Показать сообщение отдельно
Старый 16.06.2017, 23:21   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Генератор за изображения

bofara - В тази връзка като информация - от един ползвател в руския форум е изработена програмка за налагане на различни изображения /с опция за различна степен на прозрачност/ от БЖ-технологиите върху други изображения (снимки на хора и предмети). Получава се един вид линк към самия реален обект. Става лесно и бързо. Аз правя така с дрехите и обувките си /примерно/. Варианти много. Има и други технологии - 'колесо', 'волчок' и др., но наистина нямам възможност да напиша всичко, особено напоследък. Който се интересува сериозно, мисля, че информацията на руски е много..

Тук: http://openmagic.org/ph/showthread.php?t=162

И тук: http://support.quantummagic.org/showthread.php?t=73


Отговор #99 -: Юни 06, 2013, 06:08:42 pm

До bofara

Здравейте.

Относно програмата за налагане на различни изображения, можем ли да приемем, че метода е равносилен на процеса за създаване на Браслет Жизни чрез използване на аудио файловете?

Предполагам разстоянието не е от значение при налагане на изображения? Имам в предвид следното: изпращат ми ог Германия по e-majl или skype снимка на предмет и с програмката налагам изображение в/у изпратената снимка, но снимката с наложения образ остава при мен. Или е необходимо да върна обратно снимката с наложения образ на изпращача, за да има максимален ефект?

Можем ли да използваме тази програма за налагане на матрици ( предполагам програмата прави точно това ) върху снимка на човек?

Когато един предмет е зареден било с аудиофайлове или с програмата, след това може ли заредената информация да бъде изтрита? Може би с първия аудиофайл?

Когато имаме наложено изображение в/у снимка, как може да бъде прекратено действието на наложения образ?

Снимката с наложеното изображение трябва ли да се принтира или може да остане в компютъра някъде по папките?

Предполагам степента на прозрачност на налаганото изображение има чисто визуален ефект и не влияе на крайния резултат?

Много въпроси станаха и благодаря предварително за отговорите.

Поздрави.


Отговор #100 -: Юни 07, 2013, 07:39:33 am

bofara: Ето един кратък превод на съобщение от създателя на тези технологии:
Цитат

Посредством снимката матрицата инициира работата на панацея пряко на обекта /"заобикаляйки" снимката/. Това означава, че не се работи посредством линк-връзка, а се инициира активиране на панацея в тази точка на света.


оригиналното съобщение:
Цитат

Через фото матрица инициирует работу панацеи напрямую на куче (минуя фото). Т.е. идет не работа через линк, а инициирование процесса активации панацеи в этой точке мир.



Естествено, че е по-добре да се "зареди" посредством аудиофайловете /ако става въпрос за БЖ1.0 версия/. Разстоянието не е от значение, не е необходимо да се връща или принтира снимката. Достатъчно е да остане в компютъра.
Може да се налага на различни обекти, в това число и биообекти, но, моето лично мнение е, че трябва да се обясни на хората за какво става дума или най-малкото да им се даде повече информация и линкове към първоизточниците - там е описвано много подробно.
Когато имаме "зареден" /т.е. с наложени качества на БЖ/ предмет - тези качества не може да бъдат изтрити. Затова съветвам да се внимава. На изображение върху снимка - не съм уверен, че може да се прекрати действието. Най-добре е да питаш в руския сайт ако е много важно.
Степента на прозразчност, дококото ми е известно е направена за по-голяма дискретност, примерно ако си качиш "Еталон" върху някаква снимка и го сложиш на десктопа на компютъра на работното си място да не предизвиква интерес и обяснения какво е това, ама защо ти е и т.н.


Отговор #101 -: Юни 07, 2013, 02:54:49 pm

На изображение върху снимка - не съм уверен, че може да се прекрати действието.
..............................
Можно удалять, носитель же не винчестер и не флеш-карта. С другой стороны, может быть удобно зацепить сознанием команду на сброс/отключение при удалении файла, например, если есть такая потребность.
..............................
Могат да бъдат отстранени, преносителя не е на твърдия диск и флаш-памет. От друга страна, може да бъде удобно да се даде на съзнанието команда за нулиране / изключване, когато изтриете даден файл, например, ако има такава необходимост.


Отговор #102 -: Юни 07, 2013, 05:37:10 pm

bofara: Благодаря, имах известни подозрения, че може посредством изразяване на намерение да се премахне, но прецених, че като не съм сигурен изцяло по-добре да не казвам. Но ето, че се намери, така да се каже, решение на въпроса.


Отговор #220 -: Декември 11, 2013, 07:02:26 am

bofara: Лени, правил съм досега гривна на един познат дистанционно, т.е. само по снимка на гривната съм я 'зареждал' като БЖ. Мога да ти направя такава гривна, ако искаш ми прати като ЛС снимка на някоя твоя гривна, желателно чиста, без никакви процедури и магии преди това върху нея. Ако искаш ще направя такава гривна и като я поносиш малко ще пуснеш някой и друг модул, за да видим ефекта. Естествено, ще помагам. Такъв тип зареждане /по снимка/ е по-мек, т.е. действието на гривната не е ЧАК толкова осезаемо, но въпреки това работи и моят познат е много доволен, даже я е носил на сензитив да провери, онзи е потвърдил.
----------

Biso: И моя гривна Панацея от черно дърво е попадала при екстрасенс, и той при докосване на гривната си дръпнал рязко ръката и възкликнал: - Ох, опари ме!


Nichy:Здравейте ,
някъде бях мернала метод за пренасяне на желани качества, дали не беше свързано с генератора на изображения?
Може и да бъркам, май беше нещо с наслагване на снимки.
На кратко искам да усвоя умения, които ще ми трябват в работата. Чета книжки по темата, но предвид, че винаги съм била леко стеснителна, а уменията имат мнго общо с воденето на преговори, ще ми е много от помощ ако някой даде идея как да си помогна.

Biso: Здравей,

Правилно си мернала. Вчера го преместих в темата за Панацея и Вода Т1. Темата за Панацея - Отговор #4 -: Май 24, 2017, 04:36:21 pm

За работа със стеснителност препоръчвам метода ТЕС ( техника за емоционална свобода ) - писали сме за него в темата за Книги полезна литература. Чрез ТЕС въпроса може да бъде проработен в няколко направления: Въпреки, че съм стеснителна......., Въпреки, че не се чувствам удобно пред публика.........., Въпреки, че не умея да се изказвам пред публика.............., Въпреки, че не умея да водя преговори.............., и каквото още се сетиш. Но ще трябва да използваш протокола за проработване на вредни навици според мен. На лично съобщение мога да ти разкажа за този протокол.

Можеш да копираш върху себе си качества на човек, който умее да води преговори, и човек, които е добър оратор, лектор.

Може да използваш и модул проводник към опит за конкретни качества на хората, които са писали книгите, които четеш. Модула може да се активира ежедневно за някакъв период от време. Може да опиташ и преди сън да поръчаш на подсъзнанието ти да използва този модул и по време на съня да копира/усвои тези качества върху теб, също за някакъв период от време.

Можеш да проработиш въпроса със стеснителността и чрез диска Проводник на А. Патрушев. Но това ще отнеме време - по схемата 15 дена слушаш, 15 дена почиваш, пак 15 дена слушаш, пак 15 дена почиваш и последно 15 дена слушаш. Протокола на ТЕС ( Matrix Reimprinting using EFT - БЛАГОДАРНОСТИ на bofara за тази книга. Книгата е издадена и на български език. ) за промяна на вреден навик, поведение и пристрастяване също отнема време. Но няма как да станеш нов човек за един ден!

Аз бих използвал няколко метода едновременно: ТЕС, диск Проводник и чрез генератора за изображения. Или в почивките на диск Проводник да работя с ТЕС - или в почивките на ТЕС да работя с Проводник.

p.s. При работата с диск Проводник също трябва да се поставя грамотно формулирана желаната цел преди всяко прослушване.


Отговор #224 -: Декември 14, 2013, 09:38:17 pm

bofara: Още един аспект - свръхелементарно е да си наложи човек ПК върху собствената си снимка посредством генератора. Аз лично работя на този принцип с територии.....

------------

Внимание: Да не се налага чрез генератора за изображения ПК на друг човек. Това може да предизвика депресия и психологически срив в периода на адаптация.

Внимание
: Препоръчително е да използвате ПК само след минимум няколко месеца използване на гривна Панацея. При използване на ПК е възможно да възникне проработване на личностни/психологически проблеми, както при изполването на Пандора. В тази връзка моля да прочетете темата за Пандора-блек.

p.s. Когато работите с генератора за изображения и налагате примерно Панацея на някакъв предмет/човек/сграда/територия, хубаво е по време на самия процес на налагане на Панацея, на екрана да гледате снимката на въпросния предмет и ментално да проговаряте, че налагате Панацея на предмета. Същото се отнася и когато работите върху самите вас с генератора за изображения. Този процес е малко изморителен, но крайния резултат е по-добър. Работейки по този начин се тренирате и с времето ще ви бъде все по-лесно.


Nichy: Бисо, последвах съветите ти.- генератор, ТЕС и Проводник.Да ти кажа изненадана съм от поведението си, не знам стана, но съм доста спокойна в първите си стъпки към преговорите. Та даже успявам да съм учтиво нахална или възпитано настоятелна .
Много благодаря за съветите, ама много.

Този форум промени живота ми .


Biso: Чудесно е, че само за няколко дена имаш резултат! Но не спирай дотук! Работи още за да затвърдиш постигнатото.

p.s. За преговори може да ти бъде полезно БЖ 3.0 или 2.61. С 2.61 може да ти е по-лесно. Опитай и виж какво ще се получи. Но с 2.61 внимателно с "учтиво нахална или възпитано настоятелна"!

Последний раз редактировалось Бисо; 17.06.2017 в 17:00.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием