Показать сообщение отдельно
Старый 17.06.2017, 10:26   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: Пандора-блек

« Отговор #786 -: Декември 11, 2016, 01:34:33 pm »

Biso: На руския форум имаше следния споделен опит:

Човека имал две купени карти Пандора и карта Мъжко начало и карта ПК ( ако не бъркам, но не е толкова важно ). Вечерно време преди лягане, вадел картите от джоба на ризата си и задавал различни задачки на КО от Пандора: 10% КО с тази задача, 15% КО с тази задача и т.н.. След това слагал картите на масата и си лягал. Така минало известно време в поставяне на задачи на КО и наблюдения какво и как се случва. Една вечер човека бърка в джоба на ризата си и от две карти Пандора намира само една. Следва претърсване на жилището, ризата от предишния ден, но втората карта я няма и това е!

Човека си купува още една карта Пандора и отново започва да работи с тях по гореописания начин. Минава се известно време и една вечер, вадейки от джоба на ризата си целия комплект карти, човека намира ТРИ карти Пандора.

В процеса на поставяне на задачи и отделяне на КО, едната Пандора се е претоварила и е трябвало да си "почине" малко, след което се е върнала.

Самите карти Пандора възстановяват своето КО, но това отнема известно време. В зависимост от ващите задачи е хубаво да имате няколко карти Пандора-блек лайт. В този случай винаги ще имате достатъчно КО на разположение.

В конкретни случаи или процеси може да се използва Пандора-блек с 200, 300 или 500% мощност и картата ще изпълни това задание на база натрупани до момента някакви запаси КО. Но е ясно, че това време няма да е много дълго. Примерно активирате модул Истински вид/връзки ( истинный вид/связи ) за да получите реална информация за конкретен обект или процес и задавате мощност 500% за усилване на работата/проявлението на модула.

При мен сработва много добре 500% мощност конкретно при проблем с гърлото. Щом почувствм, че гърлото ми започва да дращи, поставям задача на Пандора да изцели гърлото ми с мощност 500%. Установил съм, че в такива случаи нормална мощност не е достатъчна, но 500% работи почти безотказно! В 9 от 10 случая настъпва облекчение и проблема се решава в рамките на 5-10 минути.

« Отговор #796 -: Декември 13, 2016, 12:07:51 pm »

emo_G - Аз ползвам формулировката:

"Всички мои действия на работното ми място водят до възможно най-благоприятният резултат за мен, за света, за колегите ми и за компанията, в краткосрочен и дългосрочен план."

« Отговор #770 -: Декември 08, 2016, 12:36:01 pm »

Цитат на: Radostt в Декември 08, 2016, 12:22:56 pm

Моля да ме извините предварително ако въпросите ми са "идиотски", но понеже искам да си направя Пандора-блек лайт ме интересува:
1. Има ли значение дали преди това съм ползвала гривна или друг продукт /защото не съм/;
2. Освен изготвянето - изрязване, изписване и лепене, трябва ли да правя нещо друго;
3. Как се използва - т.е. в мен ли я държа или я оставям някъде;
4. Страна А и Страна Б могат ли да се скрепят с кламер или нещо подобно /за да не се лепят/.


Biso: Здравей,

1. Пандора-блек лайт е самостоятелно изделие. Нейното използване по никакъв начин не е свързано с останалите изделия от БЖ и не се изисква предварително да сте използвали други изделия от БЖ.
2. При желание и възможност може да ламинирате готовото изделие за дълготрайност. Можете да ламинирате по отделно страна А и страна Б - при долепване/поставяне гръб към гръб изделието ще се активира.
3. Ако Пандора-блек е стояла в теб и след това си я оставила настрана, тя продължава да работи за теб до момента, в който някой друг не си я сложи в джоба. Но дори и в този случай КО си остава с теб.
4. Можеш просто да ги сложиш гръб към гръб. Може и с кламер, в найлоново пликче, в подвързията на тетрадка и т.н.. В калъфа на мобилния телефон и таблета. В калъфа на мобилния телефон може да даде някои ефекти, когато телефона е долепен до ухото. В смисъл, когато Пандора-блек се намира на сантиметър от главата.

Допълнение Пандора-блек

Може да изготвите Пандора-блек за друг човек и да му я дадете. Втора възможност - можете да укажете ментално, че тази Пандора-блек работи за Иван Петров и да я оставите някъде на страна. Конкретната Пандора-блек ще работи за указания от вас човек до момента, в който вие или някой друг не си я сложи в джоба. Когато сложите Пандора-блек в джоба си, вие отново придобивате контрол върху нея. При предишния позвател ще остане КО от Пандора-блек и ще продължи да изпълнява базовите си програми за енергия/активност/регенерация. Но ако някаква част от КО се изразходва, тя ще се възстанови по-бавно.

Пандора може да бъде предавана физически и ментално многократно между различни хора. Пандора пази информация за вас и ващите програми, които някога сте създавали, както и за всеки друг ползвател.

Защита с Пандора-блек

Дава се ментална команда Пандора-блек да постави защита срещу всякакъв вид енергийни въздействия неразрешени от мен.

Също така за защита, но не чрез Пандора. Един вид изявление на вашата воля към света: Аз се явявам суверенно същество и никой няма право да консумира енергия от мен.

eliat: При направата на Пандора как лепим квадратите _при квадрат 9 по 9:първи ред започва с числа 31,42 ит.н. и първа колона с числа 31,55 и т.н. и лепим върху тях квадрат 7 по 7:с първи ред числа 45,42 и т.н. и първа колона с числа 45,10 и т.н. или оставяме свободно място отгоре при всеки квадрат и така ги залепяме?

bofara: Да, точно така. Центровете на квадратите да съвпадат., т.е. ги наместваме, че да съвпадат по диагоналите, а не по първи ред-първа колона. По-малкия квадрат ляга в центъра на по-големия и т.н. По-малкия квадрат лепим с празната, без цифри, страна към цифрите на по-големия, а после пак така докато свършат квадратите от всяка страна. Т.е. се получава като пирамида със срязан връх - по малкия квадрат се залепва /съвпадайки по центъра и диагоналите/ с по-големия и т.н. по същия начин докато направим страните А и Б. След това откъм празните им части, готовите вече страни А и Б ги залепваме една към друга, т.е. завършената Пандора Блек има от двете си страни като пирамиди без остър връх /образно казано/ от квадрати.

Аз ползвам тефтерче с квадратчета, за по-лесно написване на цифрите и сухо лепило, а после готовата Пандора-Блек я "ламинирам" с тиксо. Горе-долу за 10тина минути, без да бързам особено, правя Пандора-Блек, но при хора, не се занимавали с такива неща е възможно по-дълго време и възникване на изменено състояние на съзнанието по време на направата на Пандора-Блек.

eliat: Може ли да задам на Пандора_блек програма да ме хармонизира бързо и хармонично с БЖ3.0 само ментално или трябва да я напиша на листа при другите ми програми/тя ще бъде под номер 05/,Белия хартиен лист,който е моя интерфейс за работа с Пандора_блек?

Biso: Може и ментално, може и написана на листа при останалите програми. По-скоро програмата трябва да бъде за усвояване на състояние 3.0. Но можеш да опиташ и двете възможности - усвояване и да те хармонизира със състояние 3.0.

По принцип трябва да дадеш ментално съгласие, 3.0 да извърши нужните промени в теб. Това ще подпомогне усвояването на 3.0.

Цитат на: Biso в Февруари 09, 2017, 09:31:11 pm

Допълнение Пандора-блек

Втора възможност - можете да укажете ментално, че тази Пандора-блек работи за Иван Петров и да я оставите някъде на страна.


Rosi: Това значи ли, че мога да направя интерфейс и да задавам задачи от името на другия човек и не се ли явява това намеса в неговото лично пространство?

Цитат на: Rosi в Март 12, 2017, 02:14:01 pm

Това значи ли, че мога да направя интерфейс и да задавам задачи от името на другия човек и не се ли явява това намеса в неговото лично пространство?


Biso: "Конкретната Пандора-блек ще работи за указания от вас човек до момента, в който вие или някой друг не си я сложи в джоба. Когато сложите Пандора-блек в джоба си, вие отново придобивате контрол върху нея."

С други думи, когато дадена Пандора работи за друг човек, вие нямате контрол върху нея и не можете да й поставяте никакви задачи или да задавате програми.

Biso: Тази програма за Пандора-блек сработи много добре при мен - много съм доволен от резултата. Препоръчвам всеки да зададе на своята Пандора-блек тази програма. Програмата се задава ментално, не е нужно да се пише на лист хартия. Действието на програмата е постоянно.

"Пандора-блек да постави защита срещу всякакви опити за въздействие върху мен."

p.s. Сега се сещам, че Пандора платени версии и Пандора-блек самоделна работят като много голяма Стоп Магия (това е старо изделие на Михаил). Стоп Магия има и като програма в самоделния Активатр, която може да се използва самостоятелно (листче хартия в джоба), без наличието на Активатор. Но Пандора-блек с горната програма е това, което ви трябва.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием