QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.06.2017, 11:06   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Аудио дискове А. Патрушев

emo_G: Едно подаръче от мен - торент с дисковете на А. Патрушев:

http://dox.bg/files/dw?a=cf00d3ed60
http://www.4shared.com/file/zeKUgH-G...gt4085671.html
В линковете е торент-файла - само сваляте и пускате през торент-клиента.

Накратко: дисковете представляват звуци от природата и космоса с наложена специална целителска музика. Звуците са обработени със специален звуков процесор за настройка на организма към собствената честота на земната йоносфера, която се колебае с определени честоти (честотите на Шуман) под въздействието на слънчевия вятър. Също така способстват синхронизацията на биоелектрическата активност на мозъчните полукълба. Целителската музика, наложена на звуците от природата, съдържа модулирани звуци с висока честота, плюс точно подбрани бинаурални ритми, способстващи навлизането в особени медитативни състояия, в които протича самоизцеление на човешкия организъм.
Музикалният материал е построен на основата на фрактална математика и златното сечение, което препятства физическото привикване. В резултат програмата не само способства самовъзстановяването на организма от различни недъзи, но и хармонизира енергетиката, обезпечава оптимален енергиен баланс, а също така тренира и стимулира мозъка за високопродуктивна работа.

Разработчиците на технологията БЖ препоръчват да се съчетава носенето на гривните с прослушването на съответните дискове, а и не са малко положителните мнения от руския форум за съчетаването на двете технологии. Препоръчва се да се започне с "Исцеление по Волшебной реке" за 21 дни с поне по 1 прослушване на ден. По-старшите версии на БЖ 3.0 и Панацея много добре се съчетават с диска "Звездный странник".

От сайта ............. можете да си закупите оригиналните дискове, както и да прочетете по-подробна информация за всеки диск и начините на приложение, която естествено е на руски (същата информация я има в текстовите файлове в папката на всеки диск от торента, отново на руски).

p.s. Препоръката е да се закупят оригинални дискове на А. Патрушев - цената е в рамките на 6 до 15 евро за един диск. Може да се закупият в електронен вариант тук

bofara - Занимавам се повече от година с тези дискове. Още не съм стигнал до тета-състоянията /само малко 'Пътешествия по вътрешните светове'/. Много съм доволен. Добре е тези лосслесс формати /ако се слушат на мпр-плейър, който не ги възприема/ предварително да се трансформират в .wav - формат /с най-високото качество/, за възможно най-малки загуби на ефектите върху мозъка и съзнанието, а оттам и на целия организъм. Един съвет: на компютър /даже и на лаптоп/ няма да има желания ефект в повечето случаи, защото звуковите карти на повечето компютри не покриват изискванията за предаване на целия диапазон на звучене на тези дискове.
Схемите за слушане /препоръчително са 21-21-21 или 15-15-15, т.е. 21 слушаш даден диск, 21 почиваш, 21 слушаш, 21 почиваш, 21 отново слушаш - край мозъкът вече има пълна адаптация, т.е. ако си с занимавал правилно можеш вече само със съзнанието си да 'извикаш' и задържиш тези състояния на съзнанието.
На ден могат да се слушат не повече от 3 диска /има си правила, които е добре да се прочетат!!!/, има препоръки за част от деня, кога е най-подходящо за занимание с даден диск, също така за адаптацията на мозъка, необходимостта от пиене на вода преди и след практиката с дисковете, за да може мозъкът значително по-лесно да създаде в себе си необходимите структури.. Както и страничните ефекти, които понякога се появяват при нетрениран организъм /или пък с определени натоварвания - примерно липса на сън и т.н./. Добре е да се прочете информацията и във форума, не само от рекламата им.
Много са полезни тези дискове, ако човек се занимава грамотно и правилно.

Последний раз редактировалось Бисо; 17.06.2017 в 11:44.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.06.2017, 14:20   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Аудио дискове А. Патрушев

Отговор #34 -: Април 08, 2017, 11:05:15 am

bofara: ....... ползвам и "Интеграция" от диска "Ултьтрамозг" на Андрей Патрушев /ако трябва да бъда по-точен Интеграция от програмата Киночтение, но тук малко хора знаят за нея/. Става дума за това, че много хора влизайки във Вашия ЛС, създават определени резонанси, а оттам се разопакова огромно количество информация, което количество обаче зависи от капацитета на Вашето състояние на съзнанието сега. Та Интеграция способства за такива работи, да се интегрират в паметта. ........
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.08.2017, 21:27   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Аудио дискове А. Патрушев

Пътеводител за аудио дисковете на А. Патрушев.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.09.2017, 15:28   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Аудио дискове А. Патрушев

Отговор #4 -: Септември 11, 2017, 03:43:20 pm

А. Патрушев има една много хубава формулировка за работа с Проводник. Също така тази формулировка може да се използва като задачка към подсъзнанието и безсъзнателната ни мъдрост преди лягане. Формулировката гласи следното:

Аз се обръщам към моето подсъзнание и го моля да избере тази част от мен, която най-много в настоящия момент се нуждае от промяна (работи неефективно, ограничава ме в избора ми, причинява ми болка и страдания) и да й помогне да се промени по най-добрия за мен начин. Или на кратко: Аз се доверявам на своята безсъзнателна мъдрост да промени това, което е остаряло, работи неефективно и носи болка и страдания на мен и моите близки.

Оригиналния текст на формулировката на А. Патрушев: Я, например, когда работаю с Проводником (я делаю это регулярно раз в три месяца), то обращаюсь к своему подсознанию и прошу выбрать какую-то часть меня, которая больше всего, в настоящий момент, нуждается в изменениях (пока работает не эффективно, ограничена в выборах, доставляет мне боль и страдания), и помочь ей измениться самым наилучшим для меня образом. Этим я признаю наличие у себя глубокой Божественной мудрости, которой я отдаю право вести себя по жизни. Или кратко: "я доверяю своей глубинной мудрости изменить то, что устарело, работает не эффективно и приносит боль и страдания мне и моим близким".
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2018, 15:42   #5
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Аудио дискове А. Патрушев

« Отговор #5 -: Май 16, 2018, 07:26:42 pm »

А. Патрушев: преди заспиване - Тази нощ моите сънища стават причина за ...............

(«Этой ночью мои сны являются причиной…»)

p.s. В зависимост от поставените задачи е възможно по време на съня да излезе на повърхността опит от минали прераждания и да успеете да свършите работа, за която не сте подозирали че сте способни. Възможно е да не спите много добре.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:40. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot