Тема: АТ L
Показать сообщение отдельно
Старый 17.06.2017, 10:53   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: АТ L

« Отговор #299 -: Април 21, 2014, 03:03:58 pm »

От съвсем скоро ползвам безплатната версия на АТ. Най-голямо впечатление ми направи срещането на точните хора, които ми трябват, когато и където най-малко очаквам. Отделно в момента активно си търся работа и предложения не липсват, при това от неочаквани места.
Батерията на телефона като че ли издържа малко повече засега, в сравнение с преди АТ.

В качеството на "интерфейс за управление" ползвам АТ за програмиране на Панацея - конкретно за шишенцата, с които записвам витамини на водата в тях.


« Отговор #300 -: Април 23, 2014, 05:20:19 pm »

""АТ се състои от две картинки(лепенки), поставени на батерията на телефона. Едната от тях се лепи от страната „към телефона” другата „към капака”.

Може ли картинките да бъдат сгънати по на две и поставени под и над батерията?

Мисля, че не би трябвало да е грешно, но все пак да попитам.


« Отговор #301 -: Април 23, 2014, 06:14:36 pm »

Доколкото ми е известно, на картинките е зададен алгоритъм за активиране именно чрез залепване... Ако ти сеекспериментира, може да пробваш и само като ги поставиш...
Не е проблем, ако картинката е по-голяма от батерията да се изреже. Просто изрязаното е желателно също да се залепи отгоре.


« Отговор #302 -: Април 23, 2014, 09:19:23 pm »

Цитат на: proly в Април 23, 2014, 05:20:19 pm

..Може ли картинките да бъдат сгънати по на две и поставени под и над батерията?..

Трябва да се залепят.


« Отговор #304 -: Април 24, 2014, 09:37:29 am »

Цитат на: emo_G в Април 23, 2014, 06:14:36 pm

Доколкото ми е известно, на картинките е зададен алгоритъм за активиране именно чрез залепване... Ако ти сеекспериментира, може да пробваш и само като ги поставиш...
Не е проблем, ако картинката е по-голяма от батерията да се изреже. Просто изрязаното е желателно също да се залепи отгоре.


Зависи колко свободно място има между телефона и батерията, и батерията и капака?

Моите АТ са принтирани на фотохартия и ако изрежа и залепа изрязаното, ще стане много дебело и нито батерията ще се намести добре, нито капака ще се затвори. В зависимост от лепилото, и то може да даде малко допълнителна дебелина и това да затрудни затварянето на телефона.

Трябва да е принтерна хартия, за да може да се изреже и залепи изрязаното.

Аз бих препоръчал да си поиграете с мащаба на АТ, така че да се получи точния размер за вашия телефон и да не трябва да изрязвате и да лепите допълнително.


« Отговор #305 -: Април 24, 2014, 05:04:14 pm »

След обяд мързела ми мина и реших да залепя АТ на батериите на мобилните телефони.

След първия телефон всичко беше ОК! Но след като залепих АТ на втория телефон и мина около един час ( телефона остана в къщи а аз излязох за час ), получих главоболие и определено смятам, че енергията ми дойде в повече и се претоварих!

За сега няма да лепя АТ на третия телефон, той е с много голяма батерия и не искам да рискувам с още по-силно претоварване!

П.С. Установих, че когато телефоните с АТ са близо до мен, главоболието ми се засилва. А когато са на по-голямо разстояние, главоболието ми намалява!


« Отговор #306 -: Април 25, 2014, 10:31:52 am »

Еее, на дебело самозалепващо фолио /може и прозрачно/ - тогава ще работят най-добре и коректно. Всъщност то не е чак толкова дебело реално и капакът на телефона се затваря.

Аз имам само един работещ телефон /стар модел/, но съм залепил на старите си, не работещи в момента телефони също /една страничка А4 такова фолио да се принтира цветно в едно копистудио в Пловдив е 3 лв/, защото така се образува 'взаимодействие' между различните АТ-та, независимо от това, че телефонът не функционира в момента, работата на АТ си върви /не забравяме, че АТ е свързано с времеви характеристики, т.е. не само 'тук и сега', а един вид 'интеграция на човек във времето'/ - АТ са направени по технологията 'волчок'.

Отговор #334 -: Май 07, 2014, 11:10:00 pm

bofara: Смисъл от АТ има, независимо дали се носи или не която и да е версия на БЖ. Просто взаимно се усилват + предимството на КО да се провежда енергия на разстояние (например, ако АТ/гривната не са наблизо).

Цитат на: Rosi в Май 25, 2017, 08:41:05 am

Има ли значение дали АТ са залепени върху батерията на телефона откъм страната на изображението или от към гърба?


Biso: Здравей Роси.

Мисля, че няма значение, тя самата хартия носи нужните качества на АТ след принтирането, но все пак ги залепи от към гърба.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием