QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.06.2017, 10:51   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию АТ L

АТ - Артефакт Телефон - самостоятелно изготвяне

АТ е изделие от семейството на Гривна на живота (БЖ), което се намира в свободен достъп (безплатно). Става дума за G2.0 AT, или казано по друг начин - Артефакт Телефон.

Напълно безплатно изходните изображения за АТ се намират в съответната секция на сайта на Генератора на изображения. Или тук.

По имената на изображенията може да се ориентирате кое къде се лепи. ( изображението с точка/елипса в средата се лепи от страната на батерията към телефона, изображението без точка/елипса се лепи от страната на батерията към капака. ) Изображенията се принтират на цветен лазерен принтер или във фото студио с размери, подходящи за батерията на вашия телефон.

Изделието „АТ” е едно от интегрираните в системата 2.0 изделия. Но по своята същност не представлява БЖ (гривна на живота), за разлика от ИСН ( източник сила настолен ).

В основата на АТ са заложени няколко принципа на интеграция, полезни, както и да ги погледнеш...

Първата група принципи, това е интеграцията на КО с електронно устройство, конкретно с мобилен телефон. Не става въпрос за „хармонизиране” или „неутрализиране” на излъчването на телефона. Принципът на работа на АТ е друг. Мобилният телефон е излъчвател в различни честотни диапазони. Голяма част от тези излъчвания са паразитни и са предизвикани от самата работа на устройството, не се използват по никакъв начин и са свързани с „несъвъвршенството” на съвременната електроника.

Освен това в батерията на телефона протичат постоянни процеси със структурно-молекулярни преобразования, крайно удобни за разни техники на инфо-пренос (условно казано).

По този начин, отчитайки особеностите и възможностите на КО, използвано в технологията на 2.0 и други БЖ изделия (2.1, 2.9, Панацея от безплатните), всеки съвременен мобилен телефон може да се използва като допълнителен източник на енергия (с преобразуването й в необходимата форма) и едновременно с това като място на нейното съхранение (батерията на телефона и самият телфон). При това, колкото по-сложен е телефонът, толкова по-голям е потенциалът му от гледна точка на АТ.

Телефона почти постоянно се намира в полето на вашия ЕИП (аурата). Това е първата му опция (по-точно опция на системата АТ в него) – натрупване на енергия в различни честотни диапазони, съхраняването й чрез опцията на КО за съхранение на енергия и транслацията й на БЖ, използвани от оператора. При нужда транслацията може да бъде към други съвместими устройства (ИСН, СК1, Стабилизатор, Активатор и др.) Натрупването на резерви позволява едновременно да се освободи определен потенциал и за захранване на оператора.

Втората група принципи заложени в системата АТ е свързана с тези позитивни моменти, които изразява представата на социума за историческа и телефонна връзка. В определен смисъл телефонът е станал за нас заместител на изгубената някога от човека пряка връзка - телепатията. Асоциираме го с възможността да общуваме с близките си, да получаваме съвети, помощ, да създаваме нови контакти, да получаваме информация и т.н..

В АТ се експлоатира представата на социума за мрежова и телефонна връзка. С други думи, използвайки телефон, се настройвате, че това е средство за получаване на нова информация, влияние на/върху събития, общуване. АТ използва вашите „телефонни” връзки по подобен начин, само че на енерго-информационно ниво. Това може да предизвиква забавни случки - създаване на нови и възобновяване на стари контакти, полезни случайни запознанства и т.н.. При това не е задължително да е свързано с телефонията, просто със социума. Експлоатира се принципът на взаимопомощ вътре в социума и принципът за предаване на опит, нужна информация, намиране на нужните връзки. А реализацията на събитийно ниво може да бъде всякаква.

С други думи, използват се полезни качества на социума и вашите връзки, по определен начин свързани с телефона, като представа на съзнанието за свързване чрез него, за да се породят необходимите благоприятни събития или да се увеличи тяхната вероятност.

Третата група принципи, заложени в АТ – изнесен интерфейс за управление на системата. Т.е. възможност да се конфигурират такива устройства като СК1 и Усилител чрез информация и файлове, съхранявани на телефона, което може да е удобно за тези, които се съмняват в собствените си възможности за ментално управление на дадените прибори или по някаква причина искат по-силно конфигуриране.

АТ е джобен артефакт, усилващ всички БЖ, които носи оператора и имащ определен запас енергия за екстремни ситуации. Това устройство умее да работи с принципа на полезните социални връзки като източник на опит (модул проводник к опыту), привличане на полезни контакти, случайна подкрепа и взаимопомощ.

АТ се състои от две картинки (лепенки), поставени на батерията на телефона. Едната от тях се лепи от страната „към телефона”, другата от страната „към капака”.

АТ функционира напълно няколко дни след залепването и е желателно (но не задължително) след пълното разреждане на батерията да се направи пълно зареждане. Активната работа, забележима от допълнителното активизиране на БЖ, започва след залепването на картинките на батерията на телефона.

При смяната на телефона или при покупка на нова батерия, картинките може да се преместят ( това се отнася за платената версия на АТ. Винаги можете да си направите нови копия на безплатната версия ).

Последний раз редактировалось Бисо; 14.11.2017 в 02:19.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2017, 10:53   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: АТ L

« Отговор #299 -: Април 21, 2014, 03:03:58 pm »

От съвсем скоро ползвам безплатната версия на АТ. Най-голямо впечатление ми направи срещането на точните хора, които ми трябват, когато и където най-малко очаквам. Отделно в момента активно си търся работа и предложения не липсват, при това от неочаквани места.
Батерията на телефона като че ли издържа малко повече засега, в сравнение с преди АТ.

В качеството на "интерфейс за управление" ползвам АТ за програмиране на Панацея - конкретно за шишенцата, с които записвам витамини на водата в тях.


« Отговор #300 -: Април 23, 2014, 05:20:19 pm »

""АТ се състои от две картинки(лепенки), поставени на батерията на телефона. Едната от тях се лепи от страната „към телефона” другата „към капака”.

Може ли картинките да бъдат сгънати по на две и поставени под и над батерията?

Мисля, че не би трябвало да е грешно, но все пак да попитам.


« Отговор #301 -: Април 23, 2014, 06:14:36 pm »

Доколкото ми е известно, на картинките е зададен алгоритъм за активиране именно чрез залепване... Ако ти сеекспериментира, може да пробваш и само като ги поставиш...
Не е проблем, ако картинката е по-голяма от батерията да се изреже. Просто изрязаното е желателно също да се залепи отгоре.


« Отговор #302 -: Април 23, 2014, 09:19:23 pm »

Цитат на: proly в Април 23, 2014, 05:20:19 pm

..Може ли картинките да бъдат сгънати по на две и поставени под и над батерията?..

Трябва да се залепят.


« Отговор #304 -: Април 24, 2014, 09:37:29 am »

Цитат на: emo_G в Април 23, 2014, 06:14:36 pm

Доколкото ми е известно, на картинките е зададен алгоритъм за активиране именно чрез залепване... Ако ти сеекспериментира, може да пробваш и само като ги поставиш...
Не е проблем, ако картинката е по-голяма от батерията да се изреже. Просто изрязаното е желателно също да се залепи отгоре.


Зависи колко свободно място има между телефона и батерията, и батерията и капака?

Моите АТ са принтирани на фотохартия и ако изрежа и залепа изрязаното, ще стане много дебело и нито батерията ще се намести добре, нито капака ще се затвори. В зависимост от лепилото, и то може да даде малко допълнителна дебелина и това да затрудни затварянето на телефона.

Трябва да е принтерна хартия, за да може да се изреже и залепи изрязаното.

Аз бих препоръчал да си поиграете с мащаба на АТ, така че да се получи точния размер за вашия телефон и да не трябва да изрязвате и да лепите допълнително.


« Отговор #305 -: Април 24, 2014, 05:04:14 pm »

След обяд мързела ми мина и реших да залепя АТ на батериите на мобилните телефони.

След първия телефон всичко беше ОК! Но след като залепих АТ на втория телефон и мина около един час ( телефона остана в къщи а аз излязох за час ), получих главоболие и определено смятам, че енергията ми дойде в повече и се претоварих!

За сега няма да лепя АТ на третия телефон, той е с много голяма батерия и не искам да рискувам с още по-силно претоварване!

П.С. Установих, че когато телефоните с АТ са близо до мен, главоболието ми се засилва. А когато са на по-голямо разстояние, главоболието ми намалява!


« Отговор #306 -: Април 25, 2014, 10:31:52 am »

Еее, на дебело самозалепващо фолио /може и прозрачно/ - тогава ще работят най-добре и коректно. Всъщност то не е чак толкова дебело реално и капакът на телефона се затваря.

Аз имам само един работещ телефон /стар модел/, но съм залепил на старите си, не работещи в момента телефони също /една страничка А4 такова фолио да се принтира цветно в едно копистудио в Пловдив е 3 лв/, защото така се образува 'взаимодействие' между различните АТ-та, независимо от това, че телефонът не функционира в момента, работата на АТ си върви /не забравяме, че АТ е свързано с времеви характеристики, т.е. не само 'тук и сега', а един вид 'интеграция на човек във времето'/ - АТ са направени по технологията 'волчок'.

Отговор #334 -: Май 07, 2014, 11:10:00 pm

bofara: Смисъл от АТ има, независимо дали се носи или не която и да е версия на БЖ. Просто взаимно се усилват + предимството на КО да се провежда енергия на разстояние (например, ако АТ/гривната не са наблизо).

Цитат на: Rosi в Май 25, 2017, 08:41:05 am

Има ли значение дали АТ са залепени върху батерията на телефона откъм страната на изображението или от към гърба?


Biso: Здравей Роси.

Мисля, че няма значение, тя самата хартия носи нужните качества на АТ след принтирането, но все пак ги залепи от към гърба.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.11.2017, 00:08   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: АТ L

Михаил - препоръчвам:

1. Да се опитате да поносите на лявата ръка (в дланта) и да го използвате като източник на енергия (просто като самообучение за използване в такъв режим). (отнася се за телефона или устройството, на което сте сложили АТ L.)
2. Да се опитате осъзнато да активирате нужните връзки/контакти (да привлечете). (ментално се обръщате към АТ L и му задавате някакво задание относно нужните ви връзки или контакти.)
3. Да се опитате да почувствате силата/мощта на построената от човечеството система за връзка чрез телефона.
4. Да се опитате да изконсумирате/да раздадете по задачи цялата енергия от АТ до нула, така че АТ да включи резервите.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2018, 15:59   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: АТ L

« Отговор #6 -: Май 10, 2018, 03:05:47 pm »

zvetig: Здравейте!
Понеже моят телефон не се отваря и няма как да залепя изображенията на батерията, четох в руския форум съвета на Михаил да се залепят едно до друго на задната страна на апарата. Според него, първо сребърното и до него златното изображение. Само че нито на компютъра ми, нито на разпечатката виждам сребро. В едното е писано със зелен цвят, в другото със син като и двете имат златисти мацаници отгоре. Та сега се чудя кое изображение да е отляво и кое отдясно?

« Отговор #7 -: Май 10, 2018, 10:04:42 pm »

G20_at006.pdf - IN (лепи се на батерията от страната на електрониката/вътрешната страна) - Сребристо изображение с елипса в средата.
G20_at008.pdf - OUT (лепи се на батерията от страната към капака - тази страна която се вижда когато батерията е поставена на мястото си в телефона) - Златисто изображение.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:09. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot