Показать сообщение отдельно
Старый 22.06.2017, 04:50   #22
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Цитата:
Сообщение от Бисо Посмотреть сообщение
...Аз предлагам в обсъжданията си да не споменаваме конкретика за техниките свързани с ЛС. Тук е открита част на форума и някой ще реши, че всичко му е ясно и може да стане беля!...
Да, разбира се. Ако можеш да ограничиш достъпа конкретно до тази тема за "външни" ще ти бъда благодарен.

А относно в неделя събирането - доколкото разбирам го отлагаме до "някой друг път". Честно казано, ама много честно така съм много улеснен. В смисъл занимавал съм се един-два пъти така с други хора на такива общи "практическо-теоретически" срещи и не е много лесно да удържаш всичко в съзнанието си и да работиш качествено по настройка и практики.
Цитата:
Сообщение от Бисо Посмотреть сообщение
Интересна програма си предложил...
Това са съвсем прости неща, които обаче се вграждат в по-обемна програма, евентуално. За да се научим да творим /във физическия свят - физическото тяло е важна съставляваща за творчеството/ е добре да си припомним по-подробно аспектите на това физическо тяло - като за начало именно тези сензорно-дегустационни занимания в ЛС с лимона и драскането на котката /примерно/. Така учим съзнанието си да визуализира по-големи обеми информационни обекти, така да се каже, доста по-детайлно.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.

Последний раз редактировалось Иван Славов; 22.06.2017 в 05:41.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием