QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 19.06.2017, 17:23   #11
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Така и така сме под впечатление от семинара и практиките. Който иска да му поставим съвместна спица на възможност /финансова, свободно време и т.н./ за посещение и на платените семинари да постави плюс /повечето Ви видях на семинара, затова лично за мен ще е лесно да се настроя и без снимка и т.н./.
Няма смисъл да се събираме заедно в интернет за тази цел - всеки поставя на изявилите желание когато има възможност.
Бисо, ако имаш възможност ще ти бъда благодарен за уточняваща формулировка за такава спица /нещо като обща настройка-русло/.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.

Последний раз редактировалось Иван Славов; 19.06.2017 в 17:29.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.06.2017, 18:15   #12
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Цитата:
...Всеки ден правя определени физически упражнения/гимнастика и след тях имам едно специално разтягане на гърба за няколко минути. И съм си направил навик по време на разтягането да си ходя в ЛМ...
Между другото тези упражнения /а и не само/ след 2ра семинарска тема можеш да ги правиш със спиране на времето. Което позволява много допълнителни аспекти на проработка, и такава детайлизация... Нещо подобно на примера, който даде Михаил с Никола Тесла. Такива ми ти работи.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.06.2017, 22:57   #13
Admin
Администратор
 
Аватар для Admin
 
Регистрация: 01.01.2015
Сообщений: 4,496
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Спасибо за энтузиазм поддерживать болгарскую ветку всем успехов. Если буду нужен - дергайте, загляну сюда.
Admin вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.06.2017, 00:29   #14
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Цитата:
Сообщение от Иван Славов Посмотреть сообщение
Бисо, ако имаш възможност ще ти бъда благодарен за уточняваща формулировка за такава спица /нещо като обща настройка-русло/.
(Име на човека) намира нужните средства и свободно време за участие в семинарите на Михаил - хармонично, благополучно и безопасно за него/я и неговите/нейните близки в краткосрочна и дългосрочна перспектива.

Нещо такова.

И от мен един + Благодаря!
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.06.2017, 00:30   #15
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Отговор #124 -: Днес в 08:13:00 pm

bofara: Супер. Е, ако трябва /по желание, разбира се/ да употребим и 'вълшебни' формулировки - "и получава, и успешно усвоява мислими и немислими ползи и блага от знанията, уменията, практиките и т.н., получени на семинарите."
Ако само аз ги правя тези спици, при мен нещата не винаг стават точно веднага, на момента /както забелязахте много от Вас в ЛС възприятието и самото понятие време е по-различно от това, което е тук, във физическия/, но впоследствие са стабилни и качествени... Затова искам всички, минали тези практики да пробват хем да се потренират сами, хем да помогнат на останалите.
Помните съвета на Михаил, предполагам, от време на време, от ЛС /оттам, за да не оказвате влияние на това или друго събитие неосъзнато, просто гледайки го/, да гледате как "върви реализацията на спицата". И, евентуално корекции. Или както казва Мелифаро /изпълнявайки ролята на страж на границата между Тъмната страна и този свят/, художествен герой от произведенията на Макс Фрай /мисля, че реално се убедихте от краткото запознаване с Хумгат /коридора между световете/, че тези произведения са практически учебни пособия по магия, а не само художествени картинки, но за тези, които знаят как и какво да четат/: "Ще те запомня!".

Отговор #127 -: Днес в 11:03:58 pm

emo_G: Току що имах много интересно преживяване в моя ЛМ. Не знам дали количеството или качеството на гостувалите ми на последния семинар е причината... Но при влизането, направо не можах да повярвам какви места и картини ми се разкриха... От много наситени, цветни природни картини до нещо като артефакт, което ми е изключително трудно да опиша. Направо чак се плаша от мощта, която струеше от артефактът/мястото. Усетих го много осезаемо даже на физическо ниво като силни вибрации по цялото тяло. Определено най-мощното и ярко преживяване от практиките с ЛМ, което съм имал.
В момента, след като си обнових буферът, съм в силно ИСС(изменено състояние на съзнанието) и усещам тръпчинки/настръхване по цялото тяло, които се засилват като си спомня за артефактът. Казано на тийнеджърски жаргон: направо "кърти". Чак не смея да се появя сред хора...
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.06.2017, 17:00   #16
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Цитата:
Сообщение от Иван Славов Посмотреть сообщение
...след 2ра семинарска тема можеш да ги правиш със спиране на времето...
Сори, прегледах си записките - след 3та семинарска.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.06.2017, 21:38   #17
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Хм, един от интересните аспекти на обучението - разказваш това, което си разбрал от преподавателя-лектора на всички, включително на преподавателя-лектора.
Около 5 човека сме, които биха проявили интерес /ще ми е приятно да се бъркам и да сме повече/ към такава обучителна-самопознавателна практика. Т.е. всеки от Вас /вкл. и аз, ако имам възможност/ ще е лектор на темата Личен свят - безплатна част. А другите ще слушат и практикуват по неговите /нейните/ инструкции.

Мислех да напиша и следното: ако няма човек реално възможност да бъде онлайн - тогава може и в запис /примерно може и в мп3 само, даже без видео, но е важно той, или тя, самия, или самата, да види отстрани какво още има за допълнителна работа /е, и естествено да не се разпространяват тези записи в никакъв случай, само за обучителни цели между нас да се използват/, ама ако не може онлайн - не може и не е добре с мп3, какво да се прави, т.е. няма да стане, само задължително присъствие /може и в ТиймСпийк/.

Впоследствие задължителни допълнения, коментари, евентуално аплодисменти, или замеряне с гнили плодове. То последното не е за сърдене, човек се учи, знаете докога.
Как Ви се струва? Ако да - предложения и записвания за първия лектор. Повярвайте ми, така ще станете много добри.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.

Последний раз редактировалось Иван Славов; 20.06.2017 в 22:24.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.06.2017, 23:17   #18
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Предварителен план за работа /евентуално в неделя, когато е удобно на повечето, някъде от 10 докогато приключим предлагам, защото вечерта е втората, платената част на 1ва семинарска, т.е. няма как да стане вечерно време, защото съм се записал/:

0. Започваме с кратко посещение на ЛС на всеки присъстващ.

1. Преразказваме накратко най-важните аспекти от това, което сме разбрали в миналия /миналите/ безплатен семинар/и/. Това помага да се структурира информация в съзнанието както на разказващия, така и на слушащите го. Около 15тина-20 минути на човек мисля, че ще са достатъчни, естествено всеки ще се постарае да се подготви предварително.

2. Всеки разказващ кани останалите в своя личен свят и ги води гласово в техните.

3. Тренировка /срещал съм такъв аспект затова искам да го изтренираме/: един от участниците по избор води другите в своя свят но не ги допуска там. Т.е. проговаря формулата, но ментално не ги допуска. Т.е. един вид като лъжовна проба. Преди много време ми бяха споменали за нещо подобно, че хората-"гости в личния свят" на тази жена, която не ги е допуснала, разказвали все едно са били, а тя реално не ги била пуснала. Искам да се научим да усещаме - там ли сме или се бъркаме чисто образно.

4. Според времето /зависи вече колко време ни е отнело всичко досега/ в нечий личен свят неговия Творец може да ни покаже различни аспекти на свои възприятия на вкусови усещания /примерно той ни води на определан площадка-полигон за тренировки и започва да ни показва вкус на лимон, примерно, на шоколад, на люта чушка, на суши и т.н./, на тактилни усещания /примерно шал върху шията, одраскване от котка/, и на останалите сетива също.

5. Заключително посещение на ЛС на всички присъстващи /пробвал съм досега в началото и в края, когато сме се занимавали с други хора - по-ефективно е, нещо като затвърждаване/.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.

Последний раз редактировалось Иван Славов; 21.06.2017 в 23:23.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.06.2017, 00:17   #19
emo_G
Пользователь
 
Регистрация: 06.07.2015
Адрес: UK/БГ
Сообщений: 28
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Цитата:
...хората-"гости в личния свят" на тази жена, която не ги е допуснала, разказвали все едно са били, а тя реално не ги била пуснала...
А дали е възможно просто да са надзъртали през .........? На мен ми е интересно от чисто теоретична гледна точка.
При воденето на гости, цялата група така или иначе е настроена на водещият и е доведена от него до това място в Коридорът, което резонира със съответният ЛМ и където .............. Моето усещане е, че би трябвало да може да се получи някаква информация за ЛМ по този начин. Обаче без да я има ползата за двете страни от посещението, понеже няма докосване/взаимодействие. Един вид само помирисваш отдалеч ястието, без да го опитваш на вкус.

Бих предложил при практиката на "лъжовното" посещение в ЛМ да се отвори .......... и да се зададе само точно определено място да бъде видимо. За да може после да се направи проверка по възприятията на наблюдателите.

Последний раз редактировалось Бисо; 22.06.2017 в 01:18.
emo_G вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.06.2017, 00:23   #20
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Личен Свят (Личны мир)

Е, не би трябвало да има даже съмнение, че си в коридора, а не в ЛС или обратно. В смисъл даже само по "енергетически усещания". Затова и искам да го пробваме и да "видим". Е, тя после казваше, че нарочно не е пуснала някои, защото не е искала и тези, които не е пуснала били "наглючили". В смисъл само представленията си вероятно са разказали /макар че пак повтарям - даже само по възприятие трябва да се познава, особено ако е по-развит ЛС/, а не реални усещания.
Но това са само хипотези.
__________________
Тебе ли не знать, что абсолютны только идеи, а проекции… проекции ложатся по-разному, как тени на стенах пещеры.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:45. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot