Показать сообщение отдельно
Старый 18.06.2017, 12:32   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,351
По умолчанию Re: Личен Свят ( Личны мир )

Отговор #38 -: Април 09, 2017, 06:50:41 am

emo_G: Аз заспах по време на вебинарът...До колко часът продължи? Последното, което си спомням е влизането в собственият ЛМ и коментарите след това... Дано тази вечер да съм малко по-бодър....

Отговор #39 -: Април 09, 2017, 08:39:23 am

bofara: Това са нормални неща, обикновено причината е, че на осъзнато ниво още много какво да се работи над себе си. Докъм 00.00. Аз се старая да спя преди практиките, и на мен ми се се случи един път, събудих се точно за практиките.
Щом си успял да получиш настройката за влизане в ЛМ - всичко е нормално.

Отговор #40 -: Април 09, 2017, 08:49:05 am

Rosi: Има голямо сходство с техниката на Силва метод, където чрез обратното броене трябва да влезеш в Алфа ниво. Според мен се получава до толкова, до колкото е развито въображението на всеки човек. Аз нямах представа какво да очаквам или да си представям, затова се озовах в някакво празно пространство, което трябваше да е моят личен свят /но не толкова тъмно, колкото го описваха други/, в което имаше единствено енергия, нещо като енергийни светлинни нишки. После обаче си подредих там артефактите, които отмъкнах от личния свят на водещата и стана по-интересно.

Отговор #41 -: Април 09, 2017, 08:57:31 am

bofara: По-горе бях писал за разликата между въображение и визуализация. Нормални възприятия като за пръв път влизане в Личния си свят.
---
Само да предупредя пак да не се "стреснете", когато всички останали влизат при Вас. При мен лично още първия път, в коридора още се усети силничко.

Отговор #43 -: Април 09, 2017, 09:17:47 am

bofara: М-хм, да това са именно "околотелесни енергетически" /близо до ефирното тяло/ усещания. Когато започнеш да работиш осъзнато в Личния си свят, т.е. да си създаваш там каквото искаш, да пробваш разни работи, да работиш с буфера или с артефактите от Лолита, примерно, е възможно да ти стане като навик и напълно нормални вече усещания.
Личния свят е източник на безкрайно количество енергия, там ти си Бог в прекия и преносния смисъл на думата. По плътност на енергията надвишава много повече този, физическия, в това се състои и един от основните моменти на техниката на буфера. Колкото повече се занимава с ЛС човек, толкова повече проявления в този свят се получават, макар и, изглеждайки косвени причини, но светимостта на аурата се повишава много при осъзната работа с ЛС.
Успехи!

Отговор #44 -: Април 09, 2017, 11:49:04 am

Biso: Честно казано, аз най-вероятно нямаше да участвам в този семинар, ако не бях поел ангажимент да помагам с превода при нужда. Но сега разбирам от личен опит, как всеки път материала се поднася по по-различен начин и винаги има какво да се научи. Или нещо, което вече знаеш да бъде разгледано от малко по-различен ъгъл и да бъде даден пример за още един начин за приложение.

Практиките за мен минаха много силно - даже не очаквах! Още в началото се претоварих, но сравнително бързо ми мина. И от Лолита "отмъкнахме" много неща! Въпроса е да се научим да ги използваме!

По препоръка на bofara си купих диск Ултрамозг на А. Патрушев, в който има аудиофайл Интеграция. Започвайки от вчера, възнамерявам да поработя с този аудиофайл следващите седмици. Аз ползвам и СК1 при работата си с този аудиофайл - разликата се усеща много ясно.

През ноща имах много интересен сън и още не мога да осъзная напълно смисъла на преживяното.

Важно: Бих искал да направя следното уточнение относно получената информацията от семинара и самите практики. Всеки има правото да разказва и да показва на когото сметне за добре. Но трябва да си дава ясна сметка, че обяснявайки и давайки самите практики за влизане в ЛС, поема върху себе си ОТГОВОРНОСТ за дадения човек, за неговите действия и всичко произтичащо от това. Също така е много по-правилно, човек да се запознава с тази информация и с тези техники като участник в голяма група - минимум 10-15 човека. Работата в група, особено както вчера с 111 участника, дава допълнителна полза, защото ако при вас не се получи нещо от първия път, вие виждате, че при останалите 110 човека всичко се получава и това ви дава увереност в собствените способности. Отделно самите групови практики с участието на 100 човека си е живо приключение! Натоварващо, но МНОГО ПОЛЕЗНО! Самия процес, 100 пъти да повториш упражнението в рамките на няколко часа те тренира и в следващия момент вече всичко се получава. Отделно ползата от приписването на вас на личния опит на всеки, които е посетил вашия ЛС.

Отговор #49 -: Април 09, 2017, 01:20:28 pm

bofara: В този ред на мисли е добре да се запише семинара и да се слуша като запис. Нещо напоследък не дават записите от семинарите, не знам защо. Има програми за записване на видео/аудио от компютъра, т.е. можеш и сама да си запишеш семинара, за да можеш впоследствие да го прегледаш /аз, лично, по старому си водя записки в тефтерчета, а от вчера си правя и мандали на принципа на "автоматическото писане", т.е. по време на практиките влизане в ЛС си драскам с гел-химикали с двете ръце едновременно на страници в тефтерчето с практиките, където си записвам важните моменти за ЛС/.

Отговор #50 -: Април 09, 2017, 01:27:05 pm

Biso: Това, което аз разбрах е, че започваме в 20:00 московско време (което понастоящем е и българско време), за проверка изправността на камери и микрофони и за разделянето ни на две групи. Без работещи камера и микрофон не може да се участва в групова практика. Миналия път при 97 участници, груповите практики отнеха повече от два дена по 3 часа. Поради тази причина искат да ни разделят на две групи и в рамките на днешната част от семинара да приключим с груповите практики. Отделно ще има още обяснения от страна на Лолита и отговори на въпроси, което ще отнеме време.

На практиките Лолита няма да увеличава оборотите. Груповата практика се състои в това, че всеки от нас ще води цялата група в своя ЛС. По същия начин, както вчера Лолита ни водеше в своя ЛС. В тази връзка си припомнете нейните думи, какво и как се прави! Ако някой не е сигурен, че си спомня добре, да ме пита на лично съобщение. Ще отговоря само на хората, за който съм сигурен, че участват в семинара!

Важно е да се запомни, че времето тече с различна скорост във всеки отделен ЛС и когато имаме гости е нужно да им дадем минута-две да се ориентират и да почувстват нашия ЛС. Когато аз водя гости в своя ЛС, докато се намираме там, аз си броя на ум до 45. Това се оказва достатъчно всеки да получи нужните впечатления и усещания.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием