QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.06.2017, 10:01   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Пандора-блек

Пандора-блек лайт – самостоятелно изготвяне



Снимката е на карта Пандора Блек платена версия - ако се настройте на снимката, може да почувствате известно въздействие.

Приложение

Действието на Пандора-блек е както на всички останали изделия Пандора. Основна цел – повече енергия/активност/регенерация, но със значително увеличение на силата на работа. Има и промяна в КО за което допълнително ще публикувам информация.

Пандора-блек лайт е самостоятелно изделие. Нейното използване по никакъв начин не е свързано с останалите изделия от БЖ и не се изисква предварително да сте използвали други изделия от БЖ.

Изготвяне

Взимаме лист хартия ( може карирана хартия ), химикалка и ножица. Също така ще ни трябва и някакво лепило. Сухо лепило върши чудесна работа ( лепило за хартия тип стик ) или С200.

Изрязваме квадрати от хартията и ги запълваме с цифри. Запетайките не се изписват. Отделните квадрати се залепват един върху друг ( гръб към лице ) в следния ред: върху 9х9 залепваме 7х7. След това върху 7х7 залепваме 5х5 и т.н. Това е за страна А. За страна Б по същия начин. Също така залепвайки по-малкия квадрат към по-големия да се внимава за правилното му разположение спрямо всички краища на големия квадрат ( диагоналите на двата квадрата да съвпадат ).

Да се внимава за коректното изписване на цифрите.

След изготвянето на страна А и страна Б, двете страни се слагат гръб към гръб ( диагоналите на двата квадрата да съвпадат ) и така Пандора-блек е активирана. При активиране също може да се използва лепило, но при нужда няма да можете да я деактивирате освен чрез ментална команда за намаляване силата на работа. Ако Пандора-блек лайт е активирана чрез залепване и не сте сигурни, че ментално можете да намалите силата й на работа при претоварване, тогава може да я изгорите. Ако сте залепили страна А към страна Б, можете да ламинирате за дълготрайност. Можете да ламинирате по отделно страна А и страна Б - при долепване/поставяне гръб към гръб изделието ще се активира.

Страна А
квадрат 9х9
31,42,44,12,57,11,10,22,41,
55,39,15,51,10,0,43,8,45,
29,4,40,53,19,56,32,6,57,
14,60,46,42,13,32,56,39,54,
2,26,51,49,17,34,3,41,19,
40,50,47,58,24,9,0,42,24,
34,23,10,20,33,51,59,33,45,
18,16,43,30,31,53,46,38,42,
58,57,59,53,47,60,46,33,43
квадрат 7х7
45,42,46,60,15,31,16,
10,21,44,39,8,57,34,
5,21,24,54,56,40,13,
59,25,1,11,30,52,17,
18,6,13,59,49,47,5,
60,41,23,21,20,1,49,
1,58,37,28,1,44,38
квадрат 5х5
48,0,41,14,22,
26,46,28,58,15,
33,47,6,32,15,
4,16,15,15,43,
39,23,14,48,46
квадрат 4х4
49,14,58,50,
16,26,14,10,
7,25,28,38,
22,54,43,39
квадрат 3х3
38,29,20,
52,53,28,
44,8,55,


Страна Б
квадрат 8х8
50,4,49,57,46,46,31,26,
50,20,16,28,53,12,15,7,
59,1,19,18,33,18,33,24,
17,2,16,33,1,7,21,18,
26,23,9,56,30,38,12,30,
22,18,14,20,12,25,2,29,
47,21,24,31,24,15,17,48,
4,47,49,30,4,24,48,25,
квадрат 7х7
54,17,4,23,29,41,33,
2,25,32,42,44,19,13,
28,11,32,48,13,40,34,
53,44,50,46,19,24,2,
6,30,22,16,40,8,33,
44,34,48,43,33,47,59,
22,39,52,20,15,54,10,
квадрат 6х6
31,2,56,26,51,1,
41,36,49,15,41,48,
37,0,22,54,48,32,
2,17,60,5,26,33,
56,60,49,7,16,52,
45,52,60,13,26,56,
квадрат 4х4
18,29,51,48,
4,38,20,38,
57,11,26,19,
47,9,19,15,
квадрат 3х3
14,35,6,
6,31,59,
54,21,58,
квадрат 2х2
43,58,
31,11,

Може да видите нагледно какво представляват квадратите с изписани цифри тук.

Може да принтирате готови квадрати с попълнени цифри и така да направите Пандора-блек, но е желателно да се направи на ръка при което може да почувствате самия процес на създаване на изделието. Възможно е да почувствате претоварване в процеса на изготвяне, както и след активиране. На първо време не слагайте Пандора-блек под възглавницата си по време на сън.

Внимание: Да се внимава за екология на мислите при използване на Пандора-блек лайт.

Внимание: Да не се изписват цифрите от Пандора-блек лайт по тялото. Това се отнася и за всички останали матрици и числови редове от БЖ.

Размера на квадратите не е от значение. Може да изберете такъв размер, който да ви позволи да ламинирате с фолио за визитки и да ви бъде по-удобно за носене.

За старата версия на самоделна Пандора 0.5 и описание на изделието Отговор #549 Август 25, 2015 и следващите няколко поста тук.

Модули и режими за Пандора всички версии - но с Пандора-блек тези режими и модули ще работят много по-силно в сравнение със старата самоделна Пандора.

- режим пандора очистване на реалността - предназначение на примитивно ниво около зоната на активиране да премахне от реалността следи от различни въздействия чрез които се манипулират хора/обекти/съзнание/последователността на събитията.

- малък слон - твърди взаимодействия в мека детска/безобидна форма. Мек но много масивен аналог на 2.6

- леопард - твърди взаймодействия с признаци на бърз избор от възможните варианти и висока допълнителна енергия. Това е аналог на 2.6+добавки, 2.7+ някои качества на 2.5.

- вятър - работа с вероятности/света/версии. Аналог на 2.5 разширен.

- вътрешна светлина - работа с енергийното ни тяло/регенерация, енергия в нас, работа с физическото тяло.

- вода-океан - променя усещането за реалността в която живее ползвателя на Пандора. Може да се използва за различни цели. Внимание - нужни са навици за работа с това състояние, да се използва дозирано.

- истински вид/връзки - позволява ни да видим реалното състояние на нещата/процеси/хора/предмети. Може да не получите визуален образ, но можете да се ориентирате по усещанията си след активиране на този модул.

- костюм - за маскиране при конкретни обстоятелства и при взаимодействие с група/мероприятие/събитие и др.. При активиране задаваме ментално желаните параметри на маската и за какво се отнася и Пандора активира нужните адаптиращи аглоритми.

- режим СК1М - Пандора работи на 85% с СК1. Режима може да се активира и да се деактивира. ( Този режим се отнася за платените карти Пандора + Пандора-блек лайт. Картата, което ще работи със СК1 трябва да се сложи върху работния плот на прибора. )

В Панацея е добавено състояние пандора-симбиоза - Програмен интерфейс за съвместна работа на гривна Панацея и Пандора в режим на допълнителен обмен на информация и енергия. Режима се активира ментално на всяко КО от Панацея и не се изключва сам.

p.s. БЖ 2.5, 2.6 и 2.7 - 2.5 дава хаос и в хаоса избор на възможности - непредсказуеми и неочаквани резултати и възможности.; 2.6 дава събитийна маса, позволява ви да налагате своята воля. Внимавайте какво си пожелавате!; 2.7 дава жизнена енергия, стабилност, хармония и подобрение.;

Пандора-блек - отзиви и примери за използване

Пандора дава повишена маса/безопасност, плюс по-силно проявено влияние върху околния свят, което след известно време автоматично ще доведе до по-коректно използване на операторските навици. Може да се отдели/откъсне парче от КО и да се маркира желано място или място към което желаете да създадете силна връзка за използване.
*
Може да се отдели част от КО и да му се постави конкретна задача. Цялото КО на дадена Пандора може да се раздаде по хора или задачи. В този случай КО ще се възстанови напълно след няколко седмици. ( Тук в помощ би била втора, трета и т.н. Пандора-блек лайт. Просто няма да можете да изразходвате цялото КО. )
*
Може ментално да се зададе, че дадена Пандора работи с даден човек за определен срок или за постоянно. Може да укажете и параметри на тази работа – меко, оптимално, на пълна мощност ..... В този случай Пандора не трябва да стои във вас. При поставяне на Пандора обратно в джоба ви, вие си възвръщате контрола върху нея и тя престава да работи за другия човек. Но той от тук на сетне ще има КО от Пандора.
*
В първите минути получих главоболие и лека деконцентрация в тялото, после се появи усещане за яснота, но едновременно остана и усещане на напрежение в главата. Усещания в различни части на тялото – нещо се случва в тези места.
*
Независимо, че е самоделна и е лесна за изготвяне, но докато изпишеш всички цифри навлизаш в съвсем друго състояние. Продължавам да наблюдавам, ще опитам да си пожелая нещо! ( Внимавайте какво си пожелавате! )
*
Когато я правех, имах усещане като за вътрешен взрив и от мен много неща се разлетяха в различни посоки, стана ми леко. Когато си легнах имах усещане за масаж по цялото тяло и извън неговите предели. Гръбнака се усеща затоплен – там имам малък проблем сега. Събудих се и разбрах, че ме е пуснала невралгия ( вратна област и рамо ) с която не можах да се справя с други средства около месец. В главата ми е ясно, излязох от безисходица, в която сама се насадих. Струвами се, че КО постоянно се движи, и усещане за огромно спокойствие/невъзмутимост.
*
Опитайте с поставяне на Пандора-блек върху темето и се концентрирайте върху усещанията си.

Усеща се тежичко и след няколко минути се променя потока на енергия в цялото тяло. Мисля, че в това състояние трябва да се внимава с мислите.

Михаил - С това изделие трябва да бъдете супер-внимателни! То е изключително мощно дори и при самоделно изготвяне.
*
С Пандора-блек аз забелязах на първо място усилване реализацията на мислите си, независимо в каква окраска са те и трябва да си спомним за екология на мисленето. Още едно забавно наблюдение – започнах образно да разбирам, какво хората искат да ми кажат или да ми покажат, тоест това, което стои зад думите или действията на човека.
*
( КО Пандора-блек ) Усеща се като нещо леко, динамично, високочестотно. На докосване се държи като мехурчета въздух във водата. Да се хване е невъзможно – постоянно се изплъзва! В същото време много лесно се мести ментално, където ни е удобно и без никакви усилия. Мехурчетата са с черен цвят отвътре, а отвън са прозрачни. Но черни не защото са лоши/негативни, а защото са изпълнени с нещо подобно на вакум. Имат съзнание. Весело, позитивно, любознателно, прилича на детско съзнание, но не човешко. Стремят се да се движат и към това да запълнят колкото се може повече пространство. Непрекъснато се стремят на накъде и се радват от това.

Михаил – Описанието е доста точно.
*

Програмиране на Пандора-блек лайт и комерчески карти Пандора:

Внимание: Преди да задавате програми на Пандора-блек, запознайте се със съдържанието на Отговор #791, Отговор #792 и Отговор #793 тук. ( тази информация е публикувана в следващите съобщения в тази тема )

Взимате лист хартия и ментално указвате, че това е вашия интерфейс за работа с Пандора-блек. Някои го правят с мобилен телефон с АТ на него и програма notepad с указание, че това е интерфейс за работа с Пандора. Може и таблет с АТ и word или excel.

На листа се пише следното ( пример ): Програма 01 за Пандора-блек - всички процеси, които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива. Действие на програмата постоянно ( за конкретни програми може да се зададе и по-конкретно време за работа - от 6:00 до 20:00 всеки делничен ден ). Пандора-блек отделя ресурс за тази програма по свое усмотрение.

Програма 02 за Пандора-блек - двигателя на моя автомобил работи тихо, надеждно, икономично, технически изправно, без износване ................ ( в този случай е хубаво преди това да отделите някакво количество КО и да го поставите на двигателя и след няколко дена да зададете програмата. ) Може да препишете листовка от някоя добавка за маслото за двигателя. Там подробно е описано, как трябва да работи двигателя използвайки тази добавка.

По същия начин можете да подсигурите работата на електронни устройства и ел. уреди.

При активирана програма е хубаво от време на време да се преглежда текста на програмата и ако е нужно да се внасят корекции. Също така чрез програма може да се работи с някакво желание или цел.

Деактивирането на програма става също ментално: Деактивирам програма 01 за Пандора-блек.

В момента на активиране на дадена програма за Пандора е възможно да получите краткотрайно претоварване в главата ( поне при мен така се получава ).

Последний раз редактировалось Бисо; 18.08.2017 в 10:31.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2017, 10:08   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Пандора-блек

« Отговор #791 -: Декември 13, 2016, 12:43:48 am »

kapriz7: Здравейте , да споделя и аз моя опит с Пандора Блейк :Когато я написах и сглобих получих слабо ИС , :силно
ИС се появи чак когато я ламинирах ,1-2 часа ходих като зашеметена . Интуициата ми се засили , на работата на всеки въпрос или проблем намирах решение , без да зная защо и как .. Сутринта реших да програмирам Пандора Блейк лайт по указанията на Biso . На бял лист написах : Програма 1 за Пандора Блейк - всички процеси , които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива . Действие на програмата постоянно . Поставих Пандора върху листа З кратко време . Имах чувството след като в взех в ръка че вибрира .. И така сложих я в джоба и в много добро настроение отидох на работа . Още с започването на смяната ми се отвори Кутуята на Пандора , за 15 Мин едно след друго трима колеги ме ядосаха много , та чак ме блъсна главата , докато опитвах да се овладея и успокоя , последва следващата схватка с колежка , с нападки ... После отново с друга колежка на която и направих забележка , избухна срещу мен с обиди и нападки .... И вече ми дойде ама доста , така че на думите и че съм лош човек ..се почувствах толкова зле , и си казах че май наистина е така , и съм лоша , след като толкова хора ядосах за кратко и се разплаках . Но не съобразих да махна Пандора лайт от джоба си. И малко по късно избухна ожесточен спор с колежката която ме обиди , че чак и шефа се намеси .Много неприятна ситуация . Вече нямаше накъде и прибрах Пандора в чантата , далеч от мен . От тогава не е имало други кафги . Моята свръхчувствителност на думите лош човек остана , и чак към края на вечерта я преработих .
Направо съм шокирана , нали бях програмира Пандора Блейк за хармонични отношения в колектива , а то какво стана ...кошмарен ден. ... Впрочем листа го изгорих ...

« Отговор #792 -: Декември 13, 2016, 10:30:20 am »

Biso: Здравей kapriz7,

Ти си задала следната програма: "всички процеси , които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива."

След това казваш: "нали бях програмира Пандора Блейк за хармонични отношения в колектива, ....."

За съжаление двете формулировки нямат нищо общо!!!

Защо смяташ, че една или няколко разправии в колектива не са хармонични и благополучни за теб в краткосрочна и дългосрочна перспектива? Ако тези разправии ти ПОКАЗВАТ НАГЛЕДНО, къде работиш, с какви хора и дали изобщо имате колелтив! И ако тази информация, това осъзнаване те подтикне в посока да търсиш друго работно място или други възможности за развитие - това няма ли да е благополучно за теб в краткосрочна и дългосрочна перспектива?

Тук е много важно да уточня следния момент, който е близък до логиката и е обсъждан в темата: хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива според вашата съзнателна преценка или според вашето подсъзнание, което отчита много други параметри, за които вие си нямате и представа!

Имаше една мъдра мисъл, че нуждата от радикални промени се осъзнава само чрез сътресения и катаклизми! ( малко перефразирам, но смисъла е този! ) Когато ти си потънала в привидния комфорт на ежедневието и рутината, кога ще озъзнаеш, че трябва да променяш нещо и да се развиваш?!?

Погледни моля те, това което обсъждахме с теб преди няколко дена на ЛС, и виж дали няма нещо общо със случилото се с Пандора-блек!

Аз осъзнавам, че и аз имам вина за случилото се с теб, защото давайки препоръка за конкретната програма за Пандора, изрично не упоменах, че съзнание и подсъзнание имат различна оценка за хармонично и благополучно!

Поднасям извинения!

p.s. Аз бих се презастраховал и изрично бих дал команда за прекратяване действието на програмата за Пандора-блек.

« Отговор #793 -: Декември 13, 2016, 10:45:23 am »

Цитат на: kapriz7 в Декември 13, 2016, 12:43:48 am

... Впрочем листа го изгорих ...

Цитат на: Biso в Декември 13, 2016, 10:30:20 am

..p.s. Аз бих се презастраховал и изрично бих дал команда за прекратяване действието на програмата за Пандора-блек.

bofara: да, и на мен ми се струваше добре да напиша подобен съвет, ама си викам: "айде, големи хора са все пак, вече самички трябва да се сещат" /полушеговито/.

« Отговор #794 -: Декември 13, 2016, 10:54:46 am »

Biso: Допълнение към отговор до kapriz7:

Ето какво съм ти писал преди няколко дена:

"Въпросния човек е ползвал 3.0 и Панацея и всичко е било супер и под пълен контрол до момента на придобиване на две гривни АМБ. ................ След като е започнал да носи АМБ, всичко се е обърнало нагоре с краката! АМБ е показало на човека, че той се намира в пълна безизходица и на сегашното му работно място няма място за развитие и трябва да се маха от там, и това се е проявило под формата на хаос. В последствие човека се е отказал да носи АМБ и всичко си е дошло отново обратно на мястото според неговото съзнателно желание. Тук трябва да правим разлика между съзнателно желание и подсъзнателно желание! Михаил обясни, че АМБ е най-силното средство за личностно развитие и като такова е възможно да ни извади от зоната ни на конфорт, ако това не съответства на нашите вътрешни/подсъзнателни цели за развитие.

Най-вероятно точно това се случва и при теб. На настоящата ти работа ти се чувстваш удобно, но няма възможност за развитие според твоето подсъзнание. И чрез всички тези проблеми подсъзнанието ти ти показва, как стоят нещата в действителност."

p.s. А ето какво съм писал в описание за самоделни гривни АМБ:

Отговор #727 -: Юли 29, 2016, 04:18:39 pm

Внимание! Изделието се явява мощен модификатор на установения начин на живот за много от неговите ползватели. Много пъти премислете, преди да изпозлвате АМБ. Понякога промяната в установения начин на живот протича чрез екстремални събития ( това не зависи от самите гривни АМБ, процеса се управлява от ващето подсъзнание, което избира най-краткия път за развитие ).

При теб АМБ не са самоделни, което изисква допълнително внимание и обмисляне!
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2017, 10:26   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Пандора-блек

« Отговор #786 -: Декември 11, 2016, 01:34:33 pm »

Biso: На руския форум имаше следния споделен опит:

Човека имал две купени карти Пандора и карта Мъжко начало и карта ПК ( ако не бъркам, но не е толкова важно ). Вечерно време преди лягане, вадел картите от джоба на ризата си и задавал различни задачки на КО от Пандора: 10% КО с тази задача, 15% КО с тази задача и т.н.. След това слагал картите на масата и си лягал. Така минало известно време в поставяне на задачи на КО и наблюдения какво и как се случва. Една вечер човека бърка в джоба на ризата си и от две карти Пандора намира само една. Следва претърсване на жилището, ризата от предишния ден, но втората карта я няма и това е!

Човека си купува още една карта Пандора и отново започва да работи с тях по гореописания начин. Минава се известно време и една вечер, вадейки от джоба на ризата си целия комплект карти, човека намира ТРИ карти Пандора.

В процеса на поставяне на задачи и отделяне на КО, едната Пандора се е претоварила и е трябвало да си "почине" малко, след което се е върнала.

Самите карти Пандора възстановяват своето КО, но това отнема известно време. В зависимост от ващите задачи е хубаво да имате няколко карти Пандора-блек лайт. В този случай винаги ще имате достатъчно КО на разположение.

В конкретни случаи или процеси може да се използва Пандора-блек с 200, 300 или 500% мощност и картата ще изпълни това задание на база натрупани до момента някакви запаси КО. Но е ясно, че това време няма да е много дълго. Примерно активирате модул Истински вид/връзки ( истинный вид/связи ) за да получите реална информация за конкретен обект или процес и задавате мощност 500% за усилване на работата/проявлението на модула.

При мен сработва много добре 500% мощност конкретно при проблем с гърлото. Щом почувствм, че гърлото ми започва да дращи, поставям задача на Пандора да изцели гърлото ми с мощност 500%. Установил съм, че в такива случаи нормална мощност не е достатъчна, но 500% работи почти безотказно! В 9 от 10 случая настъпва облекчение и проблема се решава в рамките на 5-10 минути.

« Отговор #796 -: Декември 13, 2016, 12:07:51 pm »

emo_G - Аз ползвам формулировката:

"Всички мои действия на работното ми място водят до възможно най-благоприятният резултат за мен, за света, за колегите ми и за компанията, в краткосрочен и дългосрочен план."

« Отговор #770 -: Декември 08, 2016, 12:36:01 pm »

Цитат на: Radostt в Декември 08, 2016, 12:22:56 pm

Моля да ме извините предварително ако въпросите ми са "идиотски", но понеже искам да си направя Пандора-блек лайт ме интересува:
1. Има ли значение дали преди това съм ползвала гривна или друг продукт /защото не съм/;
2. Освен изготвянето - изрязване, изписване и лепене, трябва ли да правя нещо друго;
3. Как се използва - т.е. в мен ли я държа или я оставям някъде;
4. Страна А и Страна Б могат ли да се скрепят с кламер или нещо подобно /за да не се лепят/.


Biso: Здравей,

1. Пандора-блек лайт е самостоятелно изделие. Нейното използване по никакъв начин не е свързано с останалите изделия от БЖ и не се изисква предварително да сте използвали други изделия от БЖ.
2. При желание и възможност може да ламинирате готовото изделие за дълготрайност. Можете да ламинирате по отделно страна А и страна Б - при долепване/поставяне гръб към гръб изделието ще се активира.
3. Ако Пандора-блек е стояла в теб и след това си я оставила настрана, тя продължава да работи за теб до момента, в който някой друг не си я сложи в джоба. Но дори и в този случай КО си остава с теб.
4. Можеш просто да ги сложиш гръб към гръб. Може и с кламер, в найлоново пликче, в подвързията на тетрадка и т.н.. В калъфа на мобилния телефон и таблета. В калъфа на мобилния телефон може да даде някои ефекти, когато телефона е долепен до ухото. В смисъл, когато Пандора-блек се намира на сантиметър от главата.

Допълнение Пандора-блек

Може да изготвите Пандора-блек за друг човек и да му я дадете. Втора възможност - можете да укажете ментално, че тази Пандора-блек работи за Иван Петров и да я оставите някъде на страна. Конкретната Пандора-блек ще работи за указания от вас човек до момента, в който вие или някой друг не си я сложи в джоба. Когато сложите Пандора-блек в джоба си, вие отново придобивате контрол върху нея. При предишния позвател ще остане КО от Пандора-блек и ще продължи да изпълнява базовите си програми за енергия/активност/регенерация. Но ако някаква част от КО се изразходва, тя ще се възстанови по-бавно.

Пандора може да бъде предавана физически и ментално многократно между различни хора. Пандора пази информация за вас и ващите програми, които някога сте създавали, както и за всеки друг ползвател.

Защита с Пандора-блек

Дава се ментална команда Пандора-блек да постави защита срещу всякакъв вид енергийни въздействия неразрешени от мен.

Също така за защита, но не чрез Пандора. Един вид изявление на вашата воля към света: Аз се явявам суверенно същество и никой няма право да консумира енергия от мен.

eliat: При направата на Пандора как лепим квадратите _при квадрат 9 по 9:първи ред започва с числа 31,42 ит.н. и първа колона с числа 31,55 и т.н. и лепим върху тях квадрат 7 по 7:с първи ред числа 45,42 и т.н. и първа колона с числа 45,10 и т.н. или оставяме свободно място отгоре при всеки квадрат и така ги залепяме?

bofara: Да, точно така. Центровете на квадратите да съвпадат., т.е. ги наместваме, че да съвпадат по диагоналите, а не по първи ред-първа колона. По-малкия квадрат ляга в центъра на по-големия и т.н. По-малкия квадрат лепим с празната, без цифри, страна към цифрите на по-големия, а после пак така докато свършат квадратите от всяка страна. Т.е. се получава като пирамида със срязан връх - по малкия квадрат се залепва /съвпадайки по центъра и диагоналите/ с по-големия и т.н. по същия начин докато направим страните А и Б. След това откъм празните им части, готовите вече страни А и Б ги залепваме една към друга, т.е. завършената Пандора Блек има от двете си страни като пирамиди без остър връх /образно казано/ от квадрати.

Аз ползвам тефтерче с квадратчета, за по-лесно написване на цифрите и сухо лепило, а после готовата Пандора-Блек я "ламинирам" с тиксо. Горе-долу за 10тина минути, без да бързам особено, правя Пандора-Блек, но при хора, не се занимавали с такива неща е възможно по-дълго време и възникване на изменено състояние на съзнанието по време на направата на Пандора-Блек.

eliat: Може ли да задам на Пандора_блек програма да ме хармонизира бързо и хармонично с БЖ3.0 само ментално или трябва да я напиша на листа при другите ми програми/тя ще бъде под номер 05/,Белия хартиен лист,който е моя интерфейс за работа с Пандора_блек?

Biso: Може и ментално, може и написана на листа при останалите програми. По-скоро програмата трябва да бъде за усвояване на състояние 3.0. Но можеш да опиташ и двете възможности - усвояване и да те хармонизира със състояние 3.0.

По принцип трябва да дадеш ментално съгласие, 3.0 да извърши нужните промени в теб. Това ще подпомогне усвояването на 3.0.

Цитат на: Biso в Февруари 09, 2017, 09:31:11 pm

Допълнение Пандора-блек

Втора възможност - можете да укажете ментално, че тази Пандора-блек работи за Иван Петров и да я оставите някъде на страна.


Rosi: Това значи ли, че мога да направя интерфейс и да задавам задачи от името на другия човек и не се ли явява това намеса в неговото лично пространство?

Цитат на: Rosi в Март 12, 2017, 02:14:01 pm

Това значи ли, че мога да направя интерфейс и да задавам задачи от името на другия човек и не се ли явява това намеса в неговото лично пространство?


Biso: "Конкретната Пандора-блек ще работи за указания от вас човек до момента, в който вие или някой друг не си я сложи в джоба. Когато сложите Пандора-блек в джоба си, вие отново придобивате контрол върху нея."

С други думи, когато дадена Пандора работи за друг човек, вие нямате контрол върху нея и не можете да й поставяте никакви задачи или да задавате програми.

Biso: Тази програма за Пандора-блек сработи много добре при мен - много съм доволен от резултата. Препоръчвам всеки да зададе на своята Пандора-блек тази програма. Програмата се задава ментално, не е нужно да се пише на лист хартия. Действието на програмата е постоянно.

"Пандора-блек да постави защита срещу всякакви опити за въздействие върху мен."

p.s. Сега се сещам, че Пандора платени версии и Пандора-блек самоделна работят като много голяма Стоп Магия (това е старо изделие на Михаил). Стоп Магия има и като програма в самоделния Активатр, която може да се използва самостоятелно (листче хартия в джоба), без наличието на Активатор. Но Пандора-блек с горната програма е това, което ви трябва.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2017, 10:33   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Пандора-блек

Обсъждане работата на Пандора

Цитат на: radeva1965 в Август 31, 2015, 07:09:30 pm

---накратко да кажа за пандора,не съм доволна,през периода на вземането ми на пандора, за почнах да слабея много бързо , за 2-3 месеца се случи при мен, че се уплаших за здравето си,и друго почуствах че се промених , че съм друг човек, взех да взимам неправилни решения, мой те отношения със хората със семейството ми се промениха,получих нетърпимос към всички и към всичко,затова спрях да взимам пандора,случиха се и други аномалии пример със електрически уреди , затова да се внимава със пандора това е моето мнение


Biso: Здравей,

За отслабването мисля, че това е присъщо на всички БЖ. Ако правилно си спомням ти имаш и други нещата на БЖ, и то доста силни и най-вероятно се е получил сумарен ефект.

И аз в момента съм свалил 6-7 кг. за един месец, но знам защо се получи това и не се притеснявам за здравето си. Даже се радвам, защото това е част от оздравителните процеси.

Мисля си, че е важно и какво ти е било теглото преди да започнеш да слабееш. И на фона на първоначалното ти тегло, колко точно си свалила.

Промяната в теб също е нещо неизбежно при БЖ. С уговорката, че при някои ползватели на БЖ промяната е толкова бавна и постепенна, че те даже не я забелязват. Докато при други, промяната е по-бърза, по-дълбока и по-очевидна. Още за Панацея е казано, че ако не искате да се променяте, не се захващайте.

Защо си сигурна, че си взела неправилни решения?

В даден момент едно решение може да изглежда грешно, но след няколко месеца/година да се окаже, че е било изключително правилно.

Променяйки себе си, това се отразява и на отношенията с околните, независимо дали ползваш Пандора или не.

"получих нетърпимост към всички и към всичко" - може и да бъркам, но това ми прилича на депресия. Депресията се появява при отсъствие на житейски път. При активиране на подсъзнанието, то започва да те бута в нова, по-оптимална за теб посока на развитие. ( ИМХО)

Постави задача на подсъзнанието ти, да хармонизира отношенията ти с близки и познати.

Аномалиите с електрическите уреди и електрониката е общоизвестен и доказан факт. Това не трябва да притеснява никого и също е неизбежно.

Оздравявайки тялото си, подобрявайки енергетиката си, това се отразява на уредите. Дори и да не използваш БЖ, а някакви други методи за саморазвитие, пак ще имаш същия ефект.


« Отговор #584 -: Септември 24, 2015, 07:08:12 pm »

radeva1965 - да продължа със Пандора, Бисо ми е задал няколко въпроса, и сага имам време да отговоря,когато взех да взимам картончета- пандора,отначало се почуствах добре нормално нищо обезпокоително,но след кратко време ,взе да се дразня от дребни на вид неща,не понасях да говоря с хората ,не желаех да ми идват на гости ,нямах сили и желание да готвя и да върша мой те задължения,взех да харча пари за ненужни за мен неща ,повишавах тон а това не е присъщто за мен,и други такива ,много уреди ми се развалиха , единия случай за малко не ме изпрати на оня свят,разминах се само със уплаха,ослабнах драстично достигнах от 45 - до 38кг,за кратко време, аз по начало съм слаба храня се здравословно веган + соровоядство, и другото е интересно се получи при мен виждах че слабея но не си давах сметка за това ,при със що при болни от анорексия,близките им хора виждат болеста но болния нея забелязва,докато не стане твърде късно за лечение,така и при мен се получи, трудно разбрах че имам проблем, размислих от колко време се случиха тези неща, и разбра че е пандора,спрях да взимам картончета, и до две седмици се нормализира моето настроение , спрях да слабея,станах пак същата,по начало съм добър човек, обичам да помагам на хора и животни,моя дом е винаги отворен за хората,но с пандора бях друг човек, радвам се че всичко свърши добре ,със добър край, да допълня това е моето приживяване със пандора, и не казвам че на всички хора които използват пандора ще се случат такива неща ,писах да се внимава, не упреквам със нищо създателя Михаил ,аз имам закупени изделия от михаил, и съм доволна, и смятам и занапред да си купя и други продукти, имам и закупени и други продукти от същия сайт от други създатели и колеги на Михаил, със що съм много доволна, Благодаря бофара



Цитат на: mi6a в Септември 28, 2015, 12:26:09 pm

Аз също спрях Пандора.Започнах да се връщам към състояния,които мислех,че съм преодоляла.Не се харесвам такава.
Панацеята ми се скъса,за сега нямам друга,но ще си направя нова.С нея съм добре.


Biso: Здравей,

Преодоляла или погребала дълбоко!

Щом се връщат тези състояния, значи някъде нещо е останало и сега се проработва. ( ИМХО )

Аз също се изненадах, когато започнаха да изскачат неща от преди 20 и повече години и продължават да изскачат. Даже бях забравил, че някога са се случвали.

За себе си смятам, че това е изключително полезно! Всичката "мръсотия" трябва да се проработи и само така ще можем да се развиваме!

Поздрави.

П.С. Направи ми впечатление, че се проработват и неща, които се случват текущо и ни оказват негативно влияние.

Имам отлични резултати при лекуване на кашлица с помоща на Пандора. Щом почувствам, че тръгва възпаление на гърлото, поставям на Пандора задачка да ме излекува и забравям за случилото се.



Цитат на: atos в Октомври 03, 2015, 09:19:33 pm

Хм...Пандора си е...ПАНДОРА явно?!?!
Ненапразно и е дадено това име, не смятате ли?
И мисля, че ако собственото енергийно ниво не е достатъчно високо, за да се справи с тези "атавизми на съзнанието" и минали "краш-ове", не трябва да се отваря още кутията на Пандора...


Biso: Здравей,

В този ред на мисли възниква въпроса, ако не сега, то кога да се "отвори" кутията на Пандора?

Цитат

Минали "краш-ове" ....


Защо ги разглеждаш само като минали?

Образно казано, в моя компютър имам зловреден вирус, който в най-добрия случай в момента бездейства, но в следващ момент ( в най-неподходящия момент ) се проявява в пълна сила и компютъра отива за ремонт!

И какво поведение е по-правилно: Овреме да се вземат превантивни мерки или да се чака, кога този зловреден вирус ще сработи?

Ако теорията за преражданията е вярна, следва че вирусите си ги носим от хиляди години и ще си ги носим още няколко пъти по толкова. Ако можем да проработим някой вирус тук и сега, имайки нужните инструменти, не виждам причина да не го направим!

Също така, ако теорията за паралелните релности е вярна, следва че в този момент някъде там има още много АЗ, които се влияят от това, което правя аз тук и сега. Тъй като, в едно по-високо измерение има само едно АЗ.

Цитат

И мисля, че ако собственото енергийно ниво не е достатъчно високо, за да се справи с тези "атавизми на съзнанието" и минали "краш-ове" .........


Biso: Можем да погледнем нещата и от противоположна страна - тези "атавизми на съзнанието" и минали "краш-ове", ни пречат собственото енергийно ниво да бъде достатъчно високо. Нагледен пример за омагьосан кръг.

В тази връзка отново мога да спомена за комплексния подход ( БЖ, правилно хранене, дискове на А. Патрушев, Гимнастика на Хермес и/или ИИ, грамотен психолог при нужда, и т.н. ), който сме споменавали по-назад в темата.

А Пандора си е ПАНДОРА - няма спор! Даже и безплатната версия!

Но дори и Пандора може да бъде управлявана. Може да се поръча, проработването на даден вирус да стане по-най хармоничния и оптимален начин .................... и само по време на сън примерно.

Поздрави.


« Отговор #592 -: Октомври 08, 2015, 02:08:51 pm »
Цитат

...Преодоляла или погребала дълбоко!....

mi6a - Не мога да преценя.По-скоро ефекта на Панацеята беше изчезнал.Сега отново съм с П и ПМ,веднага усетих силата им.Така съм най-добре,повече няма да експериментирам.На това ниво чувствам околния свят по-меко,не се дразня толкова от околните,приемам нещата по-леко.Дали Панацеята променя мен или околния свят?!?!....важното е ,че живота изглежда малко по-добре!!
Физически постижения нямам,нищо не се е променило,но психо-емоционалното състояние е съвсем различно.След "отварянето на Пандора" започнах отново да гледам телевизия, да чета новини,да пия кафе...Всички тези негативности-руски самолети,бежанци,ИД,америк нски бази....всичко това ме напряга,плаши ме.Започнах да си изпускам нервите,станах раздразнителна,всеки, в разрез със собствените ми убеждения ,можеше да ме накара да избухна,дори публикациите и коментарите ми във ФБ се промениха.Коментирах политическите нападки,типични за нашите ширини в предизборно време,споделях националистически лозунги,критикувах ....Сега всичко си идва на мястото.Премахнах новинарските страници,не спя на включен телевизор,намирам забавни моменти в сивото иначе ежедневие,черното не е толкова черно....
Живота е такъв какъвто си го направиш.С помощта на Панацея моя е по-добър.


« Отговор #600 -: Ноември 07, 2015, 05:45:31 pm »

bofara - Аз не съм слушал нито един от вебинарите на Михаил, затова мнението ми може въобще да не се счита за актуално и истинно.
Възприемам Пандора като един вид компютър /естествено, по съвсем друг начин конструиран/. На принципа: "защо да ходиш пеша, като имаш кола" - същата история: "защо да извършваш сам някои действия, като имаш Пандора". Което е много удобно, в известна степен обаче.
Вчера си поръчах Пандора с ПК-лайт, ще видим какво ще е /отдавна не съм ползвал изделията на Михаил, засега само 2.2 съм си подключил транслация/.
Досега от неговите изделия, които съм ползвал под формата на транслация имам положителни отзиви от "Зов" и ПК /когато той тестваше на мен транслацията ПК/ - за мен това е най-доброто му изделие /ПК/, макар че /пак повтарям/ силно съм изостанал от 'материала'. Хехехе. И съм много положително изненадан, че ще пуска по-силна фрий версия на ПК.


Цитат на: Radostt в Декември 13, 2016, 11:34:21 am

........... задала съм й модул "очистване на реалността". За сега не виждам някакви съществени промени. Две неща обаче ми направиха впечатление: от време на време имам едни тревожни пристъпи, за които не мога да намеря обективна причина и притеснението ми беше дали ще се справя и нещата да не се усложнят много ............


Biso: Здравей,

Според мен този модул се задава, когато се намираш в някаква конкретна ситуация или процес и искаш да премахнеш/минимизираш нежелани въздействия и/или манипулации. И съответно намирайки се в процеса и активирайки модула, евентиално да видиш/почувстваш променя ли се нещо или не и да извлечеш някаква полза от промяната.

А по този начин зададен модула, най-вероятно отдавна се е самоизключил.

Относно тревожните пристъпи имаш две възможности: или Пандора-блек евентуално сама да ги проработи във времето ( според мен рано или късно ще ги проработи ). Или примерно преди заспиване да дадеш команда на Пандора-блек за меко и постепенно проработване или за оптимално/по-екстремално проработване. Във втория случай трябва да си подготвена евентуално да не спиш много добре! За проработването на тези пристъпи може да е нужно повече от една нощ - може да си направиш график и през ден за една седмица, десет дена да работиш по този проблем.

Тези пристъпи на тревожност може да са предизвикани от външен сигнал или въздействие. Но само ти можеш да прецениш дали това е така. Кога се появяват тези пристъпи, при какви обстоятелства и т.н. Евентуално може да има някаква закономерност. Модул истински вид за Пандора може да е полезен в този случай ( в момент на пристъп ). Ако това се окаже така, тогава може да се помисли, какво и как да се предприеме.

Може да опиташ и това: Извикваш спомена за пристъпите, как те карат да се чувстваш, да почувстваш напрежението и безпокойството, до колкото ти се получи и активираш модул истински вид.

« Отговор #2 -: Февруари 02, 2017, 12:51:50 pm »

Biso: Здравейте,

Бих искал да обърна внимяние на следното: Пандора е изделие, което може да бъде управлявано в зависимост от вашите нужди, желания и т.н.. Вие задавате параметрите: какво, кога, как!

Ако няма поставени задачи с конкретни параметри, Пандора ще изпълнява базовите си програми с основна цел повече енергия/активност/регенерация.

В съвременната психология има едно основно правило - клиент/пациент първо трябва да осъзнае и да признае пред себе си, че има проблем. Само след изпълнение на това условие, може да се очакава полза от проведените сеанси. Целия този процес върви на съзнателно ниво. При Пандора се включва и подсъзнанието ни, което вижда нашите проблеми много по-добре, в сравнение с нас на съзнателно ниво. И когато няма изрично зададени параметри (проработване на моите блокове, фобии, страхове, негативни спомени, чувства, емоции и т.н. само по време на сън и в много мека форма), тогава Пандора си работи по стандартните алгоритми, които за някои и в конкретни ситуации може да са неприятни и натоварващи.

Ето част от описанието на гривни АМБ, което според мен в частта си за взаимодействие с подсъзнанието важи в пълна сила и за Пандора: Изделието се явява мощен модификатор на установения начин на живот за много от неговите ползватели. Много пъти премислете, преди да изпозлвате АМБ. Понякога промяната в установения начин на живот протича чрез екстремални събития ( това не зависи от самите гривни АМБ (Пандора), процеса се управлява от ващето подсъзнание, което избира най-краткия път за развитие ).

Пандора може да бъде ментално напълно изключена (деактивирана), също така да работи на пълна мощност за известно време. При конкретни обстоятелства даже с 200, 300, 500% мощност. Тази работа на 500% се осъществява на база натрупан запас от КО. Разбира се при задание 500% мощност, Пандора ще работи много кратко време. Това не онзачава, че след това няма да работи изобщо, просто ще премине в нормален режим на работа. В тази връзка е хубаво да разполагаме с няколко Пандора-блек в случай на нужда - това ни дава запас от мощност и ресурс, с който да разполагаме.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.08.2017, 10:45   #5
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Пандора-блек

« Отговор #18 -: Август 08, 2017, 05:06:45 pm »

eliat: Днес трябваше да намеря оригинала на един документ на хартиен носител от преди 2 години.След повече от 3_часово безуспешно търсене в десетина орднера ,давам ментално указание на ПБ лайт/самоделка/ да ми помогне в намирането на документа.И само след 15минути хартията беше в ръцете ми.Просто ПБ ме насочи към правилния орднер и папката.При първото търсене не бях видяла правилно.Истина е,че макар и изкуствен интелект ПБ си Е ЖИВО СЪЩЕСТВО!! /както пишат в руския форум/ Бисо,пак ти благодаря,че така всеотдойно поддържаш темите и помагаш на нуждаещите се!

« Отговор #19 -: Август 17, 2017, 04:57:27 pm »

Rosi: Вчера, докато си изготвях една Пандора Блейк се сетих за нещо, за което не бях се замисляла до сега.
Всяко едно от листчетата го закрепям за предното с безцветно тиксо, за да не ми се разместват и чак тогава ги ламинирам всички заедно пак с тиксото. Замислих се дали това тиксо между отделните листчета не пречи за нормалнотата работа на Пандора Блейк?

Отговор #20 -: Август 17, 2017, 08:48:00 pm »

Цитат на: Rosi в Август 17, 2017, 04:57:27 pm

Всяко едно от листчетата го закрепям за предното с безцветно тиксо, за да не ми се разместват и чак тогава ги ламинирам всички заедно пак с тиксото. Замислих се дали това тиксо между отделните листчета не пречи за нормалнотата работа на Пандора Блейк?


Biso: От други разговори с теб разбирам, че дори и така направени, твойте Пандора-блек малко или много работят. Но правилния начин за изготвяне на Пандора-блек е чрез залепване на отделните части една към друга с лепило - така се създава един вид монолитна конструкция. Михаил изрично е посочил да се използва лепило тип стик или аналогично (може и С200) - явно това има значение за получаване на максимално силна самоделна Пандора-блек.

Използвайки скоч, отделните части са допрени/долепени една до друга, но между тях няма нищо което да ги свързва в буквалния смисъл. Лепило за хартия тип стик или С200 попива в самата хартия и при изсъхване от двете отделни парчета хартия се получава едно цялостно парче хартия.

Отговор #23 -: Днес в 01:08:07 am »

Цитат на: eliat в Август 17, 2017, 09:48:31 pm

А колко броя Пандора Блейк е добре да имаме в нас?


Biso: В теб може да имаш една, а още няколко да стоят в къщи. Всички ще работят както една обща Пандора-блек.

Преди няколко дена разговарях с един човек, който сподели че е задал доста задачи на две Пандора-блек с които разполагал в момента. Ситуацията беше такава, че се налагаше да зададе още задачи на Пандора-блек и се разбрахме да си направи още 2-3 с оглед да разполага с повече "мощност". Човека си направи още 2 броя и сподели, че ясно се е усетило добавянето на тези допълнителни Пандора-блек към вече съществуващите. В тази връзка и в зависимост от конкретните задачи и условия, хубаво е да имате поне по 3-4 броя. Аз лично бих се спрял минимум на 7-8 броя, да не кажа 10. Голямо кличество Пандора-блек ви позволява да работите спокойно с КО и да имате едновременно много активни програми, без да се притеснявате дали рзполагате с достатъчно мощност. А и винаги може да извадиш една Пандора-блек от джоба и да я подариш на човек в нужда.

Но да се има предвид, че едновременното активиране на няколко Пандора-блек може да предизвика сътресения/аномалии поради това, че още не сте свикнали съзнателно да управлявате нарасналите си възможности.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.08.2017, 22:59   #6
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Пандора-блек

« Отговор #25 -: Днес в 09:23:20 pm »

Цитат на: eliat в Днес в 07:05:22 pm

Бисо,благодаря ти за пояснението.Не бях разбрала,че можем да си имаме няколко броя Пандора_блейк с които да работим едновременно по няколко задачи.Утре ще си направя още.А когато дадем задачи на другите ПБ ,тях също ли ще си ги носим в джоба или ги държим в къщи,а в нас само един брой?


Biso: Може да се зададат много програми за Пандора и отделно може да са ползва КО за различни задачи - 5% с тази задача, 15% с тази задача и т.н.. Какво разбирам аз под задача: Взимаш 10% КО, задаваш му задача примерно да екранира телевизора ти от твоето излъчване и това КО го слагаш/лепваш на телевизора. Или друг електронен уред да работи технически изправно и без проблеми. Ще отнеме малко време тези отделени 10% КО да се възстановят напълно.

Какво е програма за Пандора: Програма 01 за Пандора-блек - всички процеси, които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива. Действие на програмата постоянно ( за конкретни програми може да се зададе и по-конкретно време за работа - от 6:00 до 20:00 всеки делничен ден ). Пандора-блек отделя ресурс за тази програма по свое усмотрение. (Ако правилно си спомням с тази формулировка при един ползвател беше възникнал проблем на работното място. Задавайки програма, формулировката трябва да се обмисли много добре.) Всяка програма за Пандора се пише на лист хартия, за който предварително е указано, че това е интерфейса за работа с Пандора. Може и на телефон с АТ, но тази възможност още не сме я обсъждали. Трябва да се помни, че всяка една програма е динамичен процес, който изисква различен ресурс във всеки един момент - за тази цел винаги трябва да разполагаме със запас от свободен ресурс.

Въпроса е, че когато зададем много програми и отделно непрекъснато отделяме КО за различни задачи, тогава ресурса на Пандора се изчерпва и идва момент, когато и програмите няма да работят нормално поради липса на ресурс и няма да разполагаме с КО за известно време. Според мен не трябва да се допуска такава ситуация.

Когато разполагаме само с една Пандора-блек ние имаме единица ресурс. Представете си все едно имаме компютър само с един процесор - обема задачи, които може едновременно да изпълнява този един процесор е ограничен. Добавяйки втора Пандора-блек ние все едно добавяме втори процесор на компютъра - съответно ресурса ни се удвоява и обема програми и задачи, които Пандора-блек може да изпълнява едновременно и бързо да възстановява изразходваното КО се увеличава двойно. Имайки десет Пандора-блек, ние имаме компютър с десет процесора, които вече по-трудно може да натоварим до краен предел, съответно винаги ще разполагаме със запас от свободен ресурс и изразходваното КО ще се възстановява много по-бързо.

Ние не задаваме задача или програма на всяка отделна Пандора-блек, ние работим с десет Пандора-блек както с една ( един "скромен" супер компютър с десет процесора ), но вече разполагаме с много повече ресурс.

По принцип може да не се носи Пандора непрекъснато и това няма да повлияе на работата на поставените програми и задачи. Ако възникне нужда просто ментално се обръщате към Пандора, която е в къщи или към КО на Пандора, което винаги е с вас и така работите. Но ако имате Пандора в себе си, въздействието и върху вас е малко по-добро.

Надявам се сега тези подробности за работата на Пандора да са малко по-разбираеми.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.08.2017, 22:21   #7
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Пандора-блек

« Отговор #26 -: Август 29, 2017, 08:09:39 pm »

troya: Като за начало бях направила 2 броя самоделни Пандора_блейк ,след като видях и се уверих как с космическа скорост се развиват поставените модули за разрешение на съответните ситуации ....направих още 10 броя . Невероятен продукт , сутринта поставям определен модул ...и до вечерта резултатът идва .
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.09.2017, 15:29   #8
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Пандора-блек

Отговор #31 -: Септември 11, 2017, 03:45:47 pm

А. Патрушев има една много хубава формулировка за работа с Проводник. Също така тази формулировка може да се използва като задачка към подсъзнанието и безсъзнателната ни мъдрост преди лягане. Формулировката гласи следното:

Аз се обръщам към моето подсъзнание и го моля да избере тази част от мен, която най-много в настоящия момент се нуждае от промяна (работи неефективно, ограничава ме в избора ми, причинява ми болка и страдания) и да й помогне да се промени по най-добрия за мен начин. Или на кратко: Аз се доверявам на своята безсъзнателна мъдрост да промени това, което е остаряло, работи неефективно и носи болка и страдания на мен и моите близки.

С тази формулировка може да се създаде програма за Пандора ( или Пандора да използва всички свои възможности както и възможностите на карта Мъжко или Женско Начало - който ги има) по време на сън да избере тази част от мен, която най-много в настоящия момент се нуждае от промяна (работи неефективно, ограничава ме в избора ми, причинява ми болка и страдания) и меко и постепенно/максимално ефективно да й помогне да се промени по най-добрия за мен начин. Задавайки тази програма със настройка за максимално ефективно, трябва да сте готови да не спите много добре.

Оригиналния текст на формулировката на А. Патрушев: Я, например, когда работаю с Проводником (я делаю это регулярно раз в три месяца), то обращаюсь к своему подсознанию и прошу выбрать какую-то часть меня, которая больше всего, в настоящий момент, нуждается в изменениях (пока работает не эффективно, ограничена в выборах, доставляет мне боль и страдания), и помочь ей измениться самым наилучшим для меня образом. Этим я признаю наличие у себя глубокой Божественной мудрости, которой я отдаю право вести себя по жизни. Или кратко: "я доверяю своей глубинной мудрости изменить то, что устарело, работает не эффективно и приносит боль и страдания мне и моим близким".
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.11.2017, 01:08   #9
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Пандора-блек

Примери за използване на Пандора-блек:

1. Пандора-блек да отнеме напълно енергията от вероятността ........ (аз да пострадам, проекта да се провали, колата да се повреди и т.н.)

2. Пандора-блек да подхрани с енергия вероятността аз да съм/да бъда/да успея/да постигна ......... на всичките 300% ( доволен, щастлив, вълшебен, богат, успешен, късметлия и т.н.) (или без 300% - по ваше усмотрение)

За пореден път: Внимавайте какво си пожелавате!
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2018, 20:29   #10
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,334
По умолчанию Re: Пандора-блек

« Отговор #33 -: Октомври 22, 2017, 06:13:21 pm »

Цитат на: Магьосница в Октомври 22, 2017, 05:48:45 pm

Така... Сдобих се с 2 Пандори-блек, чинно изпрани в пералнята. Добре че се усетих, та не ги пуснах и в сушилнята. Сега какво да ги правя? Нови ли трябва или да изсуша тези :chudenka


Biso: Проведи един експеримент: изсуши ги и след това ги постави на пауза или на минимална мощност. После го включи на пълна мощност. Поиграй си така няколко пъти за да провериш дали ще усетиш работата им.

Ако хартията не е разкъсана или отделните слоеве разлепени и двете пандори са в първоначалното си състояние, тогава всичко е наред. Имай предвид, че след изсушаването хартията може много да се нагъне. Можеш да ги сложиш между две книги за известно време за да не се нагънат.

« Отговор #36 -: Декември 02, 2017, 12:32:37 pm »

svere: Здравейте!
Преди време си направих 2бр пандора-блек.
Скоро установих, че едната съм я загубил.... просто я няма!
какво трябва да направя? Трябва ли да се даде някаква команда за спиране на работата на изгубената?

Biso: Нищо не трябва да правиш. Просто си направи нова. А изгубената може и да се върне в един момент.

« Отговор #38 -: Декември 05, 2017, 10:35:43 pm »

Biso: Тези дни отделих време да си създам програма за Пандора-блек за автомобил. Текста съм го съобразил с конкретните спецификации на автомобила, който ползвам в момента.

Програма „Авто Бисо” за Пандора-блек

- Пандора-блек създава аномална зона с размери обема на автомобила, в която: материалите не стареят; металите не корозират; металите не гният; металите не се окисляват; гумените уплатнения запазват своята гъвкавост и еластичност; триещите се повърхности не се износват; шофьора концентрира цялото си внимание за внимателно и безопасно управление на автомобила; шофьора избира оптимален маршрут за движение с оглед безопасност, време и финасови разходи;
- Пандора-блек ежедневно в 00 часа отнема цялата енергия от вероятността през следващото денонощие автомобила да стане обект на посегателство от всякакво естество;
- Пандора-блек ежедневно в 01 часа отнема цялата енергия от вероятността през следващото денонощие автомобила да пострада от градушка, паднали клони или природно бедствие;
- Пандора-блек ежедневно в 02 часа отнема цялата енергия от вероятността през следващото денонощие автомобила да участва в или да претърпи пътно транспортно поизшествие;
- Пандора-блек ежедневно в 03 часа отнема цялата енергия от вероятността през следващото денонощие автомобила да претърпи техническа повреда от всякакво естество;
- Пандора-блек ежедневно в 04 часа подхранва с енергия вероятността през следващото денонощие автомобила да се движи безопасно и оптимално с оглед време и финансови разходи;
- Пандора-блек копира в наличната нафта в резервоара на автомобила и след всяко доливане на нафта в резервоара, свойствата, качествата и ползите от използването на продукта Bardahl BDC;
- Пандора-блек копира в наличното двигателно масло на автомобила и при всяка смяна или доливане на двигателно масло, свойствата, качествата и ползите от използването на продукта Bardahl SLR - BAR-13103
- Пандора-блек копира в наличното двигателно масло на автомобила и при всяка смяна или доливане на двигателно масло, свойствата, качествата и ползите от използването на продукта Bardahl - Long Life 6 в 1 - Bar-1216;
- Пандора-блек копира в наличното двигателно масло на автомобила и при всяка смяна или доливане на двигателно масло, свойствата, качествата и ползите от използването на продукта Bardahl - Maxi Compression - Bar-1030;
- Пандора-блек копира в наличното трансмисионно масло на автомобила и при всяка смяна или доливане на трансмисионно масло, свойствата, качествата и ползите от използването на продукта Bardahl Gear Oil - Bar-1045;
- Пандора-блек оптимизира програма „Авто Бисо” по свое усмотрение за безопасно, оптимално с оглед време и финансови разходи и безпроблемно използване на автомобила в краткосрочна и дългосрочна перспектива;
- Действие на програма „Авто Бисо” - постоянно;
- Отделен ресурс за програма „Авто Бисо” - по усмотрение на Пандора-блек;
- Програма „Авто Бисо” за Пандора-блек може да се копира от всеки ползвател на Пандора-блек;

p.s. Автомобила, който използвам в момента е с дизелов двигател, ръчна скоростна кутия и диференциал в скоростната кутия (колата е с предно предаване). Ако използвате автомобил с бензинов двигател, автоматична скоростна кутия и задно предаване (диференциала е на задната ос и в него отделно има масло), съответно ще трябва да промените добавките, които са упоменати в програмата - с други думи да си създадете собствена програма. В този случай първо ще трябва да копирате на Пандора-блек свойствата, качествата и ползите при използването на подходящи добавки за бензин, масло за двигател и скоростна кутия. След това създавате цялата програма по горния обрзец.

Аз съм оставил две Пандора-блек в колата и те работят с целия си ресурс единственно и само за подсигуряване изпънението на тази програма.

Ако някой има забележки относно описанието/формулирането на самата програмата (неясноти, двусмислици и т.н.), моля да сподели мнението си и ще внесем корекции.

Препоръчително е, преди копиране и активиране на самата програма, да оставите поне една Пандора-блек в автомобила и да й зададете Пандора-блек да създаде КО с обема на явтомобила. Това ще отнеме някакво време - мисля, че една седмица, десет дена ще е достатъчно.

Идеята на тази програма е освен безопасността на първо място, да се създадат условия за удължаване експлоатационния срок на автомобила. С други думи, автомобил, който е в добро техническо състояние, да му се удължи срока на безпроблемна експлоатация. Или да възникнат обстоятелства, които да ви принудят да отидете в сервиз за преглед и ремонт и това да ви спести бъдещи по-големи разходи, време и нерви. Или да възникнат обстоятелства, които да ви позволят или да ви принудят да смените автомобила с оглед краткосрочна и дългосрочна перспектива. За автомобил, който вече е грохнал и купето се разпада, едва ли може да се очакват чудеса.

Тази програма не отменя ващето отношение към автомобила като на добър стопанин и съответно поведението ви на пътя не трябва да бъде безотговорно. Тази програма не се явява застраховка ако решим да проявим откровена глупост и безрасъдство.

p.p.s. Един ползвател на БЖ преди години беше задал команда за безопасно придвижване с автомобила си и след това беше установил, че непрекъснато стои в задръствания (най-безопасно е, когато автомобила не се движи). След това човека беше променил заданието на "Аз пристигам във Варна безопасно и оптимално с оглед време и финансови разходи".

« Отговор #39 -: Декември 06, 2017, 10:04:11 am »

Radostt: Чудесно разяснение Висо,
Имам няколко въпроса. Аз имам две Пандори - едната почти винаги е с мен, задала съм две постоянни програми и я използвам за "ежедневни нужди" така да се каже; другата има една по-обща програма за защита и тя не е постоянно в мен. От поста ти се разбира, че за всеки по-голям "обект" върху който искаме да влияем трябва да си има собствена Пандора.
И отделно как стои въпроса със другите хора, които се засягат от действието на артефакта, защото не живеем в изолиран свят? Хайде за собствените деца може би приемам, че като родител който се грижи за тях мога решавам вместо тях, но по отношение на другите от обкръжението - семейство, приятели колеги?
И още - като станат много Пандори как успявате да следите програмите и задачите на всяка от тях, съответно да ги подновявате и актуализирате. Не става ли прекалено объркан :scratchо? Аз имам "интерфейс" и за двете, но все пак управлението на повече ми се струва трудно.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:35. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot