Показать сообщение отдельно
Старый 19.06.2017, 13:38   #8
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Отговор #118 -: Юни 18, 2017, 11:42:43 pm

Biso: И аз съм много доволен! Практиката с буфера ми се получи много добре! Досега все не успявах да го направя както трябва.

Отговор #119 -: Днес в 04:14:31 am

emo_G: Според мен най-полезното на тези семинари е, че за кратко време се изпълнява десетки пъти упражнението по ходене и връщане от ЛМ. Което от своя страна създава една увереност и лекота при самостоятелните практики. Един вид премахва съмнението в себе си.
На мен това ми беше вторият семинар. При първия имах по-ярки усещания от ЛМ на другите. От сегашното ми участие много мощно, с много ясна картина беше приемането на гости. Видях някои места в моя си ЛМ изпълнени с цветове и в големи детайли.
Сърцебиенето и при мен го има. Направо изпадам в силно изменено състояние на съзнанието, при което ми е трудно дори да говоря. Сякаш всичките си гости съм ги метнал на гръб и ги нося.
От първия ми семинар практикувам ходене в ЛМ почти всеки ден. Всеки ден правя определени физически упражнения/гимнастика и след тях имам едно специално разтягане на гърба за няколко минути. И съм си направил навик по време на разтягането да си ходя в ЛМ. За времето между двата семинара си построих някои неща там. Така да се каже, направих си го малко по-уютно.

Цитат

... се заиграваше с някакъв фонтан...

Имам две места, за които може да се каже, че са фонтан. Опитах се да заведа гостите и на двете. Едното е малко басейнче с фонтан, пълно с енергията на изобилието. Може би за него става въпрос...
Като цяло, този път се опитах да заведа посетителите до всичките ми творения. За моя голяма изненада, в някаква степен се оказва, че са видяли/възприели каквото съм опитвал да им покажа. Единствено съжалявам, че не отделих повече време на коктейлния бар на плажа, който си бях приготвил специално за гостите. Но както изглежда и почерпката са я възприели в някаква степен.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием