Показать сообщение отдельно
Старый 13.01.2018, 15:28   #6
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: БЖ 2.51, 2.61, 2.71, 2.81, 2.91

« Отговор #17 -: Януари 12, 2018, 02:54:57 am »
Цитат

БЖ версия 2.7 съответства на качеството "нейтро" - пребиваване в творческа хармония между изменчивостта и постоянството (хомо и хетеро). Това качество означава море от жизнена енерия. Носещият 2.7 получава мощно зареждане. Това се отразява на общия тонус и на делата. Околните започват да се привличат към него. Особено забележимо е по представителите на противоположния пол. При това често реакцията не е логична и няма обяснение. В случая сработва не визуалното/вербално възприятие по външни признаци за вас. Версия 2.7 използват при нужда да се работи под високо натоварване - физическо или умствено. Тя (2.7) тренира качеството енергичност, способността да се ръководи колектив и "да се събарят стени". Версия 2.7 дава състояние на хармоничен баланс, при минимум конфликти, въпреки бурното (или буйно) движение напред.


Emo_G: Препоръчвам на всички да си направят самоделна гривна 2.7. Дори и да не сте използвали другите версии на БЖ. Особено положително се отразява на здравословното състояние.

« Отговор #18 -: Януари 12, 2018, 09:24:08 pm »

Biso: Още малко информация за БЖ 2.7

Василий: На една моя позната по медицински показания и правят цезерово сечение в 8-ия месец. Детето е живо, но моралното състоние на двамата е тежко. Отивайки при нея разбирам, че състоянието и е просто ужасно - ЕИП на парчета, тя дърпа енегия като прахосмукачка откъдето намери, но най-страшното от нея вече се усеща сигнал 13* (както казват, тоя вече е пътник и това се усеща даже и да не си екстрасенс).

Аз свалих от себе си всички налични гривни и й предложих да си избере. Избора беше между 2.0, 2.5, 2.6, 2.7 и 3.0. След няколко проби тя си избра 2.7. Поговорихме още известно време и усещанията ми от нея се подобриха. Буквално пред очите ми започна да се възстановява нейния ЕИП и настроението й да се повдига. След няколко дена й се обаждам и тя ми се развика, защо не съм и казал, че тази гривна е толкова мощна! Същата вечер ощетала всичко в къщи - енергия в изобилие. Въпреки, че преди това тя беше в ужасна депресия и не й се живееше.

Както рабирам, гривна 2.7 беше правилния избор за нея в тази ситуация - чиста жизнена енергия, която я спаси. Всъщност по мои усещания и разглеждания на ситуацията, проблемите при нея са възникнали в резултат на силно урочасване или проклятие, което е било направено от някаква недобра жена. В бременно състояние моята позната е била много уязвима.

Както се изясни на практика, 2.7 добре ликвидира последствията от такава гадост и съдейки по всичко защитава от тях.
*****

* Припомням, че има модул "Извличане сигнал 13 - Премахва сигнала за смърт от вашия ЕИП." Този модул може да се активира и дистанционно за друг човек, но ефекта ще зависи от вашите лични възможности.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием