![]() |
|
|
#19 |
|
Модератор
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,568
|
Вече имаме закрита тема за ЛС в българския раздел. Но не мога да дам аз достъп. Ще се разбера с saband кой да има достъп. Мисля тези, който до момента са изкарали 1 тема, дори и само безплатната.
|
|
|
|