Показать сообщение отдельно
Старый 18.06.2017, 13:23   #6
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,351
По умолчанию Re: Личен Свят ( Личны мир )

Отговор #115 -: Днес в 11:15:51 am

Rosi: Впечатления от безплатната част на семинара:
В началото нямах почти никакви усещания. Не успях да се настроя добре на влизането в ЛС на Михаил. В момента в който той замести момичето, което не можеше да се включи вербално в практитака, много силно ме заболя лявото слепоочие и противно на положителните отзиви на участните на мен нейния ЛС ми се стори много мрачен и пълен с отчаяние.Болката ми премина с излизането от нейния ЛС и от там нататък до края на семинара непрекъснато усещах кондензирана енергия на мястото на хипофизната ми жлеза, като силата на усещанията се усещаше различно при влизането в ЛС на различните участници.
В ЛС на Бисо почувствах много сила и мощ...видях много кедрови дървета, които сякаш разпръскаха енергията си навсякъде...много простор и много въздух.
Емо се заиграваше с някакъв фонтан от който се изливаше нещо като златна енергия. Обясни ми че това е енергията на знанието. Загребваше от нея и я затваряше в кутия, а след като я отвореше от там излизаше каквото искаше да сътвори...просто се забавляваше, сякаш експериментираше.
Общо взето това са по-ярките ми впечатления, но някак ми остава неясно дали при влизането ни в личния свят на даден участник трябва да обърнем повече внимание на картините, които ни се явават или върху енергийните усещания ...

Отговор #116 -: Днес в 11:23:19 am

Цитат на: Rosi в Днес в 11:15:51 am

...В момента в който той замести момичето, което не можеше да се включи вербално в практитака, много силно ме заболя лявото слепоочие и противно на положителните отзиви на участните на мен нейния ЛС ми се стори много мрачен и пълен с отчаяние.Болката ми премина с излизането от нейния ЛС и от там нататък до края на семинара непрекъснато усещах кондензирана енергия на мястото на хипофизната ми жлеза, като силата на усещанията се усещаше различно при влизането в ЛС на различните участници...

bofara: Получила си такива усещания най-вероятно защото Михаил практически ни взе всичките и ни заведе там /в нейния ЛС/. А ти /и много други хора, между другото/ не си привикнала на такъв тип "упражнения" затова и такива усещания са се получили /мнозинството усещат групата по един или друг начин/. Ако си спомняш предупреждавах тези, които досега нямат опит с влизането на група /такава голяма като вчера/ в своя ЛС да не се стряскат от психосоматичните усещания по време на самата практика. При мен също се усети ускоряване на пулса вчера като идвахте в моя ЛС. С времето би трябвало да премине, даже би следвало да ти бъде от голяма полза по-нататък.

Цитат на: Rosi в Днес в 11:15:51 am

...някак ми остава неясно дали при влизането ни в личния свят на даден участник трябва да обърнем повече внимание на картините, които ни се явават или върху енергийните усещания ...

bofara: Кой както го възприема, няма правила в тези неща. Резонансите могат да бъдет не само кинестетични /енергийни усещания/, образни, а и звукови /аудиални/, вкусови и т.н., а така също и комбинация. И колкото е по-тренирано съзнанието в тези неща, толкова повече усещания /обемни/ се получават.

Отговор #117 -: Днес в 02:01:58 pm

proly: В началото всичко ми беше тъмно, нямах усещания и цветове.
След това започнаха комбинации от червено, черно и бяло, като рисунка на платно.
Накрая започнах да виждам като на филмче, на някои много за кратко, защото ни приканваха на изхода.
Сигурно аз се настройвам по-бавно.
Този път на Бисо ми беше тъмно , под земята ли влязох?
А Бофара ни изпрати много бързичко.
Както-так...доволна съм

Последний раз редактировалось Бисо; 18.06.2017 в 16:45.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием