Тема: АМБ
Показать сообщение отдельно
Старый 17.06.2017, 03:14   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: АМБ

emo_G: Малък отзив след около месец носене на 2бр. самоделка AMB лайт. (Biso: ако не бъркам, за твоите АМБ са използвани Energy Armor и при изготвянето им е използван и прибор И2, което означава че са по-силни от нормални лайт. )

През първите седмици имаше леко "увисване" откъм събития и лека депресия, без особени сътресения. В момента около мен се случва нещо лееко странно... Хората от близкото ми обкръжение и колегите на работа започнаха по един особен начин да се държат с повишено уважение и признателност. Даже станах свидетел на лека закачка между началниците в чия смяна да бъда. :chudenka
Като цяло съм в едно такова блажено вътрешно състояние на непукизъм. На моменти се проявява състоянието "драйв". Аз бих го описал като спокойно, уверено сърфиране по/между различните потоци/варианти. Напомня ми донякъде на нагласата на Джак Спароу от Карибски пирати.

В допълнение към АМВ-лайт ползвам още доста артефакти, включително транслации. Но гореописаните събития отдавам на прибавянето на АМВ. От безплатните самоделки в допълнение постоянно нося Пандора-блек(ПБ) и тесте от десетина ПК. Отделно под възглавницата имам купчинка от около 50ПК и няколко ПБ. Ползвам и лайт Артефакт телефон (АТ) на всичките ми мобилни устройства.

Последний раз редактировалось Бисо; 17.06.2017 в 12:33.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием