Тема: АМБ
Показать сообщение отдельно
Старый 17.06.2017, 12:25   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,351
По умолчанию Re: АМБ

Отговор #791 -: Декември 13, 2016, 12:43:48 am »

kapriz7: Здравейте , да споделя и аз моя опит с Пандора Блейк :Когато я написах и сглобих получих слабо ИС , :силно
ИС се появи чак когато я ламинирах ,1-2 часа ходих като зашеметена . Интуициата ми се засили , на работата на всеки въпрос или проблем намирах решение , без да зная защо и как .. Сутринта реших да програмирам Пандора Блейк лайт по указанията на Biso . На бял лист написах : Програма 1 за Пандора Блейк - всички процеси , които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива . Действие на програмата постоянно . Поставих Пандора върху листа З кратко време . Имах чувството след като в взех в ръка че вибрира .. И така сложих я в джоба и в много добро настроение отидох на работа . Още с започването на смяната ми се отвори Кутуята на Пандора , за 15 Мин едно след друго трима колеги ме ядосаха много , та чак ме блъсна главата , докато опитвах да се овладея и успокоя , последва следващата схватка с колежка , с нападки ... После отново с друга колежка на която и направих забележка , избухна срещу мен с обиди и нападки .... И вече ми дойде ама доста , така че на думите и че съм лош човек ..се почувствах толкова зле , и си казах че май наистина е така , и съм лоша , след като толкова хора ядосах за кратко и се разплаках . Но не съобразих да махна Пандора лайт от джоба си. И малко по късно избухна ожесточен спор с колежката която ме обиди , че чак и шефа се намеси .Много неприятна ситуация . Вече нямаше накъде и прибрах Пандора в чантата , далеч от мен . От тогава не е имало други кафги . Моята свръхчувствителност на думите лош човек остана , и чак към края на вечерта я преработих .
Направо съм шокирана , нали бях програмира Пандора Блейк за хармонични отношения в колектива , а то какво стана ...кошмарен ден. ... Впрочем листа го изгорих ...

Отговор #792 -: Декември 13, 2016, 10:30:20 am »

Biso: Здравей kapriz7,

Ти си задала следната програма: "всички процеси , които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива."

След това казваш: "нали бях програмира Пандора Блейк за хармонични отношения в колектива, ....."

За съжаление двете формулировки нямат нищо общо!!!

Защо смяташ, че една или няколко разправии в колектива не са хармонични и благополучни за теб в краткосрочна и дългосрочна перспектива? Ако тези разправии ти ПОКАЗВАТ НАГЛЕДНО, къде работиш, с какви хора и дали изобщо имате колелтив! И ако тази информация, това осъзнаване те подтикне в посока да търсиш друго работно място или други възможности за развитие - това няма ли да е благополучно за теб в краткосрочна и дългосрочна перспектива?

Тук е много важно да уточня следния момент, който е близък до логиката и е обсъждан в темата: хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива според вашата съзнателна преценка или според вашето подсъзнание, което отчита много други параметри, за които вие си нямате и представа!

Имаше една мъдра мисъл, че нуждата от радикални промени се осъзнава само чрез сътресения и катаклизми! ( малко перефразирам, но смисъла е този! ) Когато ти си потънала в привидния комфорт на ежедневието и рутината, кога ще озъзнаеш, че трябва да променяш нещо и да се развиваш?!?

Погледни моля те, това което обсъждахме с теб преди няколко дена на ЛС, и виж дали няма нещо общо със случилото се с Пандора-блек!

Аз осъзнавам, че и аз имам вина за случилото се с теб, защото давайки препоръка за конкретната програма за Пандора, изрично не упоменах, че съзнание и подсъзнание имат различна оценка за хармонично и благополучно!

Поднасям извинения!

p.s. Аз бих се презастраховал и изрично бих дал команда за прекратяване действието на програмата за Пандора-блек.

Отговор #794 -: Декември 13, 2016, 10:54:46 am »

Biso: Допълнение към отговор до kapriz7:

Ето какво съм ти писал преди няколко дена:

"Въпросния човек е ползвал 3.0 и Панацея и всичко е било супер и под пълен контрол до момента на придобиване на две гривни АМБ. ................ След като е започнал да носи АМБ, всичко се е обърнало нагоре с краката! АМБ е показало на човека, че той се намира в пълна безизходица и на сегашното му работно място няма място за развитие и трябва да се маха от там, и това се е проявило под формата на хаос. В последствие човека се е отказал да носи АМБ и всичко си е дошло отново обратно на мястото според неговото съзнателно желание. Тук трябва да правим разлика между съзнателно желание и подсъзнателно желание! Михаил обясни, че АМБ е най-силното средство за личностно развитие и като такова е възможно да ни извади от зоната ни на конфорт, ако това не съответства на нашите вътрешни/подсъзнателни цели за развитие.

Най-вероятно точно това се случва и при теб. На настоящата ти работа ти се чувстваш удобно, но няма възможност за развитие според твоето подсъзнание. И чрез всички тези проблеми подсъзнанието ти ти показва, как стоят нещата в действителност."

p.s. А ето какво съм писал в описание за самоделни гривни АМБ:

Отговор #727 -: Юли 29, 2016, 04:18:39 pm

Внимание! Изделието се явява мощен модификатор на установения начин на живот за много от неговите ползватели. Много пъти премислете, преди да изпозлвате АМБ. Понякога промяната в установения начин на живот протича чрез екстремални събития ( това не зависи от самите гривни АМБ, процеса се управлява от ващето подсъзнание, което избира най-краткия път за развитие ).

При теб АМБ не са самоделни, което изисква допълнително внимание и обмисляне!
Бисо вне форума   Ответить с цитированием