QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 16.06.2017, 23:14   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Генератор за изображения

За инсталиране на генератор за изображения на вашия компютър тук

Файла се съхранява в посочена от вас папка и след това инсталирате програмата на компютъра си. След инсталиране на програмата, на дял С на ващия компютър ще имате папка QuantumMagic. В тази папка ще намерите две други папки input и output. В папка input поставяте изображенията, които искате да обработите. След обработване на изображенията, в папка output ще намерите готовите изображения. Готовите изображения може да се съхраняват известно време и след това да се изтрият от компютъра за да не заемат място на твърдия диск. В Настройки можете да зададете различни параметри за работата на програмата: колко ресурс на процесора да консумира, каква да бъде прозрачността на наложеното изображение и др.. След промяна на настрийките, трябва да съхраните новите настройки.

За използване на онлайн версия на генератор за изображения тук

Генератора за изображения ви позволява да заредите предмети ( гривни, колани, дрехи, стъклени шишета, згради и др. ) с желаната версия на БЖ. Но предмет зареден чрез генератора ще работи значително по-слабо в сравнение с предмет, зареден по описания начин за конкретната версия.

Чрез генератора може да се обработват хора и територии. Но да не се налага образ на ПК върху човек, без неговото знание и съгласие - това може да предизвика психологически срив и депресия в периода на адаптация! Във всеки случай работата с ПК означава, че вие сте готови да се ровите в себе си и да извадите на повърхността различни аспекти на вашата личност, не всеки от които може да ви зарадва. В тази връзка моля да се запознаете с обсъжданията за Пандора-блек.

Чрез опцията Спец. средтво можете да почистите предмети, помещения, територия или човек на енергийно ниво. Да се има предвид, че върху конкретен човек може да е извършено енергийно въздействие, което тази опция няма да може да изчисти.

Допълнително ще дам информация за използването на останалите опции.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.06.2017, 23:21   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Генератор за изображения

bofara - В тази връзка като информация - от един ползвател в руския форум е изработена програмка за налагане на различни изображения /с опция за различна степен на прозрачност/ от БЖ-технологиите върху други изображения (снимки на хора и предмети). Получава се един вид линк към самия реален обект. Става лесно и бързо. Аз правя така с дрехите и обувките си /примерно/. Варианти много. Има и други технологии - 'колесо', 'волчок' и др., но наистина нямам възможност да напиша всичко, особено напоследък. Който се интересува сериозно, мисля, че информацията на руски е много..

Тук: http://openmagic.org/ph/showthread.php?t=162

И тук: http://support.quantummagic.org/showthread.php?t=73


Отговор #99 -: Юни 06, 2013, 06:08:42 pm

До bofara

Здравейте.

Относно програмата за налагане на различни изображения, можем ли да приемем, че метода е равносилен на процеса за създаване на Браслет Жизни чрез използване на аудио файловете?

Предполагам разстоянието не е от значение при налагане на изображения? Имам в предвид следното: изпращат ми ог Германия по e-majl или skype снимка на предмет и с програмката налагам изображение в/у изпратената снимка, но снимката с наложения образ остава при мен. Или е необходимо да върна обратно снимката с наложения образ на изпращача, за да има максимален ефект?

Можем ли да използваме тази програма за налагане на матрици ( предполагам програмата прави точно това ) върху снимка на човек?

Когато един предмет е зареден било с аудиофайлове или с програмата, след това може ли заредената информация да бъде изтрита? Може би с първия аудиофайл?

Когато имаме наложено изображение в/у снимка, как може да бъде прекратено действието на наложения образ?

Снимката с наложеното изображение трябва ли да се принтира или може да остане в компютъра някъде по папките?

Предполагам степента на прозрачност на налаганото изображение има чисто визуален ефект и не влияе на крайния резултат?

Много въпроси станаха и благодаря предварително за отговорите.

Поздрави.


Отговор #100 -: Юни 07, 2013, 07:39:33 am

bofara: Ето един кратък превод на съобщение от създателя на тези технологии:
Цитат

Посредством снимката матрицата инициира работата на панацея пряко на обекта /"заобикаляйки" снимката/. Това означава, че не се работи посредством линк-връзка, а се инициира активиране на панацея в тази точка на света.


оригиналното съобщение:
Цитат

Через фото матрица инициирует работу панацеи напрямую на куче (минуя фото). Т.е. идет не работа через линк, а инициирование процесса активации панацеи в этой точке мир.



Естествено, че е по-добре да се "зареди" посредством аудиофайловете /ако става въпрос за БЖ1.0 версия/. Разстоянието не е от значение, не е необходимо да се връща или принтира снимката. Достатъчно е да остане в компютъра.
Може да се налага на различни обекти, в това число и биообекти, но, моето лично мнение е, че трябва да се обясни на хората за какво става дума или най-малкото да им се даде повече информация и линкове към първоизточниците - там е описвано много подробно.
Когато имаме "зареден" /т.е. с наложени качества на БЖ/ предмет - тези качества не може да бъдат изтрити. Затова съветвам да се внимава. На изображение върху снимка - не съм уверен, че може да се прекрати действието. Най-добре е да питаш в руския сайт ако е много важно.
Степента на прозразчност, дококото ми е известно е направена за по-голяма дискретност, примерно ако си качиш "Еталон" върху някаква снимка и го сложиш на десктопа на компютъра на работното си място да не предизвиква интерес и обяснения какво е това, ама защо ти е и т.н.


Отговор #101 -: Юни 07, 2013, 02:54:49 pm

На изображение върху снимка - не съм уверен, че може да се прекрати действието.
..............................
Можно удалять, носитель же не винчестер и не флеш-карта. С другой стороны, может быть удобно зацепить сознанием команду на сброс/отключение при удалении файла, например, если есть такая потребность.
..............................
Могат да бъдат отстранени, преносителя не е на твърдия диск и флаш-памет. От друга страна, може да бъде удобно да се даде на съзнанието команда за нулиране / изключване, когато изтриете даден файл, например, ако има такава необходимост.


Отговор #102 -: Юни 07, 2013, 05:37:10 pm

bofara: Благодаря, имах известни подозрения, че може посредством изразяване на намерение да се премахне, но прецених, че като не съм сигурен изцяло по-добре да не казвам. Но ето, че се намери, така да се каже, решение на въпроса.


Отговор #220 -: Декември 11, 2013, 07:02:26 am

bofara: Лени, правил съм досега гривна на един познат дистанционно, т.е. само по снимка на гривната съм я 'зареждал' като БЖ. Мога да ти направя такава гривна, ако искаш ми прати като ЛС снимка на някоя твоя гривна, желателно чиста, без никакви процедури и магии преди това върху нея. Ако искаш ще направя такава гривна и като я поносиш малко ще пуснеш някой и друг модул, за да видим ефекта. Естествено, ще помагам. Такъв тип зареждане /по снимка/ е по-мек, т.е. действието на гривната не е ЧАК толкова осезаемо, но въпреки това работи и моят познат е много доволен, даже я е носил на сензитив да провери, онзи е потвърдил.
----------

Biso: И моя гривна Панацея от черно дърво е попадала при екстрасенс, и той при докосване на гривната си дръпнал рязко ръката и възкликнал: - Ох, опари ме!


Nichy:Здравейте ,
някъде бях мернала метод за пренасяне на желани качества, дали не беше свързано с генератора на изображения?
Може и да бъркам, май беше нещо с наслагване на снимки.
На кратко искам да усвоя умения, които ще ми трябват в работата. Чета книжки по темата, но предвид, че винаги съм била леко стеснителна, а уменията имат мнго общо с воденето на преговори, ще ми е много от помощ ако някой даде идея как да си помогна.

Biso: Здравей,

Правилно си мернала. Вчера го преместих в темата за Панацея и Вода Т1. Темата за Панацея - Отговор #4 -: Май 24, 2017, 04:36:21 pm

За работа със стеснителност препоръчвам метода ТЕС ( техника за емоционална свобода ) - писали сме за него в темата за Книги полезна литература. Чрез ТЕС въпроса може да бъде проработен в няколко направления: Въпреки, че съм стеснителна......., Въпреки, че не се чувствам удобно пред публика.........., Въпреки, че не умея да се изказвам пред публика.............., Въпреки, че не умея да водя преговори.............., и каквото още се сетиш. Но ще трябва да използваш протокола за проработване на вредни навици според мен. На лично съобщение мога да ти разкажа за този протокол.

Можеш да копираш върху себе си качества на човек, който умее да води преговори, и човек, които е добър оратор, лектор.

Може да използваш и модул проводник към опит за конкретни качества на хората, които са писали книгите, които четеш. Модула може да се активира ежедневно за някакъв период от време. Може да опиташ и преди сън да поръчаш на подсъзнанието ти да използва този модул и по време на съня да копира/усвои тези качества върху теб, също за някакъв период от време.

Можеш да проработиш въпроса със стеснителността и чрез диска Проводник на А. Патрушев. Но това ще отнеме време - по схемата 15 дена слушаш, 15 дена почиваш, пак 15 дена слушаш, пак 15 дена почиваш и последно 15 дена слушаш. Протокола на ТЕС ( Matrix Reimprinting using EFT - БЛАГОДАРНОСТИ на bofara за тази книга. Книгата е издадена и на български език. ) за промяна на вреден навик, поведение и пристрастяване също отнема време. Но няма как да станеш нов човек за един ден!

Аз бих използвал няколко метода едновременно: ТЕС, диск Проводник и чрез генератора за изображения. Или в почивките на диск Проводник да работя с ТЕС - или в почивките на ТЕС да работя с Проводник.

p.s. При работата с диск Проводник също трябва да се поставя грамотно формулирана желаната цел преди всяко прослушване.


Отговор #224 -: Декември 14, 2013, 09:38:17 pm

bofara: Още един аспект - свръхелементарно е да си наложи човек ПК върху собствената си снимка посредством генератора. Аз лично работя на този принцип с територии.....

------------

Внимание: Да не се налага чрез генератора за изображения ПК на друг човек. Това може да предизвика депресия и психологически срив в периода на адаптация.

Внимание
: Препоръчително е да използвате ПК само след минимум няколко месеца използване на гривна Панацея. При използване на ПК е възможно да възникне проработване на личностни/психологически проблеми, както при изполването на Пандора. В тази връзка моля да прочетете темата за Пандора-блек.

p.s. Когато работите с генератора за изображения и налагате примерно Панацея на някакъв предмет/човек/сграда/територия, хубаво е по време на самия процес на налагане на Панацея, на екрана да гледате снимката на въпросния предмет и ментално да проговаряте, че налагате Панацея на предмета. Същото се отнася и когато работите върху самите вас с генератора за изображения. Този процес е малко изморителен, но крайния резултат е по-добър. Работейки по този начин се тренирате и с времето ще ви бъде все по-лесно.


Nichy: Бисо, последвах съветите ти.- генератор, ТЕС и Проводник.Да ти кажа изненадана съм от поведението си, не знам стана, но съм доста спокойна в първите си стъпки към преговорите. Та даже успявам да съм учтиво нахална или възпитано настоятелна .
Много благодаря за съветите, ама много.

Този форум промени живота ми .


Biso: Чудесно е, че само за няколко дена имаш резултат! Но не спирай дотук! Работи още за да затвърдиш постигнатото.

p.s. За преговори може да ти бъде полезно БЖ 3.0 или 2.61. С 2.61 може да ти е по-лесно. Опитай и виж какво ще се получи. Но с 2.61 внимателно с "учтиво нахална или възпитано настоятелна"!

Последний раз редактировалось Бисо; 17.06.2017 в 17:00.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.09.2017, 01:56   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Генератор за изображения

« Отговор #9 -: Днес в 12:51:10 am »
taurus ........... - имам подозрения, че в апартамента не са ОК нещата и сякаш не ми върви.

Biso: В апартамента нещата може да не са ОК по много причини. Най-лесното, което можеш да направиш е да снимаш всички стени, тавани, подове, мебели и да ги обработиш с генератора за изображения със спец. чистка за изчистване. След това обработваш всички снимки с Панацея и да дадеш команда на Панацея да хармонизира пространството на апартамента и да създаде оптимални условия за преживяване. Пандора-блек също може да се използва за изчистване и за екраниране на апартамента от вредни въздействия. Може да се изчисти целия блок и околното пространство. Ако апартамента се намира в близост до болница, психиатрия, гробища - това също оказва допълнително негативно влияние. Всички тези места се обработват с генератора за изображения - чистене и Панацея. Това може да се прави многократно и сравнително редовно за усилване на ефекта.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.09.2017, 09:56   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Генератор за изображения

« Отговор #11 -: Септември 05, 2017, 01:28:17 pm »

Цитат на: Rosi в Септември 05, 2017, 09:35:34 am

Относно генератора съм се питала, можем ли да нанесем чистка например, върху вече обработено изображение?


Biso: Може би трябва да уточним как протича самия процес на обработване на обекти чрез генератора. Снимката се явява един вид линк/връзка, ако щеш адрес към самия обект. Когато обработваме снимката на даден обект, ние реално обработваме самия обект от разстояние. Това е процес, който се извършва от нашето съзнание - все едно ментално изписваме матрицата на Панацея върху предмет/обект, който е на разстояние (самото разстояние няма никакво значение). Поради тази причина, когато обработваме много обекти последователно, това предизвиква определено натоварване, което може да се почувства като преумора, леко главоболие, тежест в главата, леко замайване и др.. Но това натоварване е полезно, защото ни тренира и с времето нашите възможности за подобна работа и въздействие нарастват.

Когато се обработват обекти чрез генератора за изображения е хубаво по време на обработването, на екрана да стои снимката, която се обработва в момента и ние малко или много да сме се съсредоточили върху нея. Ако на снимката имаме група хора или група сгради, може да насочим нашето въздействие само към определен човек или зграда, без да засягаме останалите - просто държим във фокуса на вниманието си конкретния човек или сграда.

Ние не "нанасяме чистка", а нашето съзнание стартира процес на очистване на съответния обект. Или процес за "зареждане" на обекта като Панацея и т.н.. Колкото е по-голям обекта, толкова по-бавно ще се "зареди". За згради отнема седмици и месеци - поради нееднородността на материалите. В тази връзка е хубаво процеса да се повтаря от време на време за да се подпомогне и ускори.

Да, можем да нанесем чистка върху вече обработено изображение. Но какво би наложило да постъпим така? Снимките на обектите, които са ни важни и искаме да обработваме сравнително редовно, си ги пазим в една папка, откъдето винаги можем да ги копираме в папка input и да работим с тях.

А някои хора си ходят с един дебел флумастер в джоба и в парка на всяко дърво изписват матрицата на Панацея. След това наблюдават, как след известно време парка става много по посещаем и с много по-приятна атмосфера.


« Отговор #13 -: Септември 05, 2017, 09:23:46 pm »

Цитат на: Rosi в Септември 05, 2017, 06:52:11 pm

А има ли нещо по-съществено, което трябва да знаем при използването на генератора за нанасяне на АМБ върху изображение?


Biso: АМБ се използва само за хора. Ако е за друг човек, може ментално да се обърнеш към неговото подсъзнание, то да използва оптимално/по свое усмотрение АМБ, Панацея или др..
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2018, 14:41   #5
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Генератор за изображения

В генератора за изображения са добавени следните транслации:

1. Интеграция (Душа) (присъства и във Вълшебен Гребен) - Центрираност и изцеление от центъра. Този елемент може да бъде образно представен по няколко начина. Първо, това е обръщане към себе си както към цялостен човек от своя център и източник, от своето истинско Аз, което пуска от себе си хиляди бели птици, създадени от светлина, като олицетворение на своята цялост, творчески и изцеляващ аспект и любов. Птиците летят във всички ъгълчета на душата и към всички части съставляващи цялото, с цел да окажат помощ и поддръжка и да изцелят тези части, които изпитват най-голяма нужда, а също така да напомнят на всяка част, че тя не е сама и заедно с другите части се явява нещо по-голямо, нещо невероятно красиво и мощно. Всяка птица, достигайки своята цел влиза в сърдечния център на човека или на друго същество, разпалвайки в него вътрешната светлина и памет и го съединява и синхронизира с неговата цялост, запазвайки осъзнатостта за себе си в текущото провление. Второ, може да си представим себе си като планета подобна на тези от книгата „Малкия Принц” с множесто маси и столове, поставени един срещу друг както в кафе. В това пространство влизат всички предишни/паралелни личности на оператора, неговия родов опит в вид на предци, всички негови части и аспекти и се настаняват един срещу друг по резонанс, на принципа на най-голяма нужда от един или друг опит или информация. Например някой се нуждае от изцеление, а някой притежава нужните за това навици. Някой просто има нужда да се наприказва, а някой притежава достатъчно мъдрост, така че, само със своето присъствие да окаже хармонизиращо въздействие върху говорещия. Някой се нуждае от определен опит или информация и т.н.. По този начин протича дълбочинен обмен на опит и информация, на енергия по подобие на красив танц. Протича пълна синхронизация и интеграция на себе си като единно цяло, което по-рано е било раздробено на части. Предполага се, че тази раздробеност поражда това което наричаме его, което по всяка вероятност се явява изкуственно образувание, предизвикано от загуба на паметта и на осъзнатостта за нас, че сме нещо повече, а не просто текущата личност. При това процеса протича по хармоничен начин в синхронизация с текущата личност и съхранява осъзнатостта - просто се появява разбиране, че това не е единствената част, въпреки, че тя е много ценна в този момент.

Също така този елемент е призван да помогне на оператора да достигне до дълбините си и от състояние на любов и тотално приемане на себе си и всички свои проявления, да чуе себе си като Душа, като творческо същество, живеещо по природни принципи, а не по натрапени ни социални алгоритми.

2. Вътрешно дете (Внутренний ребенок - присъства и във Вълшебен Гребен) - Дадения елемент се пресича с първия и действа на подобен принцип, но в контекст „аз съм дете”. Във всеки от нас има прекрасна весела, преливаща от творческа енергия част във вид на вътрешно дете, намираща се отвъд рамките на натрапените ни неестественни програми и догми, чужди на творческата природа на човека и ограничаващи го в неговите проявления и естествено и спонтанно самоизразяване, творящ с радост и удоволствие, но също така с мъдрост и дълбоко разбиране за себе си и света. Това не е просто вътрешното дете на текущата личност, а вътрешното дете в широк смисъл, може да се каже детското проявление на душата като единно цяло, което хармонично съчетава в себе си детската невинност, спонтанност и игривост с мъдрост и осъзнатост, а също така магичност. За сънастройка с този образ може да гледате австрийския сериал „Пипи Дългото Чорапче”. Дете, играещо със света като с равен, дете-алхимик, преобразяващо реалността и претопявайки я в различни форми едновременно претопявайки и себе си, рисува света, възпява го или го лепи от глина, после я изпича и добавя краски и орнаменти, които стават част от тъканта на новата реалност...... В това състояние се работи добре с проблеми, които ни се струват сериозни и трудно разрешими. Може да се намери някакво просто и много елегантно решение, или вие просто играейки трансформирате ситуацията, излизате от играта или създавате свои правила. Също така благодарение на този елемент може да пробудите, да помогнете и да изцелите неизлекуваните детски части във вас (не само текущата личност, но и себе си в широк смисъл) по принципа на птицата, описан в началото.

3. Елфийска (Эльфийская)

В основата на тази транслация лежат два основни фактора:

- настройка на вътрешния ни глас "аз истински", увеличаване на силата на този глас, може да се каже, че това е аналог на модул "приоритет истинският аз"; с други думи, по един или друг начин, човек започва да чувства ярко своята истинска същност, своето ядро;

- алгоритъм за подмяна на негативния опит с позитивен - извършвайки замяна на негативния опит в основите на личността с позитивен, по този начин се постига хармонично изменение на личността и алгоритмите на поведение; това се случва както осъзнато (аз заменям мисловна нагласа или маниер на поведение с .....), така и автоматично в ежедневието, в най-различни ситуации;

Допълнително включва:

- съпътстващи алгоритми за освобождаване от блокиращи ни страхове;
- "игрово" състояние, когато няма "губещ" - това е просто елемент на играта, а самата "игра" и участието в нея е вече "победа";
- състояние на хармонични взаимоотношения със света, правилен енергообмен и "обмен на блага' (в това число, но не само, колкото повече даваш, толкова повече получаваш и така в кръг);
- еталонно състояние на доверие в себе си и към света, увереност в себе си и т.н.;
- безусловно състояние на доверие и приемане, присъщо на всички деца в този свят;
- същото, но от миналия ни опит;
- същото, както при делфините;
- същото, но от страна на света, тоест от обратната страна на взаимодействие;

Като цяло, пробужда съответния собствен опит и го прави по-силен, надделявайки над негативния опит.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2018, 14:42   #6
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Генератор за изображения

С Колесо можеш да вземеш енергия от някъде и да я изпратиш някъде. Примерно от някоя електроцентрала и да дадеш команда на колесо (на КО ) да подсили гривните ти. Но първо налагаш Колесо, после изчакваш 2-3 седмици и тогава даваш команда къде да отиде енергията.

Rosi, 9:54 PM Това с Колесо не ми стана ясно. Как я взимам тази енергия. Правя снимка на гривната например и я налагам с Колесо...Така ли да го разбирам

Взимаш снимка на електроцентрала, с генератора налагаш Колесо на тази снимка и чакаш 2-3 седмици. През тази няколко седмица Колесо създава КО около тази електроцентрала и започва да събира енергия. След това можеш да зададеш програма на Колесо да дава енергия от тази електроцентрала за усилване на твоите гривни примерно. Или за усилване на СК1 ако имаш (Активатор, Стабилизатор). Или да използваш енергията за някаква цел.

p.s. Около всяка електроинсталация (промишлено предприятие) има известно количество енергия, която се разсейва в околното пространство. Този обем енергия е много по-голям около трафопост, електростанция, ТЕЦ, ВЕЦ, АЕЦ. В нета е пълно със снимки на такива обекти от цял свят. КО от Колесо събира тази енергия и може ментално да укажете къде и за каква цел да отиде тази енергия. По-добре е към вас да пуснете тази енергия през гривните. Ако пуснете енергията директно към вас, най-вероятно сериозно ще се претоварите. Дори и през гривните може да получите претоварване в началото.

p.p.s. Може да принтирате Колесо, да го ламинирате и да го хвърлите на покрива на трафопос. След 2-3 седмици ще можете да работите с енергията от това място. Също така в зависимост от вашите нужди, Колесо може да преобразува един тип енергия в друг - който знае за какво става въпрос.

Фаил за принтиране Колесо. Принтира се на цветен лазерен принтер - за най-добър ефект.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.06.2021, 18:54   #7
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Генератор за изображения

В генератора за изображения има добавени нови възможности. Може да ги ползвате чрез telegram: QuantumGenerator

Нововъведенията са свързани с проблемите от последните година и половина и са озаглавени: Белки_РНК,_AntiCoV,_Чистка_CoV
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 14:22. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot