QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 16.06.2017, 23:55   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Книга с модули БЖ

Книга с модули БЖ

Превел съм голяма част от модулите, които са събрани в книгата. Преведените модули са маркирани в жълто. В книгата има повече преведени модули в сравнение със средата на миналата година, когато отново давах линк за сваляне.

За съжаление в книгата не са събрани всички модули за БЖ - във скоро време ще преведа и ще добавя още модули.

Книгата можете да свалите от тук.

Напомням, че тези модули не работят с БЖ 3.0. Нужно е да позвате БЖ 1.0, 2.1 или Панацея.

Всеки един модул може да бъде активиран чрез ментална команда: Активирам модул Еталон

Въздействието или работата на всеки един модул може да бъде усилена с ментална команда за активиране на модул Усилител: Активирам модул Еталон активирам Усилител

Не е нужно да знаете точното наименование на всеки модул. Нужно е да си спомните, че има модул с еди какво си действие/приложение: Активирам онзи модул, дето спираше кръвотечение. Или: активирам онзи модул, дето предпазва превозни средства от аварии и технически проблеми.

Препоръчително е да прочетете цялата книгата с модули няколко пъти, за да ви остане спомен, че "абе там имаше някакъв модул с подобно действие, което сега може да ми е полезно".

При проблеми със сваляне на файла, моля да се свърже с мен за съдействие.

Действието на модулите е обсъждано на руски език тук и тук.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.06.2017, 23:57   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Книга с модули БЖ

Цитат на: Biso в Май 13, 2017, 08:31:00 pm

"Проявявайки съмнение за едно или друго нещо, пречим на нормалното протичане на процеса. Отношението трябва да бъде като на страничен безпристрастен наблюдател. Активираме модул и наблюдаваме безоценъчно, какво и как се случва."


При работа с модулите, независимо дали се активира модул за ситуация или модул с друго предназначение, трябва да отчитаме и следното:

4. Някои неща зависят от обвързването на вашето съзнание, което се явява едновременно инициатор и възпрепядстващ фактор.

Съзнанието се съмнява .......... Може да мисли за сложността на реализация или прекалено много да иска целта да се реализира ( въпроса да бъде на живот и смърт. ако не се реализира тази цел - умираме ). По този начин се отнема енергия от вероятността целта да се реализира. Поради това е много полезно да се избират цели, не пряко свързани с незабавните/основните лични желания. Колкото повече дребни, незначителни или полу на шега цели се реализират, толкова повече съзнанието ще се адаптира към новия стил на работа със света/релността. При това е нужно да помним, че не е важна статистиката, а аномалиите, които сме уловили. ( Едно дете хвърляло нож по ствола на дърво и се опитвало да го забие. Един човек го попитал, дали може от десет пъти, десет пъти да забие ножа. Детето отговорило, че може. Още на първото хвърляне, детето пропуснало да забие ножа, при което човека реагирал със задоволство на провала му. Детето обаче му отговорило – Аааа не - това не се брои! ) Така че ние броим само успехите а не провалите!

Тъй като ние не можем да оценим точния принос на даден прибор или изделие, то следва да оценяваме само аномалиите и да запомним само положителните резултати/стимули. И така ще се променя принципа на работа на съзнанието ни с околния свят и с всеки успех, работата с поставянето и реализирането на цели ще върви все по-лесно.

Цитата е от тук.

p.s. Също така, при активиране на модул ако не сме почувствали нищо, това не означава, че модула не е сработил и нищо не се е случило. Може да не сме почувствали нищо, защото нашата чувствителност е ниска.

Това, че някой има ярки впечатления от работата на модулите още от първия път, не означава, че при всеки трябва да е така. Ярки впечатления от работата на модулите в началното използване на БЖ се срещат рядко. По-голяма част от ползвателите нямат усещания и ярки впечатления - но в процеса на използване на БЖ и работа с модулите, чувствителноста се увеличава и идват и усещанията.

Отговор #98 -: Април 13, 2013, 11:10:15 pm

Цитат на: Orenda в Март 31, 2013, 01:03:01 pm

Имам да ви разкажа ... Преди близо месец от глупост "повредих" ръката си. Силни болки от китката до рамото. Какво ли не правих...


emo_G: При мен с голям успех, при болки от синузит (които се проявяват вече все по-рядко ) използвам в комбинация модулите "извличане на сигнал 13" и "правилна болка" + "усилител".

Отговор #113 -: Юни 30, 2013, 01:32:13 pm

emo_G: Различните варианти на картинките на еталон би трябвало да имат еднакъв ефект.
По повод разпечатването - предполагам питаш за варианта като фон на текстов документ. Аз го поставям с ms word, търсиш от менюто функцията ‘‘watermark‘‘. Ако ти е интересно, мога да пратя на лични направен текстов документ да погледнеш как точно изглежда.

Специално за еталон, според мен, няма нужда от нищо допълнително освен поставяето на самото изображение.

Отговор #175 -: Август 16, 2013, 12:08:39 am

Цитат на: Rosi в Август 15, 2013, 11:55:48 pm

..Възможно ли е да насочваме даден модул към друг човек? Например, почистване чрез диска на земята

bofara: Да.


Biso: Аз многократно съм активирал модул регенерация за очите на една позната. При всяко активиране на модула, жената започваше да чувства парене, като от пясък в очите си и й потичаха сълзи. След деактивиране на модула очите и се успокояваха. Бих препоръчал да се внимава, какви модули се активират на друг човек.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.07.2020, 12:50   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Книга с модули БЖ

Почти цялата книга с модули е преведена. Останаха непреведени само няколко модула с по-специфично предназначение.

Книгата с модули може да свалите от тук: https://www.dropbox.com/s/m3mfy3ezbq...oduli.zip?dl=0
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 14:19. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot