Показать сообщение отдельно
Старый 20.06.2017, 00:30   #15
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,354
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Отговор #124 -: Днес в 08:13:00 pm

bofara: Супер. Е, ако трябва /по желание, разбира се/ да употребим и 'вълшебни' формулировки - "и получава, и успешно усвоява мислими и немислими ползи и блага от знанията, уменията, практиките и т.н., получени на семинарите."
Ако само аз ги правя тези спици, при мен нещата не винаг стават точно веднага, на момента /както забелязахте много от Вас в ЛС възприятието и самото понятие време е по-различно от това, което е тук, във физическия/, но впоследствие са стабилни и качествени... Затова искам всички, минали тези практики да пробват хем да се потренират сами, хем да помогнат на останалите.
Помните съвета на Михаил, предполагам, от време на време, от ЛС /оттам, за да не оказвате влияние на това или друго събитие неосъзнато, просто гледайки го/, да гледате как "върви реализацията на спицата". И, евентуално корекции. Или както казва Мелифаро /изпълнявайки ролята на страж на границата между Тъмната страна и този свят/, художествен герой от произведенията на Макс Фрай /мисля, че реално се убедихте от краткото запознаване с Хумгат /коридора между световете/, че тези произведения са практически учебни пособия по магия, а не само художествени картинки, но за тези, които знаят как и какво да четат/: "Ще те запомня!".

Отговор #127 -: Днес в 11:03:58 pm

emo_G: Току що имах много интересно преживяване в моя ЛМ. Не знам дали количеството или качеството на гостувалите ми на последния семинар е причината... Но при влизането, направо не можах да повярвам какви места и картини ми се разкриха... От много наситени, цветни природни картини до нещо като артефакт, което ми е изключително трудно да опиша. Направо чак се плаша от мощта, която струеше от артефактът/мястото. Усетих го много осезаемо даже на физическо ниво като силни вибрации по цялото тяло. Определено най-мощното и ярко преживяване от практиките с ЛМ, което съм имал.
В момента, след като си обнових буферът, съм в силно ИСС(изменено състояние на съзнанието) и усещам тръпчинки/настръхване по цялото тяло, които се засилват като си спомня за артефактът. Казано на тийнеджърски жаргон: направо "кърти". Чак не смея да се появя сред хора...
Бисо вне форума   Ответить с цитированием