QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 09.04.2018, 11:47   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию ЛОМ (локално изключване на матрицата)

ЛОМ (локално изключване на матрицата) - самостоятелно изготвяне



Снимката е на карта ЛОМ1 платена версия - ако се настройте на снимката, може да почувствате известно въздействие.

Описание:

Какво е това матрица? Това е съставляваща на социалните игри на човека, по много данни имаща искуствен произход, създаваща илюзия вместо реално възприемане на света.

Може да възникне въпрос, "А какво, аз друг свят ли виждам? Как така?" Най-добрия отговор на този въпрос се явяват отзивите на ползвателите на безплатната версия, събрани на двата форума, показващи различните аспекти и проявления от изключването на матрицата (с друга дума наричана система).

Отзиви: http://support.quantummagic.org/showthread.php?t=380

Препоръчвам да се прочетат отзивите, но на кратко може да се каже, че резултата е:
- подобряване на концентрацията върхи вашите работни процеси
- прилив на сила
- усещане като в "танк", защитеност (въпреки, че изделието не обезпечава защита, но човек в този режим е много по-защитен срещу външни влияния от всякакво естество)
- по-ясно съзнание, разбиране на външните процеси, в това число манипулативни по отношение на човека
- по-ясно разбиране за своите истински желания
- силно увеличаване на своето влияние върху събитията, по-лесно реализиране на мисли и цели
- усилване работата на всички наши и не само изделия/артефакти
- изменение на визуалните възприятия на света и обектите (някои са споделяли за спонтанно виждане на аура даже от самоделното изделие)
- и много други

Отделно трябва да се отбележи, че състоянието при работата с ЛОМ ще бъде съвършено различно при едновременно използване с Вершитель (няма самоделна версия) и/или 3.0. За ползвателите на Вершитель и 3.0, ЛОМ се явява препоръчано изделие, значително усилващо ефективността на операторското състояние.

За ред ползватели под влияние на изделието са възможни некомфортни състояния на съзнанието или подсъзнателни усешания за разликата между ежедневните цели и истинските вътрешни цели и безперспективност на текущия жизнен тренд (с други думи депресия). В такива случаи се препоръчва дозирано използване на изделието или ментално да се намали неговото въздействие и едновременно с това да се поработи с краткосрочните и/или дългосрочни цели (да се намери изход за творческа самореализация/хоби и тн.)

Изготвяне:

16,18,6,10,41,6,48,50,8,4,43,32,
1,14,38,27,0,26,50 ,50,48,11,13,59,
43,60,38,4,25,14,42,50,39,50,40,20
0,9,41,36,19,56,8,0,44,2,55,56,
37,52,50,2,38,21,27,44,53,5,16,47,
23,53,5,51,29,55,2,27,3,42,22,22

2,22,56,30,54,3,11,55,59,25,2,53,
3,37,5,34,18,44,54,17,38,54,44,8,
55,47,57,8,16,25,33,32,11,55,21,51
27,8,11,0,10,59,56,46,14,54,13,41,
38,12,14,3,46,51,8,43,18,49,15,20,
55,35,28,55,42,55,55,34,14,39,5,59

За по-лесно взимате карирана хартия. На първия ред в квадратчетата изписвате първия ред цифри от първата група. На втория ред изписвате първия ред цифри от втората група. Така последователно от първата и от втората група цифри, ред след ред преписвате всичко в една обща матрица 12х12. Накрая трябва да сте получили това: http://support.quantummagic.org/show...&postcount=176

След това получената матрица поставяте върху Пандора-блек.

Изделието се деактивира при разделяне с Пандора-блек. Докато изделието е активно, целия ресурс на Пандора-блек е ангажиран. В тази връзка е хубаво да имате няколко Пандора-блек - една ще работи с ЛОМ, а останалите ще работят като нормална Пандора-блек.

Внимание: Първоначално за някои изделието може да се окаже прекалено силно. Възможно е да получите претоварване и/или изменено състояние на съзнанието за няколко часа. Препоръчвам внимателно и дозирано запознаване с ЛОМ в домашни условия. Също така на първо време да не се оставя изделието активирано за през нощта - това може да предизвика тежки сънища поради проработване на различни проблеми.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.04.2018, 11:51   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: ЛОМ (локално изключване на матрицата)

« Отговор #1 -: Април 04, 2018, 01:28:56 pm »

Biso: Сега се сещам, че не сме коментирали много какво представлява ИСС (изменено състояние на съзнанието).

В ИСС или с други думи в правилно работно състояние, нашите мисли и визуализации оказват много по-силно влияние върну нашия живот и реалността. Когато се намираме в ИСС трябва да внимаваме какви мисли се въртят в главата ни и какво визуализираме. Нагледно същността на процеса може да бъде представена както в следния виц:

Един човек в мрачно настроение стои на спирката, чака трамвая и различни неприятни мисли се въртят в главата му: - Жената е кучка, децата са се метнали на майка си, шефа е свиня, колегите са пълни идиоти, живота ми е .........

До него стои един ангел и си записва мислите на човека. След малко ангела си казва: - Уфф, отново същите простотии! Но какво да се прави, ще трябва да изпълняваме.


« Отговор #2 -: Април 04, 2018, 09:41:18 pm »

Biso
: В зависимост с каква Пандора-блек (самоделна или платена версия) използвате изделието, ще има известни нюанси в неговата работа. С платена Пандора-блек изделието ще работи по-силно.

Ако изделието работи с две самоделни Пандора-блек ще се получи известно усилване. Може да се получи усилване и ако използвате два ЛОМ и две самоделни Пандора-блек. Но бих препоръчал добавянето на втори ЛОМ след известно време на привикване с работата на първото изделие.

Да се има предвид, че изделието работи и оказва влияние и когато не се намира във вас. Изделието може ментално да се постави на пауза или да се намали силата на работа. Може да се деактивира чрез разделяне с Пандора-блек.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.04.2018, 17:19   #3
proly
Пользователь
 
Регистрация: 21.01.2015
Адрес: Разград, България
Сообщений: 24
По умолчанию Re: ЛОМ (локално изключване на матрицата)

2 самоделни ЛОМ-а. Имам проблеми на физическо ниво. Грипно състояние с висока температура.
proly вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.04.2018, 23:13   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: ЛОМ (локално изключване на матрицата)

Цитата:
Сообщение от proly Посмотреть сообщение
2 самоделни ЛОМ-а. Имам проблеми на физическо ниво. Грипно състояние с висока температура.
Ти от самото начало ли си започнала с два ЛОМ-а?

Грипно състояние с висока температура изглежда като чистка.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2018, 08:16   #5
proly
Пользователь
 
Регистрация: 21.01.2015
Адрес: Разград, България
Сообщений: 24
По умолчанию Re: ЛОМ (локално изключване на матрицата)

със сандвич 2 Лом-а 3 ПБ.
Нали не съм от чувствителните

Последний раз редактировалось proly; 10.04.2018 в 08:21.
proly вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.04.2018, 00:11   #6
topvitalik
Пользователь
 
Регистрация: 12.02.2018
Сообщений: 6
По умолчанию Re: ЛОМ (локално изключване на матрицата)

кугату ас направих това устройству лом койту му казват ,и го турих под матраза на криватя кадету спя ,через ден у мой та жена тоже са наченаа симптоми на грип силну са дигна температурата беши до 39,4 лекарству не пи ни какви самуй чаи разни триви ,и га растривах с уцет не колку пытя, неделя са мина и и тя са управи ,личну ас май многу ми са спи ,са извинявам за мой былгарски ,за штоту сым бесарабски былгарен ,се тай разбрах чи тва е чистка очен силна
topvitalik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.04.2018, 00:36   #7
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: ЛОМ (локално изключване на матрицата)

Цитата:
Сообщение от topvitalik Посмотреть сообщение
..... личну ас май многу ми са спи ,........
Нуждата от сън може да е поради две причини: тялото се нуждае от много сън защото се опитва да се възстанови; много работа в зоната на съня/ в своето подсъзнание.

Ако не е нито едно от двете - тогава поради слаба енергетика, която може да се проработи чрез ширикопрофилна работа със себе си (физическа активност от рода на гимнастика гермеса или исцеляющий импульс), чистка с АСД2/Тодикамп/чай Лапачо, система СОРС при възможност, здравословно хранене.

Изделие БЖ 2.71 дава допълнително жизнена енергия - може да се изготви самостоятелно.

Последний раз редактировалось Бисо; 20.04.2018 в 00:41.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.04.2018, 00:45   #8
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: ЛОМ (локално изключване на матрицата)

« Отговор #4 -: Днес в 05:50:48 pm »

Цитат на: Radostt в Април 18, 2018, 11:18:13 am

Цитат на: Biso в Април 04, 2018, 11:54:06 am


След това получената матрица поставяте върху Пандора-блек.


Има ли значение с коя страна се прикрепя към Пандора?


Biso: Не.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2018, 16:05   #9
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: ЛОМ (локално изключване на матрицата)

« Отговор #6 -: Април 20, 2018, 09:34:48 am »

Цитат на: Biso в Април 19, 2018, 11:44:15 pm

Biso: Нуждата от сън може да е поради две причини: тялото се нуждае от много сън защото се опитва да се възстанови; много работа в зоната на съня/ в своето подсъзнание.

Ако не е нито едно от двете - тогава поради слаба енергетика, която може да се проработи чрез ширикопрофилна работа със себе си (физическа активност от рода на гимнастика гермеса или исцеляющий импульс), чистка с АСД2/Тодикамп/чай Лапачо, система СОРС при възможност, здравословно хранене.

Изделие БЖ 2.71 дава допълнително жизнена енергия - може да се изготви самостоятелно.


Radostt: Това чудесно си го разтълкувал. :gooddd, но моля те дай идея за обратния вариант - безсъние от години. Какво ли не пробвах и нищо, като се занижат едни нощи. :help:

И по темата - аз вече имам няколко Пандори и преди седмица си направих и ЛОМ, даже го бях забравила прикрепен към едната, че са ми на различни места, но за сега нямам някакви по-различни усещания. Тези дни ще гледам да си направя още няколко.

« Отговор #7 -: Април 20, 2018, 10:53:01 am »

Biso: Относно нуждата от сън съм превел мнение на Михаил, но и аз съм минал и минавам по същия път от време на време.

Нямам опит с безсъние и ми е трудно да дам някакъв съвет. Още повече, че причините за безсъние са много и различни по своята същност. Това което ми идва на ум е да се опиташ да се договориш със своето подсъзнание да се наспиваш пълноценно и да се събуждаш напълно отпочинала - преди да заспиш се обръщаш към подсъзнанието си и му поръчваш тази нощ да се наспя ...................

Този метод при мен работи и винаги се събуждам по-рано.

ЛОМ е хубаво да го носиш в себе си. На мен лично така ми харесва повече, повече го усещам. За да почувстваш нещо може да си поиграеш с активирано изделие и деактивирано. В спокойна обстановка активираш изделието, слагаш го в джоба и наблюдаваш какво се случва. След това го деактивираш и пак наблюдаваш усещанията си. Също е важно и какви други изделия от БЖ имаш - тяхната работа също се усилва - и с тях можеш да си поиграеш и да видиш как се чувстваш когато са ти на ръцете и с активиран ЛОМ. Също така можеш да опиташ ментално да активираш ЛОМ на пълна мощност, да изчакаш няколко минути и след това да го поставиш на пауза - така няколко пъти и да наблюдаваш усещанията си.

p.s. За безсъние може да опиташ и ТЕС - Въпреки че имам/страдам от безсъние, аз напълно и безрезервно приемам себе си!

Ако не си сигурна за първопричината за безсънието ти, би било хубаво да се опиташ да установиш това. Модул поиск решение и связи или пак чрез подсъзнанието в съня ти да ти се покаже първопричината и мерки за изцеление.

« Отговор #9 -: Април 20, 2018, 11:42:17 pm »

Цитат на: Rosi в Април 20, 2018, 09:35:55 pm

"ЛОМ е хубаво да го носиш в себе си. " -това означава ли, че трябва да се носи заедно с Пандора-Блейк?
Има ли значение, ако ЛОМ и Пандора-Блейк са с различни размери?
Може ли да ламинираме ЛОМ с тиксо?


Biso: ЛОМ е хубаво да го носиш със себе си когато е активиран (за да е активиран трябва да е долепен до Пандора-блек). Можеш да се опиташ да почувстваш разликата когато е с теб и когато е оставен някъде и да прецениш как ти харесва повече.

Размера на ЛОМ и Пандора-блек нямат значение.

Може да ламинираш с ламинатор или с тиксо за дълготрайност.

« Отговор #10 -: Април 21, 2018, 08:06:45 am »

Emo_G: Наблюдавам интересен "страничен ефект" откакто използвам ЛОМ. В голяма степен има усилване на интуицията. Инцидентно се случва дори да усещам/"виждам" непосредственото бъдеще (няколко минути напред).
Сякаш с ЛОМ се изолира страничния шум и се получава по-чист сигнал. Интересно...

П.С. И ЛОМ, и ПБ ползвам самоделки.

« Отговор #11 -: Април 21, 2018, 08:36:13 am »

bofara: При безсъние майндмашина /сесии за сън/ на мен ми помогна много.
Аз имам и Навигатор и Procyon - и конкретно за това, че не обикновено не заспивах и веднага, а след 3-4 часа - Проционът научи /припомни/ на мозъка ми как да заспивам веднага.

« Отговор #13 -: Април 24, 2018, 08:36:15 pm »

Михаил: Человек сам себе - идеальная защита, когда он осознан хотя бы на каплю. Что такое система/матрица ? это по факту набор иллюзий и ложных мотиваций. Сложная матрешка из иллюзий. Начиная от основ мироустройства. Где все подменено дарвинского-энштейновской версией. И тут дело не материалистическом атеизме, нет его, огромные территории все равно вовлечены в религиозные культы, дело в том, что в реальности было другое понимание места разумных существ в мире и в эзотерике/религии соответственно тоже. Опираясь на ложную конструкцию человек уже далее сталкивается с ложными представлениями о своих жизненных целях и вообще ценностях окружающей реальности, и о ложных алгоритмах "настоящих" взаимодействий между другими членами социума.
Кроме внешней информации, присутствует большой поток прямой идущий к каждому, которая становится как-бы внутренней (воспринимается без фильтров) в том числе ее ЛОМ и отключает (позволяет отстроится). Потенциал человека, когда не растерзан ложным вниманием к ложным процессам - огромен. И самодостаточен очень много для чего. Есть правда минус в том, что опыт - это уже часть кокона человека и у кого-то он давлеет над восприятием как "рефлекс" мешая перестроится. Но нарабатывается новый опыт (пусть не сразу взаимодействий, но восприятия), и позволяет принимать другие решения.
Что же касается рефлексии системы, то она довольно тупа - червяк-крючок-подсечка-удержание на поводке. Если фокус не удается несколько раз, человек признается не вкусным (разы надо считать по каждой эгрегориальной структуре отдельно).
Горизонтальные связи или люди жестко системные (а таких сейчас много) будут/могут дергать уже по своим алгоритмам, "удивляясь" потерянному частичному контролю, изменению рисунка своего "корма" и своих взаимодействий чисто системных. Это, естественно, в великом большинстве - чистая рефлексия без осознания происходящего.
По сути при хорошей глубине отстройки - сие пофигу и наоборот создает потенциал к достижению своего.
НО! грамотный и опытный оператор может использовать ЛОМ так, что все перестроения вокруг него происходят мягко-незаметно. И проходят не с дребезгом, но с пользой и для него и для окружающих.

p.s. Ако намеря време ще преведа тези разяснения на Михаил.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:22. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot