QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 28.11.2017, 21:18   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Дневници Практикум по БЖ

Тук.

Да споделя и аз съвсем пресен опит с модул регенерация.

Последно преди доста време се бях занимавал с този модул и общо взето нямах никакви впечатления или усещания от неговата работа. Последната може би една година доста се промени енергетиката ми и чувствителността и днес сутринта бях приятно изненадан.

Активирах модул регенерация + усилител за определена област на тялото ми, където имам един стар проблем, който много упорито не желае да си отиде напълно. Активирайки модула, без да очаквам кой знае какво, в следващия момент съвсем ясно почувствах, как в конкретната облас тръгнаха усещания, енергия, пулсации и един леко натоварваш фон. Всичко това продължи повече от половин час - видимо това беше цикъла, които отработи модул регенерация.

Както много пъти съм споделял, аз лично тези неща ги чувствам най-добре когато съм си легнал или съм се настанил на удобен стол в спокойна обстановка и съм се отпуснал. На крак и в движение общо взето чувствителността ми значително се притъпява.

Имам и други интересни впечатления от работата на модул регенерация. Преди доста време "издевятелствах" над един роднина, който има проблеми с очите - астигматизъм и доста диоптри. Всеки път когато се събирахме заедно, аз му активирах модул регенерация за възстановяване на очите и след минута-две той започваше да лее сълзи. Оплакваше се, че чувства нещо като пясък в очите и това предизвикваше обилното отделяне на сълзи.

На петия или шестия път ме хвана, че аз правя нещо и трябваше да си призная.

Според мен, чувствителността също може да се тренира чрез активиране на модули, гривни на минимална и максимална мощност, гривна 3.0 изключена и на максимална мощност, Геном-реаниматор на максимална мощност, Пандора на пауза и на максимална мощност. Чрез ментална команда въздействието на транслации също може да се усилва или намалява за кратко време.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.11.2017, 23:26   #2
Иван Славов
Пользователь
 
Регистрация: 27.04.2015
Адрес: Gronau, Deutschland
Сообщений: 779
По умолчанию Re: Дневници Практикум по БЖ

Да, и според мен има определени периоди от денонощието, когато един или друг модул е с по-силна активност /което е както ивдивидуално за конкретния организъм, така и общо за определена група - един вид, когато планетарните процеси, съпътстващи модула са по-активни, образно казано, и модулите се възприемат по-силно/.
Иван Славов вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:35. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot