Показать сообщение отдельно
Старый 21.06.2017, 23:17   #18
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Предварителен план за работа /евентуално в неделя, когато е удобно на повечето, някъде от 10 докогато приключим предлагам, защото вечерта е втората, платената част на 1ва семинарска, т.е. няма как да стане вечерно време, защото съм се записал/:

0. Започваме с кратко посещение на ЛС на всеки присъстващ.

1. Преразказваме накратко най-важните аспекти от това, което сме разбрали в миналия /миналите/ безплатен семинар/и/. Това помага да се структурира информация в съзнанието както на разказващия, така и на слушащите го. Около 15тина-20 минути на човек мисля, че ще са достатъчни, естествено всеки ще се постарае да се подготви предварително.

2. Всеки разказващ кани останалите в своя личен свят и ги води гласово в техните.

3. Тренировка /срещал съм такъв аспект затова искам да го изтренираме/: един от участниците по избор води другите в своя свят но не ги допуска там. Т.е. проговаря формулата, но ментално не ги допуска. Т.е. един вид като лъжовна проба. Преди много време ми бяха споменали за нещо подобно, че хората-"гости в личния свят" на тази жена, която не ги е допуснала, разказвали все едно са били, а тя реално не ги била пуснала. Искам да се научим да усещаме - там ли сме или се бъркаме чисто образно.

4. Според времето /зависи вече колко време ни е отнело всичко досега/ в нечий личен свят неговия Творец може да ни покаже различни аспекти на свои възприятия на вкусови усещания /примерно той ни води на определан площадка-полигон за тренировки и започва да ни показва вкус на лимон, примерно, на шоколад, на люта чушка, на суши и т.н./, на тактилни усещания /примерно шал върху шията, одраскване от котка/, и на останалите сетива също.

5. Заключително посещение на ЛС на всички присъстващи /пробвал съм досега в началото и в края, когато сме се занимавали с други хора - по-ефективно е, нещо като затвърждаване/.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.

Последний раз редактировалось Иван Славов; 21.06.2017 в 23:23.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием