QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.06.2017, 01:11   #21
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Цитата:
Сообщение от Иван Славов Посмотреть сообщение
Предварителен план за работа /евентуално в неделя, когато е удобно на повечето, някъде от 10 докогато приключим предлагам, ........
Интересна програма си предложил, май ще се включа и аз. Може да се проведе и в zoom - има свободна стая.

p.s. Аз предлагам в обсъжданията си да не споменаваме конкретика за техниките свързани с ЛС. Тук е открита част на форума и някой ще реши, че всичко му е ясно и може да стане беля!

Михаил: Я от себя добавлю еще, что я стараюсь (как и прочие участники форума и проекта в целом) обеспечить максимум открытой и бесплатной информации и технологий, но есть разумные ограничения, перед вождением авто сдают на права, потому что иначе, не умеющий водить можете навредить не только себе, но и другим. То, с чем имеем дело - не игрушки. Поэтому и разумность ограничений по разумному жесткая. прошу понять правильно.

Емо, леко ще коригирам последния ти пост.

p.s.s. Може да се направят дихателни практики преди посещение на ЛС.

Последний раз редактировалось Бисо; 22.06.2017 в 01:40.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.06.2017, 04:50   #22
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Цитата:
Сообщение от Бисо Посмотреть сообщение
...Аз предлагам в обсъжданията си да не споменаваме конкретика за техниките свързани с ЛС. Тук е открита част на форума и някой ще реши, че всичко му е ясно и може да стане беля!...
Да, разбира се. Ако можеш да ограничиш достъпа конкретно до тази тема за "външни" ще ти бъда благодарен.

А относно в неделя събирането - доколкото разбирам го отлагаме до "някой друг път". Честно казано, ама много честно така съм много улеснен. В смисъл занимавал съм се един-два пъти така с други хора на такива общи "практическо-теоретически" срещи и не е много лесно да удържаш всичко в съзнанието си и да работиш качествено по настройка и практики.
Цитата:
Сообщение от Бисо Посмотреть сообщение
Интересна програма си предложил...
Това са съвсем прости неща, които обаче се вграждат в по-обемна програма, евентуално. За да се научим да творим /във физическия свят - физическото тяло е важна съставляваща за творчеството/ е добре да си припомним по-подробно аспектите на това физическо тяло - като за начало именно тези сензорно-дегустационни занимания в ЛС с лимона и драскането на котката /примерно/. Така учим съзнанието си да визуализира по-големи обеми информационни обекти, така да се каже, доста по-детайлно.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.

Последний раз редактировалось Иван Славов; 22.06.2017 в 05:41.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.06.2017, 14:01   #23
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Цитата:
Сообщение от Иван Славов Посмотреть сообщение
...... Ако можеш да ограничиш достъпа конкретно до тази тема за "външни" ще ти бъда благодарен.
Вече имаме закрита тема за ЛС в българския раздел. Но не мога да дам аз достъп. Ще се разбера с saband кой да има достъп. Мисля тези, който до момента са изкарали 1 тема, дори и само безплатната.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.07.2017, 14:27   #24
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Нова дата за Тема 1 безплатна част - 15-16.07.2017г.. Регистрация за участие на http://event.quantummagic.org/
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.07.2017, 23:23   #25
Росица Петрова
Пользователь
 
Регистрация: 22.06.2017
Сообщений: 1
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

За разлика от предишните практики, този път сякаш бях страничен наблюдател. Накрая пък се почувствах претоварена. Изникна въпрос. Мислех, че буфер и спица са две различни неща, а снощи останах с впечатлението, че спицата е буфер. Явно недоброто владеене на руския си е сериозна пречка за мен.
Росица Петрова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.07.2017, 15:56   #26
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Роси, казах ти, имаш добър потенциал. Не се упражняваш* /или пък не качествено/, навярно, затова и си се почувствала претоварена.
Спицата /игла/ е тъничък буфер. Защо игла и защо тънка - защото се слага обикновено на "бъдещи събития", на които им предстои да се сформират /абе, "квантова магия"/.
* бях ви споменавал за постоянните и редовни упражнения, а и Михаил го говори това. Редовно трябва.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.07.2017, 20:15   #27
kleopatra
Пользователь
 
Регистрация: 27.03.2015
Сообщений: 18
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Privet na Vsichki!sardechno BLAGODARYA na Balgarskiya Forum za PODROBNOTA Informacia.Uspyah na 3 Seminara na LS da prisistvam,
"Вече имаме закрита тема за ЛС в българския раздел. Но не мога да дам аз достъп. Ще се разбера с saband кой да има достъп. Мисля тези, който до момента са изкарали 1 тема, дори и само безплатната."
Kade imame vazmojnost da se registriram v закрита тема за ЛС в българския раздеl.
Blagodarya
kleopatra вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.07.2017, 20:25   #28
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Равие, предполагам, че си ти. Най-добре /чисто приятелски съвет/ си инсталирай кирилица /безплатно е, виж там как става в търсачките или с помощта на познати/.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.07.2017, 20:42   #29
kleopatra
Пользователь
 
Регистрация: 27.03.2015
Сообщений: 18
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Horizonta i mirogleda za tehnikite i prakticheskite zanimania v LS na seminarite, na koito uspyah da vzeme uchastie,seriozno mi pomognaha...,no tehnikata " Спицата " ne mi stana yasno bihte li mi opisali podribno step by step kak i kakvo tr. da se pravi...
BLAGODARYA
kleopatra вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.07.2017, 20:58   #30
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Цитата:
Сообщение от kleopatra Посмотреть сообщение
Privet na Vsichki!sardechno BLAGODARYA na
Kade imame vazmojnost da se registriram v закрита тема за ЛС в българския раздеl.
Blagodarya
Помолих да ти разрешат достъп за закритата част на българския раздел. Сигурно администратора ще го направи в рамките на следващите ден-два. Всички въпроси относно техники и практики в ЛС се задават в този закрит раздел.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:40. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot