Показать сообщение отдельно
Старый 19.05.2018, 20:16   #7
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: БЖ 2.51, 2.61, 2.71, 2.81, 2.91

« Отговор #20 -: Януари 28, 2018, 01:52:59 am »

Цитат на: emo_G в Януари 27, 2018, 11:37:18 pm

Като се зачетох внимателно, освен Панацея в БЖ 2.х може да бъде превключена и версия 2.1.
Цитат

Использование следующее: берете БЖ панацея или иной 2.х к примеру (короче имеющий КО и базовую обработку до БЖ) и проецируете сознанием на него символ (назовем его условно персональной руной данного БЖ) какое-то время.


Както и всяка от версиите 2.51, 2.61, 2.71, 2.81, 2.91 би могла да бъде превключена в останалите. Което ми се струва изключително удобно. Вместо няколко отделни артефакта, може да се използва една единствена гривна, която да се превключва според нуждите на оператора.


Biso: Според мен, в текста от Михаил под 2.х се има предвид версии 2.1, 2.2 и 2.4.

2.1 може да бъде "превключена" в останалите версии 2.х, в смисъл от 2.1 да направиш, да създадеш някоя от останалите версии от 2.5 до 2.9, но еднократно. Но примерно от 2.6 не може да се направи 2.7. Ще питам в руския форум дали това е възможно.

Или ако може, тогава всеки път ще трябва да изпълняваш процедурата с проектирането на руната върху всяко отделно звено на гривната, което отнема време и след това трябва да се изчака още известно време. Доколко това е удобно и оправдано е въпрос на лична преценка.

« Отговор #21 -: Февруари 04, 2018, 03:02:36 pm »

Biso: Отговора който получих на руския форум е, че ако сме създали ментално (без изписване с флумастер или подобни руната) примерно 2.5, след това можем еднократно да внесем промяна и да съдадем от тази гривна примерно 2.6.

Човека, който даде това мнение е от дълго време в темата за БЖ, но поне за сега аз бих се въздържал да експериментирам. За мен е много по-лесно да си създам гривна или висулка от всяка версия и да не се занимавам да създавам новата версия върху старата. Надявам се Михаил да отговори на въпроса ми в следващ момент и тогава ще знаем със сигурност.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием