![]() |
|
|
|
|
#1 |
|
Модератор
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,568
|
« Отговор #791 -: Декември 13, 2016, 12:43:48 am »
kapriz7: Здравейте , да споделя и аз моя опит с Пандора Блейк :Когато я написах и сглобих получих слабо ИС , :силно ИС се появи чак когато я ламинирах ,1-2 часа ходих като зашеметена . Интуициата ми се засили , на работата на всеки въпрос или проблем намирах решение , без да зная защо и как .. Сутринта реших да програмирам Пандора Блейк лайт по указанията на Biso . На бял лист написах : Програма 1 за Пандора Блейк - всички процеси , които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива . Действие на програмата постоянно . Поставих Пандора върху листа З кратко време . Имах чувството след като в взех в ръка че вибрира .. И така сложих я в джоба и в много добро настроение отидох на работа . Още с започването на смяната ми се отвори Кутуята на Пандора , за 15 Мин едно след друго трима колеги ме ядосаха много , та чак ме блъсна главата , докато опитвах да се овладея и успокоя , последва следващата схватка с колежка , с нападки ... После отново с друга колежка на която и направих забележка , избухна срещу мен с обиди и нападки .... И вече ми дойде ама доста , така че на думите и че съм лош човек ..се почувствах толкова зле , и си казах че май наистина е така , и съм лоша , след като толкова хора ядосах за кратко и се разплаках . Но не съобразих да махна Пандора лайт от джоба си. И малко по късно избухна ожесточен спор с колежката която ме обиди , че чак и шефа се намеси .Много неприятна ситуация . Вече нямаше накъде и прибрах Пандора в чантата , далеч от мен . От тогава не е имало други кафги . Моята свръхчувствителност на думите лош човек остана , и чак към края на вечерта я преработих . Направо съм шокирана , нали бях програмира Пандора Блейк за хармонични отношения в колектива , а то какво стана ...кошмарен ден. ... Впрочем листа го изгорих ... « Отговор #792 -: Декември 13, 2016, 10:30:20 am » Biso: Здравей kapriz7, Ти си задала следната програма: "всички процеси , които касаят мен лично на моето работно място се развиват хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива." След това казваш: "нали бях програмира Пандора Блейк за хармонични отношения в колектива, ....." За съжаление двете формулировки нямат нищо общо!!! Защо смяташ, че една или няколко разправии в колектива не са хармонични и благополучни за теб в краткосрочна и дългосрочна перспектива? Ако тези разправии ти ПОКАЗВАТ НАГЛЕДНО, къде работиш, с какви хора и дали изобщо имате колелтив! И ако тази информация, това осъзнаване те подтикне в посока да търсиш друго работно място или други възможности за развитие - това няма ли да е благополучно за теб в краткосрочна и дългосрочна перспектива? Тук е много важно да уточня следния момент, който е близък до логиката и е обсъждан в темата: хармонично и благополучно в краткосрочна и дългосрочна перспектива според вашата съзнателна преценка или според вашето подсъзнание, което отчита много други параметри, за които вие си нямате и представа! Имаше една мъдра мисъл, че нуждата от радикални промени се осъзнава само чрез сътресения и катаклизми! ( малко перефразирам, но смисъла е този! ) Когато ти си потънала в привидния комфорт на ежедневието и рутината, кога ще озъзнаеш, че трябва да променяш нещо и да се развиваш?!? Погледни моля те, това което обсъждахме с теб преди няколко дена на ЛС, и виж дали няма нещо общо със случилото се с Пандора-блек! Аз осъзнавам, че и аз имам вина за случилото се с теб, защото давайки препоръка за конкретната програма за Пандора, изрично не упоменах, че съзнание и подсъзнание имат различна оценка за хармонично и благополучно! Поднасям извинения! p.s. Аз бих се презастраховал и изрично бих дал команда за прекратяване действието на програмата за Пандора-блек. « Отговор #793 -: Декември 13, 2016, 10:45:23 am » Цитат на: kapriz7 в Декември 13, 2016, 12:43:48 am ... Впрочем листа го изгорих ... Цитат на: Biso в Декември 13, 2016, 10:30:20 am ..p.s. Аз бих се презастраховал и изрично бих дал команда за прекратяване действието на програмата за Пандора-блек. bofara: да, и на мен ми се струваше добре да напиша подобен съвет, ама си викам: "айде, големи хора са все пак, вече самички трябва да се сещат" /полушеговито/.« Отговор #794 -: Декември 13, 2016, 10:54:46 am » Biso: Допълнение към отговор до kapriz7: Ето какво съм ти писал преди няколко дена: "Въпросния човек е ползвал 3.0 и Панацея и всичко е било супер и под пълен контрол до момента на придобиване на две гривни АМБ. ................ След като е започнал да носи АМБ, всичко се е обърнало нагоре с краката! АМБ е показало на човека, че той се намира в пълна безизходица и на сегашното му работно място няма място за развитие и трябва да се маха от там, и това се е проявило под формата на хаос. В последствие човека се е отказал да носи АМБ и всичко си е дошло отново обратно на мястото според неговото съзнателно желание. Тук трябва да правим разлика между съзнателно желание и подсъзнателно желание! Михаил обясни, че АМБ е най-силното средство за личностно развитие и като такова е възможно да ни извади от зоната ни на конфорт, ако това не съответства на нашите вътрешни/подсъзнателни цели за развитие. Най-вероятно точно това се случва и при теб. На настоящата ти работа ти се чувстваш удобно, но няма възможност за развитие според твоето подсъзнание. И чрез всички тези проблеми подсъзнанието ти ти показва, как стоят нещата в действителност." p.s. А ето какво съм писал в описание за самоделни гривни АМБ: Отговор #727 -: Юли 29, 2016, 04:18:39 pm Внимание! Изделието се явява мощен модификатор на установения начин на живот за много от неговите ползватели. Много пъти премислете, преди да изпозлвате АМБ. Понякога промяната в установения начин на живот протича чрез екстремални събития ( това не зависи от самите гривни АМБ, процеса се управлява от ващето подсъзнание, което избира най-краткия път за развитие ). При теб АМБ не са самоделни, което изисква допълнително внимание и обмисляне! |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Модератор
Регистрация: 24.01.2015
Сообщений: 1,568
|
« Отговор #786 -: Декември 11, 2016, 01:34:33 pm »
Biso: На руския форум имаше следния споделен опит: Човека имал две купени карти Пандора и карта Мъжко начало и карта ПК ( ако не бъркам, но не е толкова важно ). Вечерно време преди лягане, вадел картите от джоба на ризата си и задавал различни задачки на КО от Пандора: 10% КО с тази задача, 15% КО с тази задача и т.н.. След това слагал картите на масата и си лягал. Така минало известно време в поставяне на задачи на КО и наблюдения какво и как се случва. Една вечер човека бърка в джоба на ризата си и от две карти Пандора намира само една. Следва претърсване на жилището, ризата от предишния ден, но втората карта я няма и това е! Човека си купува още една карта Пандора и отново започва да работи с тях по гореописания начин. Минава се известно време и една вечер, вадейки от джоба на ризата си целия комплект карти, човека намира ТРИ карти Пандора. В процеса на поставяне на задачи и отделяне на КО, едната Пандора се е претоварила и е трябвало да си "почине" малко, след което се е върнала. Самите карти Пандора възстановяват своето КО, но това отнема известно време. В зависимост от ващите задачи е хубаво да имате няколко карти Пандора-блек лайт. В този случай винаги ще имате достатъчно КО на разположение. В конкретни случаи или процеси може да се използва Пандора-блек с 200, 300 или 500% мощност и картата ще изпълни това задание на база натрупани до момента някакви запаси КО. Но е ясно, че това време няма да е много дълго. Примерно активирате модул Истински вид/връзки ( истинный вид/связи ) за да получите реална информация за конкретен обект или процес и задавате мощност 500% за усилване на работата/проявлението на модула. При мен сработва много добре 500% мощност конкретно при проблем с гърлото. Щом почувствм, че гърлото ми започва да дращи, поставям задача на Пандора да изцели гърлото ми с мощност 500%. Установил съм, че в такива случаи нормална мощност не е достатъчна, но 500% работи почти безотказно! В 9 от 10 случая настъпва облекчение и проблема се решава в рамките на 5-10 минути. « Отговор #796 -: Декември 13, 2016, 12:07:51 pm » emo_G - Аз ползвам формулировката: "Всички мои действия на работното ми място водят до възможно най-благоприятният резултат за мен, за света, за колегите ми и за компанията, в краткосрочен и дългосрочен план." « Отговор #770 -: Декември 08, 2016, 12:36:01 pm » Цитат на: Radostt в Декември 08, 2016, 12:22:56 pm Моля да ме извините предварително ако въпросите ми са "идиотски", но понеже искам да си направя Пандора-блек лайт ме интересува: 1. Има ли значение дали преди това съм ползвала гривна или друг продукт /защото не съм/; 2. Освен изготвянето - изрязване, изписване и лепене, трябва ли да правя нещо друго; 3. Как се използва - т.е. в мен ли я държа или я оставям някъде; 4. Страна А и Страна Б могат ли да се скрепят с кламер или нещо подобно /за да не се лепят/. Biso: Здравей, 1. Пандора-блек лайт е самостоятелно изделие. Нейното използване по никакъв начин не е свързано с останалите изделия от БЖ и не се изисква предварително да сте използвали други изделия от БЖ. 2. При желание и възможност може да ламинирате готовото изделие за дълготрайност. Можете да ламинирате по отделно страна А и страна Б - при долепване/поставяне гръб към гръб изделието ще се активира. 3. Ако Пандора-блек е стояла в теб и след това си я оставила настрана, тя продължава да работи за теб до момента, в който някой друг не си я сложи в джоба. Но дори и в този случай КО си остава с теб. 4. Можеш просто да ги сложиш гръб към гръб. Може и с кламер, в найлоново пликче, в подвързията на тетрадка и т.н.. В калъфа на мобилния телефон и таблета. В калъфа на мобилния телефон може да даде някои ефекти, когато телефона е долепен до ухото. В смисъл, когато Пандора-блек се намира на сантиметър от главата. Допълнение Пандора-блек Може да изготвите Пандора-блек за друг човек и да му я дадете. Втора възможност - можете да укажете ментално, че тази Пандора-блек работи за Иван Петров и да я оставите някъде на страна. Конкретната Пандора-блек ще работи за указания от вас човек до момента, в който вие или някой друг не си я сложи в джоба. Когато сложите Пандора-блек в джоба си, вие отново придобивате контрол върху нея. При предишния позвател ще остане КО от Пандора-блек и ще продължи да изпълнява базовите си програми за енергия/активност/регенерация. Но ако някаква част от КО се изразходва, тя ще се възстанови по-бавно. Пандора може да бъде предавана физически и ментално многократно между различни хора. Пандора пази информация за вас и ващите програми, които някога сте създавали, както и за всеки друг ползвател. Защита с Пандора-блек Дава се ментална команда Пандора-блек да постави защита срещу всякакъв вид енергийни въздействия неразрешени от мен. Също така за защита, но не чрез Пандора. Един вид изявление на вашата воля към света: Аз се явявам суверенно същество и никой няма право да консумира енергия от мен. eliat: При направата на Пандора как лепим квадратите _при квадрат 9 по 9:първи ред започва с числа 31,42 ит.н. и първа колона с числа 31,55 и т.н. и лепим върху тях квадрат 7 по 7:с първи ред числа 45,42 и т.н. и първа колона с числа 45,10 и т.н. или оставяме свободно място отгоре при всеки квадрат и така ги залепяме? bofara: Да, точно така. Центровете на квадратите да съвпадат., т.е. ги наместваме, че да съвпадат по диагоналите, а не по първи ред-първа колона. По-малкия квадрат ляга в центъра на по-големия и т.н. По-малкия квадрат лепим с празната, без цифри, страна към цифрите на по-големия, а после пак така докато свършат квадратите от всяка страна. Т.е. се получава като пирамида със срязан връх - по малкия квадрат се залепва /съвпадайки по центъра и диагоналите/ с по-големия и т.н. по същия начин докато направим страните А и Б. След това откъм празните им части, готовите вече страни А и Б ги залепваме една към друга, т.е. завършената Пандора Блек има от двете си страни като пирамиди без остър връх /образно казано/ от квадрати. Аз ползвам тефтерче с квадратчета, за по-лесно написване на цифрите и сухо лепило, а после готовата Пандора-Блек я "ламинирам" с тиксо. Горе-долу за 10тина минути, без да бързам особено, правя Пандора-Блек, но при хора, не се занимавали с такива неща е възможно по-дълго време и възникване на изменено състояние на съзнанието по време на направата на Пандора-Блек.eliat: Може ли да задам на Пандора_блек програма да ме хармонизира бързо и хармонично с БЖ3.0 само ментално или трябва да я напиша на листа при другите ми програми/тя ще бъде под номер 05/,Белия хартиен лист,който е моя интерфейс за работа с Пандора_блек? Biso: Може и ментално, може и написана на листа при останалите програми. По-скоро програмата трябва да бъде за усвояване на състояние 3.0. Но можеш да опиташ и двете възможности - усвояване и да те хармонизира със състояние 3.0. По принцип трябва да дадеш ментално съгласие, 3.0 да извърши нужните промени в теб. Това ще подпомогне усвояването на 3.0. Цитат на: Biso в Февруари 09, 2017, 09:31:11 pm Допълнение Пандора-блек Втора възможност - можете да укажете ментално, че тази Пандора-блек работи за Иван Петров и да я оставите някъде на страна. Rosi: Това значи ли, че мога да направя интерфейс и да задавам задачи от името на другия човек и не се ли явява това намеса в неговото лично пространство? Цитат на: Rosi в Март 12, 2017, 02:14:01 pm Това значи ли, че мога да направя интерфейс и да задавам задачи от името на другия човек и не се ли явява това намеса в неговото лично пространство? Biso: "Конкретната Пандора-блек ще работи за указания от вас човек до момента, в който вие или някой друг не си я сложи в джоба. Когато сложите Пандора-блек в джоба си, вие отново придобивате контрол върху нея." С други думи, когато дадена Пандора работи за друг човек, вие нямате контрол върху нея и не можете да й поставяте никакви задачи или да задавате програми. Biso: Тази програма за Пандора-блек сработи много добре при мен - много съм доволен от резултата. Препоръчвам всеки да зададе на своята Пандора-блек тази програма. Програмата се задава ментално, не е нужно да се пише на лист хартия. Действието на програмата е постоянно. "Пандора-блек да постави защита срещу всякакви опити за въздействие върху мен." p.s. Сега се сещам, че Пандора платени версии и Пандора-блек самоделна работят като много голяма Стоп Магия (това е старо изделие на Михаил). Стоп Магия има и като програма в самоделния Активатр, която може да се използва самостоятелно (листче хартия в джоба), без наличието на Активатор. Но Пандора-блек с горната програма е това, което ви трябва. |
|
|
|
![]() |
| Опции темы | Поиск в этой теме |
| Опции просмотра | |
|
|