QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 16.06.2017, 23:28   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию БЖ Панацея L / Панацея Молодост

БЖ Панацея - самостоятелно изготвяне



Снимката е на БЖ Панацея платена версия - ако се настройте на снимката, може да почувствате известно въздействие.

Най-универсалния класически БЖ. Може да се превключи във всички версии включително и 2.9 (което е всичко в едно). Отличава се с това, че в сравнение с базовия БЖ2.1 (в последствие 2.2 и 2.4), съдържа различен набор програми за възстановяване на човека и неговите способности. БЖ Панацея се явява не само мощна, но и екстремална.
Бих искал да отбележа, че независимо относително мекото въздействие, Панацея може да бъде прекалено силна за много ползватели - 10 пъти премислете, преди да започнете да я използвате. (Има се предвид платената версия. Но и една самоделна гривна или висулка Панацея от черно дърво усилена с бисмут и шунгит, зареждана с кадри от pana2, се получава мощно изделие.)

За разлика от останалите БЖ1.0, 3.0, 2.1 и т.н., тук ние имаме силен тласък към многостранни изменения в нас. Този тласък при определена сила може да бъде необратим. В смисъл, че БЖ от другите версии може да се свалят от ръката и въздействието им да се прекрати. Причина за възникване на нежелание от понататъшно използване на Панацея може да бъде нежелание да се променяте, към което ще ви бута активираното от БЖ подсъзнание.

Трябва да се помни, че изделието не може да желае каквито и да било промени във вас, или да ви бута в някаква посока. Това може да желаете САМО ВИЕ, но да се страхувате да си го признаете. Тоест дълбоко да сте погребали желанието да се развивате.

Самоделната версия на Панацея може да даде такъв резултат при значително по-дълго използване, поради по-слабо проявените детайли.

За много хора първото запознаване с Панацея може да бъде съпроводено с сънуването на кошмари, но обикновенно този етап преминава бързо. Остава яркоста на сънищата но негативните сценарии в тях се проработват и в последствие остават нормалните сънища.
Сънищата при използване на Панацея е един мощен механизъм за възстановяване на човека и за управление на реалността.

Панацея тренира в ползвателя качеството човек-Творец, възстановява неговите способности да се намира в състояние 3.0 (състояние Творец).

БЖ Панацея има променена (подобрена) базова програма КО (клетъчен облак), което позволи да се създадат много вторични изделия, които може да се приемат като запис на програма на носител.

За ползвателите е интересно това, че парченце КО може да бъде ментално отделено от по-голямото КО и да му бъде зададена програма, един вид прост разум – правиш това, това и това. При това има огромна разлика в сравнение с проста мисълформа от всякакво естество, понеже КО хармонично се поддържа от природата, като жив организъм и получава първично подхранване от самата природа. Също така КО Панацея се образува на всеки предмет чрез нанасяне/изписване на матрица с фулмастер или нанесена ментално. По този начин може да почиствате различни обекти и места от ментални и ефирни замърсявания. Може да се използва и Генератор за изобржения за нанасяне на матрица Панацея върху изображения на предмети, обекти, територия, хора и т.н.. Или да съсдадете на основа монолитна конструкция (сграда) от еднороден материал лични „места на сила”, които ще носят полза на всички останали.

Матрица Панацея L

АИТ
ВЮО
ОНЯ


Цифрова матрица Панацея L, предава в по-голяма степен свойствата на Панацея в сравнение с матрицата от букви.
4,1,4,2,4,3,2,4,1,3,2,4,1,3,1,1,2,1,1,3,1,1,2,3,2, 4,3,3,4,4,4,1,2,1,3,3,4,2,2,4

Внимание: [u]Матрицата се нанася само върху предмети. Да не се нанася върху човек или животно.

Видео Панацея: https://www.youtube.com/watch?v=H5yWcC8HHUI

Множество фрагменти от видео Панацея, събрани в един файл за самостоятелно изготвяне на БЖ Панацея L: https://s26.postimg.org/8l6wgvwzt/panacea_50.png

Използвайки кадри от видео Панацея, се получава по-силна самоделна Панацея L в сравнение с използване на матрица.

Начин на изготвяне БЖ Панацея L

1. Изписваме матрицата на всяко звено на гривната. Оставяме гривната за поне няколко часа и след това може да я ползваме. Матрицата ще се изтрие с времето, но това няма никакво значение.
2. Принтираме на цветен лазерен принтер или на цветен мастиленоструен принтер файла с кадри от видеото. Омотваме плътно гривната с принтираното изображение към гривната. След това хубаво омотаваме с алуминиево фолио 2-3 слоя и оставяме за минимум няколко часа. Оптимално за 48 часа. Би било полезно гривната да се зарежда 3-4 денонощия – ако се наложи гривната да пропусне повече енергия през себе си, гривна зареждана дълго време ще се справи по-добре с тази задача.
3. Сваляме си видеото на компютър с LCD монитор, лаптоп или таблет. Поставяме върху екрана гривната и пускаме видеото да върви 48 часа и даваме задание на Пандора-блек да създаде аномално постранство за оптимално зреждане на гривната. Оставяме Пандора-блек до монитора.

За предпочитане е вариант 3, но и вариант 2 дава отлични резултати.


Панацея Молодост

Матрица за Панацея Молодост

SAL
GAU
OUX


Внимание: Матрицата се нанася само върху предмети. Да не се нанася върху човек или животно.

Може да се зареди гривна или някакъв предмет, който да се носи в джоба или висулка. Може и на лист хартия. Да се редува носене в/на лява и дясна част на тялото. Може и две матрици на листче под стелките.

Видео Панацея Молодост тук.

Видеото да се гледа сутрин след ставане поне за 60 секунди и вечер преди лягане цялото. Не е задължително да сте вперили поглед в екрана - може да работите на компютъра и като фон да върви Панацея Молодост.

Последний раз редактировалось Бисо; 13.11.2017 в 11:05.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.06.2017, 23:36   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: БЖ Панацея L / Панацея Молодост

Допълнение

За изготвяне на усилени самоделни гривни Панацея може да се използват тези гривни: http://www.energy-armor.com/

Внимание - Гривни Energy Armor не се препоръчва да се носят ако не са заредени на Панацея или АМБ. Ако не са заредени трябва да се носят едновременно с гривна Панацея.


Отговор #86 -: Януари 13, 2013, 01:20:46 am

emo_G: Искам да изкажа специална благодарност към bofara за клипчето "молодост" - направо е невероятно! Не съм предполагал, че някога пак ще се чувствам по същия начин! По-точно : както когато бях на 19 - изпълнен с енергия и с една такава наивна увереност в себе си, от типа на "целият свят чака само да го превзема" ;D Говоря само за усещания и емоционално състояние, на физическо ниво не съм забелязал кой знае какви промени по външния вид, пък и няма много накъде - в момента съм на 24години :angel: Като промяна на физическо ниво мога да отбележа повишената издръжливост на натоварвания: покрай празниците реших да поизгоря малко калории с тичане и за мое голямо учудване, без проблеми си бягах по около половин час, предвид, че бях качил няколко килца и далеч не спортувам редовно. За сравнение - когато не съм във форма и не спортувам редовно, както и е в момента, "увяхвам" при бягане някъде след 15-тина минути.

Самото клипче го използвам с известно непостоянство, но редовно вече около месец. В началото си го гледах както е препоръчано сутрин и вечер. В момента си го пускам в намалено по размер прозорче на плеъра в единия ъгъл, докато стоя повече време пред компютъра. Понякога се получава, че го гледам с часове - върви си кротичко в ъгълчето и само си го възприемам с периферното зрение.

От няколко месеца правя редовно упражненията "петимата тибетци". Наскоро започнах преди началото на упражненията да си активирам модулите "канал енергия" и "разширение на канала" и двата с модул "усилител". Интересното е, че след упражнения с прилагането на тези модули, по горната част на тялото започвам да усещам иглички като от статично електричество, само че доста по-силни, преминаващи в дразнещо до сърбеж усещане. Горе/долу съвпадат с местата, с които имам известни здравословни проблеми, но усещането не се ограничава само до тях.

Продължавам да си нося гривните постоянно, увеличих и числото им, но още не мога да се реша да премина към версия 3.0.


Отговор #87 -: Януари 14, 2013, 01:48:43 pm

bofara: Поздравления. Игличките - това е полезно. Можеш да гледаш и други филмчета - например 2.1 или Панацея. Михаил беше писал, че е достатъчно плейърът да проиграва филмчето в обхвата на аурата ти един вид /не се изразявам точно, но си представи че имаш очи на друго място по тялото и гледаш филмчето с тях/. Опенмеджик се отваря нормално.

Отговор #202 -: Ноември 13, 2013, 02:09:18 am

emo_G: Как да си копираме върху вода свойствата на определен обект

Обектът може да бъде напълно произволен – лекарство, витамини, хранителна добавка, билки, структурирана по специален начин вода и т.н. докъдето Ви стига въображението.

Ефектът зависи от личната сила на иницииралия процеса, ни при всички случаи резултат има, просто с различна големина. При всички случаи е добър начин за тренировка на собствените способности. Подобен ефект може да се постигне и с модул "Копир свойств в структуре”, но той изисква продължително концентриране на вниманието върху това, което се копира.


Действаме по следната методика:

1 Избираме си съд, с помощта на който ще копираме свойства върху водата. Формата и материалът не са от особено значение. Може би масата на обекта има най-голямо значение, но това не са съществени фактори. Вместимостта също е по избор.

2 Надпиваме предмета с матрици Панацея от всички възможни страни. Големината и гъстотата на матриците са по собствена преценка.

3 Правим снимка на надписания съд с устройство, от което можем да качим снимката на компютър.

4 Набавяме си снмка на обекта, чиито свойства ща копираме. За целта отново използваме устройство за снимане или интернет-търсачка.

5 Съставяме колаж/монтаж от снимките на съда и на обекта за копиране. За целта използваме произволна програма за редактиране на изображения.

6 Върху получения колаж налагаме изображенията и матриците на Панацея с Генератора на изображения. От раздела на Панацея избираме горните 3 квадратчета (без панацея-молодост).

7 Правим си word-текстов документ и вмъкваме вътре изображението на колажа с наложените матрици. В документа записваме командата към матрицата на Панацея да копира свойствата на необходимия ни обект върху водата в съда на снимката. В началото и края на текстовия документ сме записали буквената и цифровата П-матрици.

Това е пример как се получва текстовия документ с изображението.

8 За „записването” на Панацея върху съда са нужни поне 4 часа, така че е добре да го оставим на страна за известно време, преди да започнем да го използваме. Когато напълним съда с вода, допълнително даваме команда на самия предмет и на КО (клетъчен облак) да копира желаните от нас свойства на водата. Желаелно е тази ментална команда да се дава всеки път.

9 Изчакваме поне 4 часа за копиране върху водата и след това можем да я използваме за целите, които сме предвидили.


ПС Докато се опитвах да напиша тази публикация, браузерът ми крашна. След рестартирането на браузера продължих да пиша, но ми се рестартира компютъра. Когато се включи отново, реших първо да си напиша нещата в word-документ и тогава да ги публикувам, но и word-a ми крашна. :020: Някъде по време на проблемите с техниката и една кукумявка се появи около дома ми и издаваше нептиятните си крясъци. Изведнъж се сетих за модул „зеркало” (огледало), активирах го заедно с "охрана техники" и "стабилизатор" и продължих да си пиша, като за всеки случай през 2-3 изречения натисках бутончето “save”. Нямах повече неприятни изненади. :konche


Отговор #204 -: Ноември 13, 2013, 01:07:38 pm

bofara: Хехехе, аз вече за н-ти път пиша отговор на Бисо. И понеже сега се настроих наистина да се публикува - можеш да ползваш гривната така както си е, без допълнителна 'обработка'.
А по методиката на emo_G си копирайте свойствата на някой много сериозен специалист от вашата професия, не е изключено да останете /а и не само вие, но и висшестоящите над вас/ много приятно изненадани .... от себе си.. след известно време.


Отговор #205 -: Ноември 13, 2013, 02:30:09 pm

Цитат на: bofara в Ноември 13, 2013, 01:07:38 pm
А по методиката на emo_G си копирайте свойствата на някой много сериозен специалист от вашата професия...

emo_G: Това лято се бях амбицирал да усвоя правилно техниките на плуване и по горната методика се настроих на един олимпийски шампион. Резултатът беше доста добър в сравнение с това, което можех преди настройката, но е мноооого далеч от олимпийски постижения. Може би е необходимо и повече време... моите наблюдения са за около 2 месеца. Но все пак някакъв ефект имаше още през първата седмица.


Отговор #206 -: Ноември 13, 2013, 02:50:45 pm

bofara: Два месеца е добър срок. А след година-две /ако се остави 'просто така' - тази 'програма' продължава да си работи върху тънкоматериалните тела, но за въплъщението на желаните качества е добре да се 'работи' и във физическия свят, т.е. да се вършат необходимите дейстия, да се решават нужните задачи и т.н./..

Отговор #252 -: Януари 07, 2014, 09:59:58 pm

Biso: Здравейте,

Тези дни правих поредната гривна от черно дърво, но ще я носи близък роднина.

На три пъти сядах да довършвам гривната, докато стане готова и трите пъти ме заболяваше главата доста силно. Както четох, увеличава се полето ми на отговорност.

Днес се захванах да сложа Бисмут ( метал, не оксид ) на една от моите гривни Панацея. Сложих на всяко звено по 2-3 много малки парченца, и по 2-3 много малки разтопени предварително парченца Бисмут. Разтопения Бисмут има различни свойства от неразтопения. Също така полето на действие е 2-3 пъти по-голямо, около 15 см.. Разтопения Бисмут има по-меко въздействие, а неразтопения има по-твърдо въздействие. При събирането на двата вида Бисмут заедно, се получава симбиоза и взаимно си усилват най-добрите качества. Тоест получава се голяма област на въздействие, повишена мошност и спектър на въздействие на Бисмута. А иначе Бисмута усилва работата на Панацея в каквато и форма да се използва. И едно уточнение, много на брои малки парченца Бисмут имат в пъти по-голямо влияние, и по сила и по обем отколкото едно по-голямо парче. И докато се занимавах с това, отново ме заболя главата.

Тези дни очаквам да пристигне и Шунгит, който също в малки количества ще поставя на всяко звено от гривната. Шунгита оказва здравословно влияние върху човешкия организъм. Използва се за пречистване и обеззаразяване на вода, притежава бактерицидни свойства. Вода, протичаща през пластове Шунгит придобива лечебни свойства. Също така осигурява защита срещо вредни излъчвания от различен произход.

Шунгита и Бисмута трябва да се поставят отделно, в отделни дупки от вътрешната страна на звената на гривната.

Предполагам комбинацията от Шунгит и Бисмут, освен усилване работата на Панацея, има конкретно въздействие, но за това допълнително ще търся информация.

Мисля, че Шунгит и Бисмут могат да се добават на всички БЖ за постигане на същите цели, както при Панацея.

Поздрави.


Отговор #253 -: Януари 08, 2014, 07:00:38 am

bofara: Доколкото помня само бисмут се слагаше на 3.0, а на П се препоръчваше комбинацията между бисмут и шунгит.


Отговор #256 -: Януари 09, 2014, 11:40:27 am

Biso: bofara, благодаря ти за напомнянето!

Тези дни доста модули пусках на дъщеря ми, понеже е болна.

Но реших да започна с ментално превключване на Панацея във версия 2.1, 2.5, 2.6, 2.7 и 2.8 и обратно в Панацея. По един ден за всяка от отделните версии. Искам да видя, кякво ще е усещането при всяка отделна версия, ако го усетя разбира се.

Но самото превключване в 2.1 го усетих, имам предвид гривната се усеща все едно е чисто нова и сега я слагам на ръката си. Усеща се слабо мравучкане и слаби бодежи, както от електричество. Даже имам наченки и на слабо и по особено главоболие малко след превключването.


Отговор #365 -: Юни 07, 2014, 07:37:15 am

proly: Моята бутилка е стъклена, цялата изписана със Панацея лаит. Наливам водата и поставям задача да копира Т1 на водата.
Пия от нея вода вече 2 години, като почиствам бутиката регулярно. Такива мириси на желязо не съм имала


Отговор #366 -: Юни 07, 2014, 08:04:53 am

emo_G: Зависи и от материала на бутилката, и от качеството на водата, която е сипана вътре. Ако сипваш от чешмата е нормално да има колебания във вкуса и мириса.

Вчера си обработих едно мазило през генератора на изображения с Панацея и П-молодост.
Можете да си заредите с Панацея/П-молодост/1.0L крем за лице или мазило за травми/контузии. Ефектите са интересни

Отговор #379 -: Юни 24, 2014, 10:17:28 pm

Biso: Преди известно време си направих голям медалион от Абанос и го заредих на Панацея. Размери 4,5х5,5х1 см., тегло около 25 гр..

Преди няколко дена реших да го усиля с Бисмут и Шунгит и отново да го заредя на Панацея. Бях чел, че бисмута и шунгита се слагат от страната, която е към тялото ( може това да се е отнасяло само за гривни ). Но аз ги сложих вътре в медальона и сега няма значение, коя страна е обърната към тялото.

Явно съм попрекалил с количеството Бисмут и Шунгит, защото след първото слагането, буквално за 15 минути ми прилоша и започна да ми се повдига! Трябваше да свала медалиона, защото претоварването беше прекалено силно!

Не бях сигурен да ли голямото количество Бисмут и Шунгит, вместо полза няма да причинят сериозна вреда.

Преди да предприема каквото и да било, реших да питам в руския форум. Беше ми отговорено, че по-голямо количество не е вредно стига да издържам претоварването.

След още две-три слагания на медалиона за по 15-20 минути, претоварването постепенно премина. Сега вече го нося постоянно.

Смятам, че вложеното количество Шунгит е около 0,03-0,05 гр.. Вложеното количеството Бисмут е около 0,07-0,1 гр..

Поздрави.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.07.2017, 21:27   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: БЖ Панацея L / Панацея Молодост

Взимате лист хартия и изписвате на ръка или принтирате множество матрици на Панацея. Или принтирате на цветен принтер този файл за самостоятелно изготвяне на БЖ Панацея L: https://s26.postimg.org/8l6wgvwzt/panacea_50.png

Полученото изображение или разпечатка може да се ламинира за дълготрайност.

След това ментално указвате, че на тази матрица Панацея копирате програма Панацея храна от Сабанд. След това върху готовото изделие поставяте храна, която искате да обработите за около един час. След обработката храната е с променени качества, променен вкус, до някаква степен пречистена.

Опитайте и споделете какви резултати получавате.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.07.2017, 22:54   #4
proly
Пользователь
 
Регистрация: 21.01.2015
Адрес: Разград, България
Сообщений: 24
По умолчанию Re: БЖ Панацея L / Панацея Молодост

Преди много време си бях направила дъска за рязане на хляб със залепена "панацея-пища", лакирах я, но не може да се реже на нея. Поставях плодове върху нея. Благодаря за припомнянето
proly вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.11.2019, 21:44   #5
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: БЖ Панацея L / Панацея Молодост

В Панацея има общооздравителен режим MWO - създава въздействие като мултивълнов осцилатор на Г.Лаховски. При активиране на този режим, ефекта не е локален както от прибора на Лаховски, а по цялото тяло.

Генератор Лаховского - лечение волнами
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:56. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot