Показать сообщение отдельно
Старый 17.06.2017, 10:33   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: Пандора-блек

Обсъждане работата на Пандора

Цитат на: radeva1965 в Август 31, 2015, 07:09:30 pm

---накратко да кажа за пандора,не съм доволна,през периода на вземането ми на пандора, за почнах да слабея много бързо , за 2-3 месеца се случи при мен, че се уплаших за здравето си,и друго почуствах че се промених , че съм друг човек, взех да взимам неправилни решения, мой те отношения със хората със семейството ми се промениха,получих нетърпимос към всички и към всичко,затова спрях да взимам пандора,случиха се и други аномалии пример със електрически уреди , затова да се внимава със пандора това е моето мнение


Biso: Здравей,

За отслабването мисля, че това е присъщо на всички БЖ. Ако правилно си спомням ти имаш и други нещата на БЖ, и то доста силни и най-вероятно се е получил сумарен ефект.

И аз в момента съм свалил 6-7 кг. за един месец, но знам защо се получи това и не се притеснявам за здравето си. Даже се радвам, защото това е част от оздравителните процеси.

Мисля си, че е важно и какво ти е било теглото преди да започнеш да слабееш. И на фона на първоначалното ти тегло, колко точно си свалила.

Промяната в теб също е нещо неизбежно при БЖ. С уговорката, че при някои ползватели на БЖ промяната е толкова бавна и постепенна, че те даже не я забелязват. Докато при други, промяната е по-бърза, по-дълбока и по-очевидна. Още за Панацея е казано, че ако не искате да се променяте, не се захващайте.

Защо си сигурна, че си взела неправилни решения?

В даден момент едно решение може да изглежда грешно, но след няколко месеца/година да се окаже, че е било изключително правилно.

Променяйки себе си, това се отразява и на отношенията с околните, независимо дали ползваш Пандора или не.

"получих нетърпимост към всички и към всичко" - може и да бъркам, но това ми прилича на депресия. Депресията се появява при отсъствие на житейски път. При активиране на подсъзнанието, то започва да те бута в нова, по-оптимална за теб посока на развитие. ( ИМХО)

Постави задача на подсъзнанието ти, да хармонизира отношенията ти с близки и познати.

Аномалиите с електрическите уреди и електрониката е общоизвестен и доказан факт. Това не трябва да притеснява никого и също е неизбежно.

Оздравявайки тялото си, подобрявайки енергетиката си, това се отразява на уредите. Дори и да не използваш БЖ, а някакви други методи за саморазвитие, пак ще имаш същия ефект.


« Отговор #584 -: Септември 24, 2015, 07:08:12 pm »

radeva1965 - да продължа със Пандора, Бисо ми е задал няколко въпроса, и сага имам време да отговоря,когато взех да взимам картончета- пандора,отначало се почуствах добре нормално нищо обезпокоително,но след кратко време ,взе да се дразня от дребни на вид неща,не понасях да говоря с хората ,не желаех да ми идват на гости ,нямах сили и желание да готвя и да върша мой те задължения,взех да харча пари за ненужни за мен неща ,повишавах тон а това не е присъщто за мен,и други такива ,много уреди ми се развалиха , единия случай за малко не ме изпрати на оня свят,разминах се само със уплаха,ослабнах драстично достигнах от 45 - до 38кг,за кратко време, аз по начало съм слаба храня се здравословно веган + соровоядство, и другото е интересно се получи при мен виждах че слабея но не си давах сметка за това ,при със що при болни от анорексия,близките им хора виждат болеста но болния нея забелязва,докато не стане твърде късно за лечение,така и при мен се получи, трудно разбрах че имам проблем, размислих от колко време се случиха тези неща, и разбра че е пандора,спрях да взимам картончета, и до две седмици се нормализира моето настроение , спрях да слабея,станах пак същата,по начало съм добър човек, обичам да помагам на хора и животни,моя дом е винаги отворен за хората,но с пандора бях друг човек, радвам се че всичко свърши добре ,със добър край, да допълня това е моето приживяване със пандора, и не казвам че на всички хора които използват пандора ще се случат такива неща ,писах да се внимава, не упреквам със нищо създателя Михаил ,аз имам закупени изделия от михаил, и съм доволна, и смятам и занапред да си купя и други продукти, имам и закупени и други продукти от същия сайт от други създатели и колеги на Михаил, със що съм много доволна, Благодаря бофара



Цитат на: mi6a в Септември 28, 2015, 12:26:09 pm

Аз също спрях Пандора.Започнах да се връщам към състояния,които мислех,че съм преодоляла.Не се харесвам такава.
Панацеята ми се скъса,за сега нямам друга,но ще си направя нова.С нея съм добре.


Biso: Здравей,

Преодоляла или погребала дълбоко!

Щом се връщат тези състояния, значи някъде нещо е останало и сега се проработва. ( ИМХО )

Аз също се изненадах, когато започнаха да изскачат неща от преди 20 и повече години и продължават да изскачат. Даже бях забравил, че някога са се случвали.

За себе си смятам, че това е изключително полезно! Всичката "мръсотия" трябва да се проработи и само така ще можем да се развиваме!

Поздрави.

П.С. Направи ми впечатление, че се проработват и неща, които се случват текущо и ни оказват негативно влияние.

Имам отлични резултати при лекуване на кашлица с помоща на Пандора. Щом почувствам, че тръгва възпаление на гърлото, поставям на Пандора задачка да ме излекува и забравям за случилото се.



Цитат на: atos в Октомври 03, 2015, 09:19:33 pm

Хм...Пандора си е...ПАНДОРА явно?!?!
Ненапразно и е дадено това име, не смятате ли?
И мисля, че ако собственото енергийно ниво не е достатъчно високо, за да се справи с тези "атавизми на съзнанието" и минали "краш-ове", не трябва да се отваря още кутията на Пандора...


Biso: Здравей,

В този ред на мисли възниква въпроса, ако не сега, то кога да се "отвори" кутията на Пандора?

Цитат

Минали "краш-ове" ....


Защо ги разглеждаш само като минали?

Образно казано, в моя компютър имам зловреден вирус, който в най-добрия случай в момента бездейства, но в следващ момент ( в най-неподходящия момент ) се проявява в пълна сила и компютъра отива за ремонт!

И какво поведение е по-правилно: Овреме да се вземат превантивни мерки или да се чака, кога този зловреден вирус ще сработи?

Ако теорията за преражданията е вярна, следва че вирусите си ги носим от хиляди години и ще си ги носим още няколко пъти по толкова. Ако можем да проработим някой вирус тук и сега, имайки нужните инструменти, не виждам причина да не го направим!

Също така, ако теорията за паралелните релности е вярна, следва че в този момент някъде там има още много АЗ, които се влияят от това, което правя аз тук и сега. Тъй като, в едно по-високо измерение има само едно АЗ.

Цитат

И мисля, че ако собственото енергийно ниво не е достатъчно високо, за да се справи с тези "атавизми на съзнанието" и минали "краш-ове" .........


Biso: Можем да погледнем нещата и от противоположна страна - тези "атавизми на съзнанието" и минали "краш-ове", ни пречат собственото енергийно ниво да бъде достатъчно високо. Нагледен пример за омагьосан кръг.

В тази връзка отново мога да спомена за комплексния подход ( БЖ, правилно хранене, дискове на А. Патрушев, Гимнастика на Хермес и/или ИИ, грамотен психолог при нужда, и т.н. ), който сме споменавали по-назад в темата.

А Пандора си е ПАНДОРА - няма спор! Даже и безплатната версия!

Но дори и Пандора може да бъде управлявана. Може да се поръча, проработването на даден вирус да стане по-най хармоничния и оптимален начин .................... и само по време на сън примерно.

Поздрави.


« Отговор #592 -: Октомври 08, 2015, 02:08:51 pm »
Цитат

...Преодоляла или погребала дълбоко!....

mi6a - Не мога да преценя.По-скоро ефекта на Панацеята беше изчезнал.Сега отново съм с П и ПМ,веднага усетих силата им.Така съм най-добре,повече няма да експериментирам.На това ниво чувствам околния свят по-меко,не се дразня толкова от околните,приемам нещата по-леко.Дали Панацеята променя мен или околния свят?!?!....важното е ,че живота изглежда малко по-добре!!
Физически постижения нямам,нищо не се е променило,но психо-емоционалното състояние е съвсем различно.След "отварянето на Пандора" започнах отново да гледам телевизия, да чета новини,да пия кафе...Всички тези негативности-руски самолети,бежанци,ИД,америк нски бази....всичко това ме напряга,плаши ме.Започнах да си изпускам нервите,станах раздразнителна,всеки, в разрез със собствените ми убеждения ,можеше да ме накара да избухна,дори публикациите и коментарите ми във ФБ се промениха.Коментирах политическите нападки,типични за нашите ширини в предизборно време,споделях националистически лозунги,критикувах ....Сега всичко си идва на мястото.Премахнах новинарските страници,не спя на включен телевизор,намирам забавни моменти в сивото иначе ежедневие,черното не е толкова черно....
Живота е такъв какъвто си го направиш.С помощта на Панацея моя е по-добър.


« Отговор #600 -: Ноември 07, 2015, 05:45:31 pm »

bofara - Аз не съм слушал нито един от вебинарите на Михаил, затова мнението ми може въобще да не се счита за актуално и истинно.
Възприемам Пандора като един вид компютър /естествено, по съвсем друг начин конструиран/. На принципа: "защо да ходиш пеша, като имаш кола" - същата история: "защо да извършваш сам някои действия, като имаш Пандора". Което е много удобно, в известна степен обаче.
Вчера си поръчах Пандора с ПК-лайт, ще видим какво ще е /отдавна не съм ползвал изделията на Михаил, засега само 2.2 съм си подключил транслация/.
Досега от неговите изделия, които съм ползвал под формата на транслация имам положителни отзиви от "Зов" и ПК /когато той тестваше на мен транслацията ПК/ - за мен това е най-доброто му изделие /ПК/, макар че /пак повтарям/ силно съм изостанал от 'материала'. Хехехе. И съм много положително изненадан, че ще пуска по-силна фрий версия на ПК.


Цитат на: Radostt в Декември 13, 2016, 11:34:21 am

........... задала съм й модул "очистване на реалността". За сега не виждам някакви съществени промени. Две неща обаче ми направиха впечатление: от време на време имам едни тревожни пристъпи, за които не мога да намеря обективна причина и притеснението ми беше дали ще се справя и нещата да не се усложнят много ............


Biso: Здравей,

Според мен този модул се задава, когато се намираш в някаква конкретна ситуация или процес и искаш да премахнеш/минимизираш нежелани въздействия и/или манипулации. И съответно намирайки се в процеса и активирайки модула, евентиално да видиш/почувстваш променя ли се нещо или не и да извлечеш някаква полза от промяната.

А по този начин зададен модула, най-вероятно отдавна се е самоизключил.

Относно тревожните пристъпи имаш две възможности: или Пандора-блек евентуално сама да ги проработи във времето ( според мен рано или късно ще ги проработи ). Или примерно преди заспиване да дадеш команда на Пандора-блек за меко и постепенно проработване или за оптимално/по-екстремално проработване. Във втория случай трябва да си подготвена евентуално да не спиш много добре! За проработването на тези пристъпи може да е нужно повече от една нощ - може да си направиш график и през ден за една седмица, десет дена да работиш по този проблем.

Тези пристъпи на тревожност може да са предизвикани от външен сигнал или въздействие. Но само ти можеш да прецениш дали това е така. Кога се появяват тези пристъпи, при какви обстоятелства и т.н. Евентуално може да има някаква закономерност. Модул истински вид за Пандора може да е полезен в този случай ( в момент на пристъп ). Ако това се окаже така, тогава може да се помисли, какво и как да се предприеме.

Може да опиташ и това: Извикваш спомена за пристъпите, как те карат да се чувстваш, да почувстваш напрежението и безпокойството, до колкото ти се получи и активираш модул истински вид.

« Отговор #2 -: Февруари 02, 2017, 12:51:50 pm »

Biso: Здравейте,

Бих искал да обърна внимяние на следното: Пандора е изделие, което може да бъде управлявано в зависимост от вашите нужди, желания и т.н.. Вие задавате параметрите: какво, кога, как!

Ако няма поставени задачи с конкретни параметри, Пандора ще изпълнява базовите си програми с основна цел повече енергия/активност/регенерация.

В съвременната психология има едно основно правило - клиент/пациент първо трябва да осъзнае и да признае пред себе си, че има проблем. Само след изпълнение на това условие, може да се очакава полза от проведените сеанси. Целия този процес върви на съзнателно ниво. При Пандора се включва и подсъзнанието ни, което вижда нашите проблеми много по-добре, в сравнение с нас на съзнателно ниво. И когато няма изрично зададени параметри (проработване на моите блокове, фобии, страхове, негативни спомени, чувства, емоции и т.н. само по време на сън и в много мека форма), тогава Пандора си работи по стандартните алгоритми, които за някои и в конкретни ситуации може да са неприятни и натоварващи.

Ето част от описанието на гривни АМБ, което според мен в частта си за взаимодействие с подсъзнанието важи в пълна сила и за Пандора: Изделието се явява мощен модификатор на установения начин на живот за много от неговите ползватели. Много пъти премислете, преди да изпозлвате АМБ. Понякога промяната в установения начин на живот протича чрез екстремални събития ( това не зависи от самите гривни АМБ (Пандора), процеса се управлява от ващето подсъзнание, което избира най-краткия път за развитие ).

Пандора може да бъде ментално напълно изключена (деактивирана), също така да работи на пълна мощност за известно време. При конкретни обстоятелства даже с 200, 300, 500% мощност. Тази работа на 500% се осъществява на база натрупан запас от КО. Разбира се при задание 500% мощност, Пандора ще работи много кратко време. Това не онзачава, че след това няма да работи изобщо, просто ще премине в нормален режим на работа. В тази връзка е хубаво да разполагаме с няколко Пандора-блек в случай на нужда - това ни дава запас от мощност и ресурс, с който да разполагаме.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием