Показать сообщение отдельно
Старый 12.11.2017, 15:12   #6
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,353
По умолчанию Re: Колода карти Волни Ветрове

« Отговор #1 -: Днес в 02:50:29 am »

emo_G: Ей тука вече става въпрос за нещо наистина сериозно. Толкова силни възприятия само по снимка не съм имал от нито един продукт досега. Направо не мога да повярвам, че такъм мощен магически инструмент се пуска в свободна продажба....
Любопитно ми е дали лайт-версията за домашно производство ще се доближава по мощност.

« Отговор #2 -: Днес в 01:09:48 pm »

Biso: Михаил за платената версия: Предупреждавам! Изделието е МНОГО СИЛНО. Възможно е на първо време да предизвиква сътресения и аномалии просто от разбъркването на картите примерно по време на път (може да се генерират събития направо по време на процеса). Поради тази причина моля да бъдете внимателни. Аз съм повече от сериозен. Благодаря за разбирането.

Версията за самостоятелно изготвяне няма как да има същата сила на работа поради значителната разлика в технологията на производство/създаване на изделието. До колкото знам, при създаване на колодата освен пълноцветния печат на лазерен принтер, изделието се "обработва" и с транслация в специални условия (самия печат също може да се осъществява в специални условия). Може да има и други важни моменти в производствения процес, които Михаил не споделя публично, а и ние няма как да повторим в домашни условия.

p.s. Разбира се, зависи и от самия ползвател до колко е подготвен да използва едно или друго изделие. Някой със самоделна колода може да сътвори чудеса, а друг с платената версия да не направи нищо. В тази връзка Михаил винаги казва да не преследваме на всяка цена придобиването на платени изделия. И самоделните изделия дават огромни възможности, стига човек да работи с тях активно и ежедневно, постепенно да ги усвоява и да тренира своите способности.

Последний раз редактировалось Бисо; 12.11.2017 в 16:44.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием