Показать сообщение отдельно
Старый 20.06.2017, 21:38   #17
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Хм, един от интересните аспекти на обучението - разказваш това, което си разбрал от преподавателя-лектора на всички, включително на преподавателя-лектора.
Около 5 човека сме, които биха проявили интерес /ще ми е приятно да се бъркам и да сме повече/ към такава обучителна-самопознавателна практика. Т.е. всеки от Вас /вкл. и аз, ако имам възможност/ ще е лектор на темата Личен свят - безплатна част. А другите ще слушат и практикуват по неговите /нейните/ инструкции.

Мислех да напиша и следното: ако няма човек реално възможност да бъде онлайн - тогава може и в запис /примерно може и в мп3 само, даже без видео, но е важно той, или тя, самия, или самата, да види отстрани какво още има за допълнителна работа /е, и естествено да не се разпространяват тези записи в никакъв случай, само за обучителни цели между нас да се използват/, ама ако не може онлайн - не може и не е добре с мп3, какво да се прави, т.е. няма да стане, само задължително присъствие /може и в ТиймСпийк/.

Впоследствие задължителни допълнения, коментари, евентуално аплодисменти, или замеряне с гнили плодове. То последното не е за сърдене, човек се учи, знаете докога.
Как Ви се струва? Ако да - предложения и записвания за първия лектор. Повярвайте ми, така ще станете много добри.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.

Последний раз редактировалось Иван Славов; 20.06.2017 в 22:24.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием