QuantumMagic

Вернуться   QuantumMagic > Иноязычные форумы > Болгарский / Български

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.06.2017, 00:04   #1
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Алфа-Вит

Колода Алфа-Вит – самостоятелно изготвяне



Снимката е на Алфа-Вит платена версия - ако се настройте на снимката, може да почувствате известно въздействие.

Колода Алфа-Вит – описание

Алфа-Вит служи за реализиране на цели и желания.

Да се мисли много внимателно и да не се бърза, преди да се поставя цел и да се работи с Алфа-Вит.

Да не се забравят мерките за безопасност, който сме коментирали по-назад в темата.

Ако някой не се чувства сигурен, че може да се справи, по-добре да отложи използването на Алфа-Вит.

Макар и лайт версия, това е напълно работещ инструмент и следва да се подходи изключително внимателно.

Дословно Алфа-Вит – това е средство за даване на първичен жизнен импулс/тласък или предоставяне на изменчивост и опора.

Алфа-Вит създава зона на фундаментална упора, която ви помага да се движите в желаната посока. Ако тичате в блато, то обикновенно вашите движения са затруднени поради калта и тинята. Алфа-Вит ви ползволява да получите на всяка крачка нов импулс, стъпвайки на „сухо място” в блатото.

Внимание: Колодата представлява мощен инструмент. Използването му в разрез с инструкцията може да създаде опасни ситуации и е категорично противопоказно!

Колодата се състои от девет цветни карти с размер малко по-голям от кредитна карта. Картите имат номерация от 0 до 8. Десетата карта ( условно номер 9 ) може да бъде парче хартия с подходящ размер с описание на вашата цел или тренд ( тренд - не цел но направление, желана посока ), желание или просто фраза, описваща желаното ( Аз се наслаждавам на финансова независимост. Аз се наслаждавам на творческа работа, която ми подхожда във всяко едно отношение ). Карта с номер 0 стои отгоре.

Правило първо, което трябва да запомните много добре!

Колодата и нейната работа с вашите процеси може да се деактивира, когато се подредят всички карти по ред на номерата 0-1-2-3-4-5-6-7-8. Картата с целта е махната. Деактивираната колода временно е „отвързана” от последната цел, но независимо от това, даденият първоначален тласък за реализиране на целта продължава да работи и това по никакъв начин не може да бъде отменено. ВНИМАВАЙТЕ КАКВО СИ ПОЖЕЛАВАТЕ!

Правило второ

Когато във вас се създава усещане, че вие не се справяте със случващите се събития и не можете да ги хармонизирате – следва да се използва правило 1 и да се деактивира колодата.

Правило трето

Работната колода, която се намира в активно състояние, винаги трябва да бъде с/във вас ( не е задължително да бъде в областа на ЕИП ) или на една ръка разстояние.

Причината за правило три е много проста – възможна е ситуация, когато трябва незабавно да промените подреждането на картите ( да ги разбъркате ) поради:
1. Усещане за явен дисконфорт от процеса, усещане, че нещо се е променило и подреждането на картите трябва да се промени.
2. Ярко знаково събитие около вас, което е възможно по никакъв начин да не е свързано с вашата цел или желание, но представляващо някаква аномалия по отношение на други събития ( преминаване на необичаен човек, гръмнала електрическа крушка при включване, аномално поведение на познати и непознати хора, чута или прочетена фраза, която ви е направила силно впечатление – на кратко необичайни знаци ).

Пренареждането ( разбъркването ) на картите се прави до усещане за задоволство от новото разположение.

Спирането на работата с колодата ( деактивиране ) може да се направи във всеки един момент или след девет пренареждания. В деветте пренареждания влиза и първото пренареждане при поставяне на целта.

Можете във всеки момент да продължите работа със същата цел или тренд отново. Полезно е периодично да преразглеждате целите си – възможно е те да са се променили.

Формиране на цел или тренд

Важно е това, което вие си представяте формулирайки целта, а не това, което е написано на десетата карта. Не е задължително да напишете целта на карта номер 9 – може изобщо да не иползвате десета карта. При първоначалното разбъркване на картите държите в съзнанието си желаната цел.

По какви цели може да се работи с Алфа-Вит

Всичко, което можете да си представите е възможно и може да бъде поставено за цел. Можете да проработвате и цели, свързани с други хора - Някой си търси работа, някой не може да си продаде старата кола, на някого дължат пари, някой ....................


Съществуват два начина за работа с Алфа-Вит:

Интуйтивен – който е по-ефективен и програмен.

Интуйтивен способ

Вие държите в съзнанието си желанието си ( цел или тренд ) и разбърквате картите до получаване на усещане за хармония. При това света започва да бъде като опора и основа за вашите процеси. Това може да ги ускори или да ги пренасочи в по-хармонично и оптимално направление ( тренд ).

Програмен способ – програмата все още не е публикувана.


Може да се работи едновременно с няколко колоди по различни цели. При получаване на сигнал за разбъркване, интуйтивно ще разберете, коя колода трябва да разбъркате.

Време за проработване на една цел – от няколко часа до няколко денонощия. Ако не искате да работите с колодата през ноща, тогава правите колкото разбърквания се получат за деня и преди лягане деактивирате колодата. На следващия ден започвате отначало и отново колкото разбърквания направите до вечерта и така няколко пъти. Възможно е още на трето или четвърто разбъркване на почувствате, че всичко е ОК и няма нужда от повече рзбърквания.

Има три причини, поради които една цел не се осъществява: Липса на достатъчно енергия ( лична сила ); Неправилно формулирана цел; Целта не е хармонична и оптимална в перспектива. Това не важи само за Алфа-Вит но и за всички методи за изпълнение на цел.


Начин на изготвяне

Сваляне от тук: https://drive.google.com/folderview?...2s&usp=sharing
Или от тук: http://files.quantummagic.org/_files/Alfa-Vit.rar

Всяка колода се състои от девет карти. Картите се принтират на цветен лазерен принтер ( може и на цветен мастиленоструен принтер, но на лазерен е по-добре ). Може да се принтират на хартия, фотохартия или на прозрачно фолио или прозрачно самозалепващо се фолио. Такова залепващо се фолио използват за рекламни надписи по витрини и автомобили. Ако ще ползвате самозалепващо се фолио, трябва да се махне хартията и фолиото да се залепи върху ламиниращото фолио ( това е голяма играчка ).

Във всеки файл има по девет карти от един вид. Всяка карта има номер от 0 до 8 ( номерата се намират в един от ъглите и малко трудно се виждат ). Всеки файл се принтира с размер А4. След това се изрязва всяка отделна карта и се ламинира отделно. Може да се ламинира с ламиниращо фолио с размер за визитни картички - става много добре и не трябва след това да се изрязва. Но ако се ползва самозалепващо фолио, може би ще бъде по-добре да се използва ламиниращо фолио с размер А4 – така по-лесно ще се залепят отделните карти и след това ще се изрежат.

Карти, принтирани на прозрачно фолио и след това ламинирани работят най-силно.

При принтиране на А4, размера на всяка отделна карта става точно, какъвто трябва да бъде. В това отношение да не се променя нищо - само се принтира.

Един оператор може да работи с до 12 колоди едновременно - всяка колода с отделна цел или тренд.

Не се препоръчва да се превишават 12 едновременно активни колоди.

Може да се съхраняват повече от 12 деактивирани колоди, но само ако това е обосновано.

Привързването на колодата към оператора е временно - колодата може да се предава на друг оператор.

Колода Алфа-Вит може да се съхранява, както ви е удобно. Но да не се разместват карти от една колода в друга ( имам някакъв бегъл спомен за подобно предупреждение от Михаил ).

Да не се принтират отделните карти на един общ лист хартия или прозрачно фолио – не е фатално, но да не се прави така.

Да не се забравят и мерките за безопасност при формулиране и поставяне на цел: " ......... хармонично и оптимално за мен в краткосрочна и дългосрочна перспектива и безопасно за мен и мойте близки."

Разясненията на bofara ми напомнят за нещо, което може би е коментирано назад в темата, а именно, колко е важна правилната формулировка. И конкретно, какво точно си представяме под конкретната формулировка. Какво точно си представяме даже е по-важно от това, което сме формулирали и написали.

Конкретно за Алфа-вит Лайт и Алфа-вит платена ( тук не влиза Алфа-вит VIP ), разбърквайки картите заедно с листа, на който сме написали желанието си, да държим в съзнанието си, какво точно бихме искали да се случи.

Още един нагледен пример, че трябва да внимаваме, какво си пожелаваме и как оценавяме ползите!

Преди известно време една позната, която също използва БЖ, помоли за помощ за решаване на ситуация с мъж, с който са имали някакви отношения преди време. Въпроса беше проработен с Алфа-вит самоделна и формулировката беше ситуацията да се реши и техните отношения да се развият хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива.

След няколко часа моята позната се обажда и ми казва, че мъжа се е обадил по телефона и иска да се видят! А той за последно се е обаждал преди повече от година и нещо! И ме пита, а сега какво да правя??? Как какво да правиш, нали това си пожела?!?!?

Двамата се срещат и мъжа разказва надълго и нашироко, че те не биха могли да имат отношения и т.н. и т.н.. Също така разказва за връзката си със настоящата си приятелка, и за някои аспекти на наговото „отношение” към нея, които не са много лицеприятни!

Извода, който направихме с моята позната беше, че ситуацията се е развила хармонично и благополучно и тя нагледно е видяла, че това не е човек, с който тя да сподели живота си.

p.s. Поднасям извинение на човека участвал в тези събития, че не съм поискал разрешение да публикувам тази история. Но мисля, че тя е много поучителна в светлината на днешните събития.

Последний раз редактировалось Бисо; 10.01.2018 в 00:21.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.06.2017, 00:07   #2
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Алфа-Вит

Biso: Спомних си, че преди известно време с един познат обсъждахме работата с Алфа-Вит. Той сподели, че на листа с желание (условно карта номер 9) описвал няколко цели, по които работел едновременно.

Обръщам внимание, че с една колода Алфа-Вит може да се работи за реализиране само на едно желание или цел. След приключване работата (след девет разбърквания на колодата), колодата се деактивира и веднага може да се започне работа за реализиране на друго желание или цел.

Можете да използвате две и повече колоди и по този начин да работите едновременно за реализиране на две и повече цели.

На кратко: Една колода - едно желание или цел - девет разбърквания - деактиваране на колодата.

Rosi: Да споделя последните ми впечатления. Biso,ако не е за тук, премести я където прецениш.
Нося непрекъснато Панацея и отвреме на време 3.0
От няколко дена съм и с Пандора-Блейк, но не ми е непрекъснато в джоба.
Преди два дни реших да активирам Алфа-вит, за ускоряване процеса намиране на работа.
И така с Алфа-вит в дамската чанта , Пандора-Блек в джоба и Панацея на ръката излязох да се разхождам. В един момент започна да ми прилошава, имах чувството че ще припадна някъде. Незнаех дали ми е паднало кръвното или съм яла нещо развалено. Побързах да се прибера и още щом слязох от автобуса започнах да повръщам. Не знам как съм се прибрала и как изобщо в това състояние се сетих да деактивирам Алфа-вит, но го направих. На следващия ден бях като изпразнена от съдържание и спах часове наред. Панацея, която дори не се сещам за нея, ми създаваше усещането че ме стяга, явно ми е отдавала енергия, за да ме стимулира. Така поне си го обяснявам. Днес все едно нищо не е било.
Ако не бях активирала Алфа-вит, нямаше да ми мине през ума да свържа състоянието си с изделията. Може да няма никаква връзка, а може и да има. Просто реших да споделя.

Biso: Здравей Rosi,

Интересна случка!

Допускам, че гривните, Пандора-блек от два-три дена и работата по цел с Алфа-вит е стартирало процес на очистване - нещо в теб е трябвало да бъде изчистено и процеса е преминал много бурно.

Може да е просто съвпадение. Но си мисля, че първото обяснение е по-вероятно.

Rosi: Да...и забравих да спомена, че на втория ден ми предложиха работа.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.08.2017, 22:24   #3
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Алфа-Вит

« Отговор #5 -: Август 29, 2017, 08:29:34 pm »

troya: Имам невероятни ситуации с Алфа-вит , както Бисо предупреждава...да внимаваме какво си пожелаваме , защото преди 2 години си активирах колодата със съответното желание и желанието взе че стана...след което търсех помощ .
Зависи от задачата , която сме поставили и дали е в синхрон сас заобикалящия свят около нас .

« Отговор #6 -: Днес в 01:29:58 pm »

Biso: Рабтата на Алфа-вит може да се усили с помоща на Пандора-блек или платените версии на Пандора.

Всеки път, когато започвате работа с Алфа-вит, ментално указвате Пандора-блек да усили работата на Алфа-вит. Или може да си създадете програма, където да укажете, че когато Алфа-вит е активирана, Пандора усилва работата на Алфа-вит. Отделен ресурс по усмотрение на Пандора. Действие на тази програма постоянно.

Последний раз редактировалось Бисо; 30.08.2017 в 22:36.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.01.2018, 00:23   #4
Бисо
Модератор
 
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,333
По умолчанию Re: Алфа-Вит

Сравнение Алфа-вит и гривна 2.61

2.61 тренира оператора и наработва неприсъщи за него качества, или подобрява присъщи качества, променя отношението на околните към нас, фактически винаги променя събитийния поток. Работи за постигането на много цели едновременно.

Алфа-вит силно променя работата с цели, конкретен работен инструмент, до известна степен зависи от уменията на оператора да усети хармоничното подреждане на картите, не влияе на оценката на другите и неговите лични качества, но се явява по-силен инструмент за постигане на конкретен тренд/цел.

Извод: напълно различни инструменти, без никаква прилика. И едното и другото са средства за комфортен живот.
Бисо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:10. Часовой пояс GMT +4.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot