не е било опит за въздействие. Благодаря ти за отговора!

Последний раз редактировалось Бисо; 29.12.2021 в 22:18.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием